خودروتک |
۱ هفته پیش

مه لقا باقری با این رنگ مو متحول شد عکس

مه لقا باقری با این رنگ مو متحول شد + عکس

مه لقا باقری تصویر زیر را در اینستاگرام خود منتشر کرده است.

ساعدنیوز، مه لقا باقری متولد 24 خرداد 1360 در تهران،بازیگرسینما،تلویزیونو کارگردانتئاتراهلایراناست.

ویفارغ التحصیلرشتهکارشناسیکارگردانی تئاتر از دانشگاه سوره (۱۳۸۲–۱۳۷۸) و فوق لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه تربیت مدرس ۱۳۸۵ همچنین بیش از ۱۲ سال به صورت حرفه ای در حوزه کارگردانی و بازیگری تئاتر فعالیت دارد و در جشنواره های داخلی و خارجی در کشورهایی نظیر فرانسه، روسیه،اسپانیاحضور داشته است.

وی در زمینه طراحی حرکات موزون و دستیار کارگردانی تئاتر نیز فعالیت دارد. این زوج هنرمند و دوست داشتنی تاکنون در فیلم های مختلفی ازجمله سریال باغ مظفر،قهوهتلخ، دردسرهای عظیم ۲ و زخم کاری و همچنینفیلم سینماییآینه بغل و شنای پروانه همبازی بوده اند. خانم باقری در مورد بازی کردن در کنار همسرش می گوید: بازی در کنار همسرم یکی از علاقه های همیشگی ام بود در کارهایی که خودم کارگردانی می کنم نیز تمایل دارم همیشه این فرصتبازیبرای جفتمان را ایجاد کنم. مه لقا باقری تصویر زیر را در اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت:

ای بار خدا به حق هستی

شش چیز مرا مدد فرستی

ایمان و امان و تندرستی

فتح و فرج و فراخ دستی

گریم لایت و ملیح مه لقا باقری در سریال یاغی
خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بوشهر- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: ترویج فرهنگ همدلی و نوع‌دوستی در جامعه با جدیت دنبال شود.

3 ساعت پیش

کنعانی گفت: منتظر گزارش دقیق درباره تهدید هواپیمای ایرانی به بمب‌گذاری در حریم هوایی هند هستیم.

3 ساعت پیش

در حالی که روز گذشته دو گروه معترضین در دانشگاه فردوسی مشهد توافق کردند که صبح امروز ساعت ۱۰ در سالن آمفی تئاتر داشنگاه علوم حضور پیدا کرده و تریبون آزاد برگزار کنند، اما دانشجویان مخالف صبح امروز ساعت ۱۰مقابل دانشکده مهندسی تجمع اعتراضی برگزار کردند. البته گفته می‌شود تعداد تجمع‌کنندگان از روزهای قبل کمتر است و تعداد کمی از دانشجویان نیز در سالن آمفی تئاتر منتظر برگزاری تریبون آزاد هستند.

3 ساعت پیش

حوادث روزهای اخیر در برخی نقاط کشور، پوسته‌یی آشکار و محسوس و لایه‌های پنهان متعددی در پشت صحنه‌های خود داشت. در این میان متقاطع شدن برنامه‌های آمریکا، انگلیس صهیونیست و سعودی‌ها و عناصر خود باخته داخلی برای تجزیه ایران اسلامی آشکار است.

3 ساعت پیش

فرمانده هشت سال دفاع‌مقدس گفت: انگیزه‌هایی وجود دارد که یاد شهدا کمرنگ شود. جریان نفوذ قصد دارد یاد و خاطره شهدا به فراموشی سپرده شود، باید به این درک برسیم که نفوذ وجود داشته و دارد.

3 ساعت پیش

معاونت حقوقی قوه قضائیه باید روند تصویب طرح «اصلاح قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور» که مدت‌هاست در مجلس اعلام وصول شده را به صورت جدی پیگیری کند و در این رابطه به مکاتبات و نامه‌نگاری‌های مرسوم اکتفا نکند.

3 ساعت پیش

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکید کرد: خروجی‌های دانشگاه علمی کاربردی افراد مجربی هستند که به سرعت جذب بازار کار می‌شوند و نگاه این دانشگاه پاسخگویی به نیاز بازار کار است.

3 ساعت پیش

مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح، صبح امروز (دوشنبه) با حضور حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا در دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی (علیه‌السلام) برگزار شد.

3 ساعت پیش

بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی از آزادی دانشجویان بازداشتی این دانشگاه خبر داد.

3 ساعت پیش

بیشتر...