اکونا پرس |
1 ماه پیش

برگزاری مراسم نکوداشت روز کار کارگر در شهرستان نجف آباد

برگزاری مراسم نکوداشت روز کار و کارگر در شهرستان نجف آباد

تحت تدابیر مبتنی بر شیوه نامه های ابلاغی مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا، مراسم نکوداشت روز کار و کارگر به صورت نمادین با حضور نماینده معزز ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد، معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، رئیس محترم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، معاون محترم اداره صمت، دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل مجتمع تولیدی صنعتی گازسوزان و جمعی از کارکنان این واحد صنعتی در قسمت کارگاهی روباز واحد شماره 4 شرکت تولیدی صنعتی گازسوزان شهرستان نجف آباد برگزار گردید.

برگزاری مراسم نکوداشت روز کار و کارگر در شهرستان نجف آباد<br><br>
به گزارشاکونا پرس،

در این مراسم ضمن قرائت پیاممعاونمحترم استاندار وفرماندارویژه شهرستان به مناسبت نکوداشت روز و هفته کار و کارگر، آقای مهندس راعی، با تبریک میلاد کریم اهل البیتحضرت امامحسن مجتبی (ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین در ماه ضیافت الهی از کلیه صاحبان صنایع و کارگران سختکوش شهرستان در پایبندی مجدانه به رعایت شیوه نامه های بهداشتی ستاد مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا قدردانی نمودند و روز کار و کارگر را بهجامعهکارگری خصوصا این عزیزان تبریک گفتند.

ایشان با تبیین مشروح حضور متعهدانه کارگران در صنایع شهرستان و عدم تعطیلی صنایع دایر در جغرافیای شهرستان حتی به مدت یک روز در سال گذشته و در سالجاری تا هم اکنون، این موضوع را یکی از الطاف الهی و اعتقاد قلبی کارگران و صاحبان صنایع در راستای تحقق نیازهای جاری کشور برشمردند و افزودند: همواره سعی ما در فرمانداری شهرستان اجرای مقررات ابلاغی به شیوه حمایت گر، از جامعه هدف و با نگاهی مبتنی با واقع بینی شرایط جاری است. 

فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد با اشاره به نامگذاری امسال به سال « تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» توسط مقام معظم رهبری، به ارزش و اهمیت کار، تولید واشتغالدر جامعه تاکید کردند و اظهار داشتند: کارگران بازوان توانمند پیشرفت جامعه و مجموعه های تولیدی صنعتی واقتصاد کشورهستند و این روز فرصتی را به ما می دهد که از زحمات آنان و تعهدی که نسبت به مسئولیت خود دارند تجلیل کنیم. 

مهندس راعی با تاکید بر اینکه برایرشد و تعالیواحدهای صنعتی باید از آنها حمایت شود، ادامه دادند: قدمت فعالیت بیش از 40 ساله مجموعه تولیدی صنعتی گازسوزان در شهرستان نجف آباد که همواره از آن به عنوان یکصنعتخوشنام و موفق نام برده شده، نشان دهنده توجه و اهمیتی است که کارفرمایان و مسئولین این شرکت به تولید و اشتغال داشته که اجازه ندادند وقفه ای در فعالیت این شرکت در مقاطع مختلف به خصوص در دوران تحریم های ناجوانمردانه رخ دهد و همچنین حمایت هایی که در راستای تامین معیشت کارگران و پرداخت به موقعحقوقو بیمه این مجموعه صورت گرفته، همگی در راستای مسئولیت های اجتماعی بوده و یقینا حمایت هایی که از سوی کارفرمایان شرکت گازسوزان برای کارگران صورت گرفته منجر بهایجاد اشتغالو کاهشآسیب های اجتماعیو تقویت بنیانخانوادهمی گردد که جای دارد از مسئولین این شرکت در این زمینه نیز قدردانی کنیم. 

وی با بیان اینکه جمعیت کارگری بالغ بر ۴۲ هزار نفر در شهرستان مشغول فعالیت هستند ادامه دادند: فرمانداری در حوزه های مختلف به عنوان نمایندهدولتدر شهرستان نقش هماهنگ کننده را دارد و از طریق دستگاه های اداری که مرتبط با حوزه صنعت هستند، از جمله اداره صمت، اداره کار و اداره بیمهتامین اجتماعی؛ مسائل و مشکلات مرتبط با رفع موانع تولید ومشکلاتکارگری در کارگروه های مرتبط با آن مطرح و بررسی می گردد تا ان شااله موارد مرتبط با شرایط کار و کارگران مرتفع گردد.   

رئیس محترمشورای اداریشهرستان در این جلسه بر ضرورت و اهمیت حضور پر شور مردم در سیزدهمینانتخابات ریاست جمهوریو ششمین دوره انتخاباتشوراهای شهر و روستاتاکید کردند و خطاب به حاظرین در نشست اظهار داشتند: مدیران شهر و کشور بر اساس نظر شما انتخاب می شوند و مردم و شهروندان با انتخاب آگاهانه و اصلح در تحقق برنامه ها و تعالی در کشور و برنامه ریزی مدیریت شهری، اقتدار جامعه و سرنوشت خود را رقم میزنند. 

مهندس راعی در ادامه گزارشی از وضعیت قرمز شهرستان و رعایت دستورالعمل هاو فاصله گذاری ها و حتی الامکان در اماکن عمومی حضور نداشتن تاکید کرد و گفت: روزانه بیش از ۳۰ الی ۴۰ مورد مراجعه جهت بستری جدید در شهرستان داریم و این تعداد با ظرفیت موجود بیمارستانها امکان بستری موجود نیست و ضرورت عدم حضور در اماکن عمومی و فاصله گذاری و رعایت دستورالعمل ها را دوچندان می کند.

ایشان ادامه دادند:با توجه به هوا برد بودن بیماری کرونا از همشهریان درخواست می کنیم تا بهبود شرایط در خانه بمانند و با عدم حضور خود در مراکز عمومی و اجتماع ها و رعایت دستورالعمل های بهداشتی و رعایت فاصله دو متر از یکدیگر، از این وضعیت عبور کنیم. 

در پایان این مراسم به صورت نمادین از چند نفر از کارگران برگزیده و نمایندگان کارگران این شرکت با اهداء لوح و هدایایی تقدیر و تشکر صورت پذیرفت.

2b269fac-8d7b-423a-9fc4-7785c1f2f621

4f77ffc7-dba4-46e7-bbaa-28190e2aaab8

6e46b5b8-27b9-4ade-b6ff-da3e79fa9e95

7e6cc974-2721-44e2-9350-83133dff8695

45bc85f5-538f-459b-9b7e-2f30551ed1d3

9093a646-4331-40d0-be9a-6af98ea842ea

af9c7fb8-8840-4bbf-b66b-3cada7f1591a

feace03a-24ea-4a09-ad24-07d8a812b42b

 

در بازدید شب گذشته فرماندار قم از کشتارگاه مرغ که 3 ساعت به طول انجامید هیاتی مرکب ازمدیرکل دامپزشکی استان ،معاون…

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: پالایشگاه های کشور از جمله اصفهان بگونه ای کار خود را پیش ببرند که…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز نوبت اول واکسن «کوو ایران برکت» را دریافت کردند.

3 ساعت پیش

رای‌گیری انتخابات 1400 به پایان رسید و تمام آمارها و نشانه‌ها حاکی از حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای است.

4 ساعت پیش

مراسم تشییع پیکر ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی خبرنگاران ایرنا و ایسنا که عصر چهارشنبه در سانحه واژگونی اتوبوس در استان آذربایجان‌غربی جان باختند، برگزار شد.

4 ساعت پیش

مراسم تشییع پیکر ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی دو خبرنگار جان باخته ایرنا و ایسنا در سانحه واژگونی اتوبوس در استان آذربایجان غربی در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا تهران برگزار شد.

6 ساعت پیش

مراسم تشییع پیکر خبرنگاران ایسنا و ایرنا که در سانحه واژگونی اتوبوس در استان آذربایجان‌غربی جان باخته‌اند، تا دقایقی دیگر صبح برگزار می‌شود.

7 ساعت پیش

بالاخره انتظارها به پایان رسید و مایکروسافت در مراسم امروزش از جدیدترین سیستم عاملش یعنی ویندوز ۱۱ رونمایی کرد. ویندوز ۱۱ از ظاهر جدید و مدرنی بهره می‌برد و قابلیت‌های بیشتری هم در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

7 ساعت پیش

تصاویر مربوط به خودرو ب ام و X3 مدل 2022 را مشاهده می کنید.

8 ساعت پیش

انتخاب رییسی به عنوان رییس جمهور منتخب مردم، کاهش ۱۱ درصدی آمار ورودی زندان‌ها در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ ، تایید صحت انتخابات ریاست جمهوری، واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران محیط زیست و ... و مهمترین اخبار حقوقی و قضایی ایسنا در هفته گذشته بود.

9 ساعت پیش

آئین شکرانه حضور به مناسبت ایام ولادت علی‌بن موسی الرضا (ع) و به شکرانه مشارکت مردم عزیز ایران در انتخابات، با حضور علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و محمود عباس‌زاده مشگینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در محل پیاده‌راه شهیدگاه اردبیل برگزار شد.

10 ساعت پیش

در بخش پیشرانه جی50 از تپنده 8 سیلندر توربودوقلو استفاده شده که 690 اسب بخار خروجی دارد. این عدد در مقایسه با نسخه استاندارد 488 اسپایدر 20 اسب بخار بیشتر است.

14 ساعت پیش

قیمت برخی خودروهای پرتیراژ داخلی مانند پراید111، پژو206 و کوئیک دنده‌ای نسبت به 3روز نخست هفته جاری، کاهش یک تا 2میلیون تومانی را تجربه کرد اما مقاومت اغلب پرایدها در برابر کاهش قیمت ادامه دارد. افت قیمت برخی پرتیراژها بررسی قیمت انواع خودروهای پرتیراژ داخلی...

15 ساعت پیش

اغلب مطالب آموزشی و مشاوره‌ای در حوزه معامله خودروها مربوط به راهنمایی برای خرید خودرو است. درواقع حساسیت موجود درمورد بحث هزینه‌ای که قرار است بشود، خرید خودرو را با وسواس بیشتری همراه می‌کند. اما از طرفی گهگاه از این نکته غافل می‌شویم که معامله فروش خودرو نیز می‌تواند به همان اندازه که سودآور است، مشمول ضرر و زیان نیز شود. در ادامه با توصیه‌های کارشناسان حرفه‌ای برای فروش خودرو آشنا می‌شوید.

17 ساعت پیش

واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در نقده با دو کشته و ۲۱ زخمی خبر تلخی بود که عصر دوم تیرماه ۱۴۰۰ موجی از اندوه را بین اصحاب رسانه ایجاد کرد؛ این آخرین سفر "مهشاد کریمی" خبرنگار ایسنا و "ریحانه یاسینی" خبرنگار ایرنا بود.

20 ساعت پیش

برنامه زمانبندی خاموشی‌های احتمالی برق در مشهد از شنبه ۵ تیرماه تا ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ را در ادامه مشاهده می‌کنید، بر اساس این برنامه جدید، برق مشترکین مشهد حداکثر ۹۰ دقیقه قطع خواهد شد.

20 ساعت پیش

مراتب ثبت ۹ اثر در فهرست میراث طبیعی ملی از سوی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به استاندار زنجان ابلاغ شد.

21 ساعت پیش

بیشتر...