مجله دلتا |
1 ماه پیش

آرایش مناسب بهار آرایش مناسب بهار 1401 آرایش مناسب فصل بهار مجله دلتا

ترندهای آرایشی سال ۱۴۰۱، بر پایه آرایش‌های ساده و ملایم هستند. بنابراین شما می‌توانید در کنار آرایش ملایم و ساده از ترندهای آرایش عید ۱۴۰۱ هم پیروی کرده باشید.
آرایش مناسب بهار

امسال برای همراه شدن با دنیای مد و داشتنآرایش مناسب بهار، لازم است جسور باشید و در مقابل سیل عظیم تغییراتی که دنیای مد را نشانه گرفته مقاومت نکنید. در این مطلب ازمجله دلتابا مدل‌های آرایش برای بهار همراه شما هستیم.

مدل‌های آرایش مناسب بهار

رژلب قرمز

رژلب قرمز یکی از مواردی است که همیشه جذابیت خاصی به‌همراه دارد. در صورتی که رژلب قرمز مناسب رنگ پوست شما باشد، در خیلی از موقعیت‌ها می‌توان از آن استفاده کرد. اگر رنگ پوست شما روشن است، با اینکه رژلب قرمز هم در حالت‌های تیره و روشن موجود است، می‌توانید با خیال راحت هرکدام از آن‌ها را انتخاب کنید. البته فراموش نکنید رژلب قرمز با تن سرد برای افرادی که پوست روشن دارند مناسب‌تر است. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلبچگونه حرفه‌ای آرایش کنیم؟را بخوانید.

آرایش مناسب بهار

پوست درخشان و سالم

برای آرایش کردن یا بدون آرایش بودن یکی از موارد مهم داشتن پوستی سالم و شفاف است. اگر پوست شما ناسالم و کدر باشد آرایش شما هم خوب نخواهد شد. برای داشتن پوست شفاف به‌طور مستقیم زیر نور آفتاب قرار نگیرید و حتما از کرم ضدآفتاب استفاده کنید. همچنین براش‌های آرایشی خود را با آب گرم بشویید. در راستای داشتن پوستی سالم و درخشان استفاده از ماسک‌های طبیعی می‌تواند به شما کمک بزرگی بکند.

آرایش طبیعی،آرایش مناسب بهار

برای داشتن آرایش طبیعی، پوست شفاف مهم‌ترین نقش را دارد. برای آرایش طبیعی لازم نیست هیچ کدام از آیتم‌های آرایشی را حذف کنید، بلکه باید بدانید چگونه از آن‌ها استفاده کنید. دقت کنید در آرایش طبیعی از رنگ‌های مختلف استفاده نکنید و رنگ‌های نود را جایگزین آن‌ها کنید.

ابروهای پهن و طبیعی

دیگر دوران ابروهای نازک تمام شده و ابروهای پهن و طبیعی جایگزین آن‌ها شده‌اند. امسال همانند سال‌های اخیر ابروهای پهن ترند هستند و همه سعی بر این دارند تا ابروهای خود را با روش‌های مختلف به حالت دلخواه درآورند. فراموش نکنید که ابرو تاثیر زیادی بر زیبایی چهره دارد.

آرایش مناسب بهار

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلبآدامس مو چیست؟ و چه مزایایی دارد؟را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

برای اطلاع از اشتباهات رایج انتخاب مانتو برای افراد چاق با ما در این مطلب از مجله دلتا همراه باشید تا اندام شما زیباتر دیده شود.

۴ هفته پیش

در این مطلب نکاتی در ارتباط با روش‌های طبیعی برای رشد مجدد موها را بیان می‌کنیم که تا با این روش‌ها به موهای دلخواه خود برسید.

1 ماه پیش

یکی از روش‌های مؤثر و موردتأیید از بین بردن موهای زائد بدن الکترولیز است. هرآنچه را که باید درباره الکترولیز موهای زائد بدانید گفتیم.

1 ماه پیش

در فصل تابستان میزان رطوبت و دمای هوا بالا است و باعث می‌شود تا میزان ماندگاری آرایش بر روی صورت به‌شدت کاهش یابد.

۳ هفته پیش

شما باید روتین پوستی خاصی را دنبال کرده و مشکلات پوستی را ریشه کن کنید. در این مطلب روتین مراقبت از پوست مستعد جوش و آکنه را می‌گوییم.

۴ هفته پیش

همچنین بخوانید: آموزش گام به گام طراحی روی ناخن چند ترفند جالب برای طراحی روی ناخن فوت و فن داشتن ناخن‌های زیبا و محکم ساده‌ترین روش‌های تقویت ناخن در خانه این روغن‌ها ناخن‌های شما را درمان می‌کنند!

۳ هفته پیش

همچنین بخوانید: فرکردن مو در یک دقیقه چند ترفند جالب برای مرتب کردن موی بانوان ویتامینه کردن مو در منزل! آموزش تصویری بافت موی مجلسی کودکانه این شایعات را درباره مو باور نکنید!

۴ هفته پیش

در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم شما را با مزایای آدامس مو و معایب آن که یکی از حالت‌دهنده‌های مو است، آشنا کنیم.

1 ماه پیش

به جای انتخاب لباسی که دوست دارید، خوب خودتان ارزیابی کنید و لباس مناسب را برگزینید امروز به موارد مهم برای خوشتیپ بودن می‌پردازیم.

۳ هفته پیش

بیشتر...