خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

صبر مقاومت رو به پایان است رضوی

حماس:
صبر مقاومت رو به پایان است
به گزارشخبرگزاری رضوی، حازم قاسم روز پنجشنبه اضافه کرد: مقاومت قهرمان در نوار غزه، دژ مستحکم و شمشیر ملت فلسطین است و همواره برای دفاع از ملت آماده است و همه جنایت های دشمن صهیونیستی را رصد می کند.
وی افزود: ملت ما برغم جنایت ها و کشتارهای دشمن، در همه میدان ها به انقلاب بزرگ خود ادامه می دهد و تلاش ها برای پایمال کردن حق آن به نتیجه نخواهد رسید.
قاسم بیان کرد: مقاومت معادله موشک برابر موشک را نهادینه کرده است و همواره آماده پاسخگویی به تجاوز اشغالگران است.
منابع خبری بامداد پنجشنبه از حملات موشکی از نوار غزه به شهرک‌های صهیونیستی در فلسطین اشغالی در پاسخ به جنایت روز چهارشنبه صهیونیست ها در نابلس خبر دادند.
در همین رابطه سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد، به دنبال حملات موشکی از نوار غزه، آژیر هشدار حملات موشکی در سدیروت و عسقلان به صدا در آمد.
نظامیان رژیم صهیونیستی صبح چهارشنبه به بهانه بازداشت چند فلسطینی به شهر نابلس در کرانه باختری یورش برده و با فلسطینیان درگیر شدند که در نتیجه آن، ۱۱ نفر از فلسطینیان شهید و ۱۰۲ نفر زخمی شدند.
به دنبال شهادت ۱۱ فلسطینی در یورش روز چهارشنبه صهیونیست‌ها به نابلس، گروه‌های مختلف فلسطین در بیانیه‌های جداگانه اعلام کردند که تداوم آتش تجاوز و تشدید تنش‌ها در کرانه باختری، ‌رژیم اشغالگر را خواهد سوزاند.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کاربران تیک تاک سال گذشته اولین ویدیو از مجموعه ویدیوهای مگی هوسوار (Maggie HusVar) را تماشا کردند.

2 روز پیش

ویدئویی از برگزاری برنامه نوروزی شهرداری تهران در برج میلاد در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

2 روز پیش

خبرگزاری فارس با انتشار تصاویری از جشن و پایکوبی برخی مسافران نوروزی در قالب تور گردشگری از بازداشت عوامل هنجارشکنی در منطقه شهیون دریاچه سد دز در دزفول خبر داد.

2 روز پیش

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از قتل یک زن 40 ساله به دست همسرش در شرق تهران خبر داد.

2 روز پیش

مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی مبلغی معادل یک ماه مستمری در قالب عیدی پرداخت می‌شد، اظهارات سخنگوی شبکه ملی تشکل‌های مردم‌نهاد افراد دارای معلولیت حاکی از آن است که هنوز عیدی مددجویان پرداخت نشده است.

2 روز پیش

سخنان اخیر رئیسی درباره درباره دادگاه لاهه با واکنش متفاوت علی ضیا، مجری معروف صداوسیما مواجه شد.

2 روز پیش

تصاویری از آناهیتا افشار، بازیگر نقش «شیرین» در سریال «پوست شیر» در فضای مجازی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

2 روز پیش

خبرگزاری تسنیم به برخی شایعات درباره کشته شدن یک جوان در کرمانشاه با تیراندازی ماموران نیروی انتظامی واکنش نشان داد.

2 روز پیش

تصویری از محمدرضا حیاتی، گوینده اسبق صداوسیما و همسرش در کنار سیدجواد هاشمی، بازیگر معروف و ژاله درستکار در فضای مجازی پربازدید شده است.

2 روز پیش

بیشتر...