ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

خشم مدافع PSG: به من نگفتند امباپه کاپیتان شده است ورزش سه

کد خبر : 1866681 |05 بهمن 1401 ساعت 12:59 |51.3K بازدید |4دیدگاه

خشم مدافع PSG: به من نگفتند امباپه کاپیتان شده است!

پرسنل کیمپمبه، مدافع پاری سن ژرمن، به شدت از این که کیلیان امباپه به جای او کاپیتان دوم این تیم شده عصبانی است.

خشم مدافع PSG: به من نگفتند امباپه کاپیتان شده است!

به گزارش "ورزش سه"، امباپه در جریان دیدار برابر تیم دسته ششمی پای دو کاسل در جام حذفی فرانسه بازوبند کاپیتانیپاری سن ژرمنرا بر بازو بست و توانست پنج گل هم به عنوان کاپیتان این تیم به ثمر برساند.
کریستوف گالتیه پس از پایان این بازی اعلام کرد که این بازیکن از این به بعد کاپیتان دوم پی اس جی است و این در حالی است که پس از مارکینیوش، کیمپمبه کاپیتان دوم این تیم بود و مارکو وراتی هم پس از او قرار داشت.
این تصمیم از سوی مدیران و کادر فنیپاری سن ژرمنبه هیچ وجه به مذاق کیمپمبه خوش نیامده و او این موضوع را با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد.

1794920

این مدافع پی اس جی در این پست نوشت: «من در چند ساعت گذشته مطالب زیادی را درباره خودم خواندم و شنیدم. دوست دارم مسائلی را به وضوح توضیح دهم تا از انتشار بیشتر اطلاعات غلط در این زمینه جلوگیری کنم.
واقعیت این است که من هیچ اطلاعی از این تصمیمی که گرفته شد نداشتم و چنین کاری کاملا اشتباه است، هرچند باید بگویم که من همیشه به تصمیماتی که از سوی این باشگاه اتخاذ می‌شود احترام می‌گذارم.»
به نظر می‌رسد که بازیکنان ارشد پی اس جی از تصمیم این باشگاه برای انتخاب امباپه به عنوان کاپیتان دوم این تیم راضی نیستند و این موضوع ممکن است برای آن‌ها دردسرساز شود.

پاری سن ژرمنپاری سن ژرمن
کیلیان امباپهکیلیان امباپه
پرنسل کیمپبهپرنسل کیمپبه
لیگ یک فرانسهلیگ یک فرانسه
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

پاری سن ژرمنپاری سن ژرمن

مشاهده برنامه و نتایج پاری سن ژرمن، بازی بعدی پاری سن ژرمن و ویدئو خلاصه بازی های پاری سن ژرمن#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...