ورزش سه‌ |
4 ماه پیش

تهدید به مرگ ۵۰ بار انفجار در مسابقه امیدها ورزش سه

تهدید به مرگ و ۵۰ بار انفجار در مسابقه امیدها!

باشگاه آلومینیوم اراک در مورد شرایط عجیب در آخرین دیدار امیدهای آلومینیوم و اتفاقات عجیبی که برای‌ تیم‌شان رخ داد اطلاعیه‌ای صادر کرد.

تهدید به مرگ و ۵۰ بار انفجار در مسابقه امیدها!

به گزارش "ورزش سه"، مسابقات هفته پایانی لیگ برتر امید در حالی برگزار شد که تیمآلومینیوم اراکدر شرایطی عجیبی در چابهار به مصاف تیم آکادمی بلوچ رفت و در نهایت بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت، اما آلومینیوم که سال گذشته به قهرمانی رسیده بود، طبق جدول امتیازی به دسته یک سقوط کرد ولی آنها امیدوار هستند بخاطر شکایت از پارس جنوبی جم مبنی بر استفاده از بازیکن غیرمجاز، سه امتیاز آن بازی را به دست بیاورند و در لیگ برتر بمانند.

اما اتفاقات و حواشی زیاد بازی هفته پایانی امیدهای آلومینیوم مقابل تیم آکادمی بلوچ چابهار موجب شده تا باشگاه اراکی بیانیه‌ای به شرح زیر بدهد:
هفته‌های پایانی لیگ‌برتر امیدهای کشور برای تیم آلومینیوم به شکل کاملا عجیبی سپری شد به طوری که در آخرین دیدار این تیم در زمین آکادمی بلوچ چابهار، شرایط بسیار نامناسبی حاکم بود و هواداران تیم میزبان بیش از ۵۰بار از مواد محترقه استفاده کردند و صدای انفجارهای مهیب در ورزشگاه شنیده می‌شد که شرایط بازی را تحت تاثیر قرار داد.

بسیار خرسندیم در لیگ برتر امید تیمی از استان سیستان و بلوچستان با حمایت بخش خصوصی حضور دارد و جوانان مستعد این دیار را تحت پوشش خود قرار داده، اما لازم به ذکر برخی نکات درباره آخرین مسابقه آلومینیوم در لیگ برتر امید در چابهار است.

1990456

در این مسابقه که اسناد تصویری آن نیز موجود است، بارها و بارها عوامل تیم امید آلومینیوم توسط هواداران و عوامل تیم مهمان تهدید شدند و اجازه ندادند تصویربردار آنالیز باشگاه آلومینیوم، از این مسابقه فیلمبرداری نماید و دیگر عوامل باشگاه نیز به شکل عجیبی تهدید به مرگ و از سوی دیگر با فحاشی و توهین توسط عوامل و هواداران تیم میزبان به بیرون از ورزشگاه رانده شدند.

در زمین مسابقه نیز یک دست شکسته و دو پای شکسته حاصل تلاش تیم میزبان و تیم داوری به‌ضرر آلومینیوم بود که موجب شد سه بازیکن تاثیرگذار امیدهای آلومینیوم در این دیدار با مصدومیت شدید مواجه شوند تا با این اتفاقات، شرایط کسب پیروزی در این دیدار برای آلومینیوم از بین برود.

دیگر اتفاق ناشایست از میزبانی نماینده فوتبال چابهار، درگیری لیدرها و هواداران منتسب به میزبان با سرمربی تیم امید آلومینیوم بود؛ در شرایطی که سرمربی امید آلومینیوم در اعتراض به عملکرد داور از زمین مسابقه اخراج شد، لیدرها و هواداران تیم حریف به سمت وی حمله‌ور شدند و اگر نیروی انتظامی حضور نداشت، مشخص نبود سرمربی تیم به چه سرنوشتی دچار می‌شد.

در زمان برگزاری مسابقه نیز شرایط ورزشگاه از محیط ورزشی به دور بود و به دفعات صداهای مهیب شنیده میشد که این مسئله کاملا تمرکز تیم امید آلومینیوم را از بین برده بود.

انتظار می‌رود کمیته‌های محترم انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال به طور جدی نسبت به این فاجعه در فوتبال پایه رسیدگی کنند.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ژوزه مورینیو می‌گوید از نظر او جود بلینگام بهترین بازیکن جوان دنیاست.

یک ربع پیش

مهدی آذربایجانی در بخش پایانی صحبت‌هایش با برنامه فوتبال برتر به یک سوال چالش برانگیز پاسخ داد.

یک ربع پیش

کیلیان امباپه، ستاره تیم ملی فرانسه، از حالا به فکر انتخاب ماسکی است که باید با آن به میدان برود.

یک ربع پیش

مانوئل نویر، ستاره تیم ملی آلمان، می‌گوید که به خداحافظی از این تیم پس از یورو فکر می‌کند.

یک ربع پیش

سرمربی موفق تیم ملی ازبکستان بعد از اینکه برای چندمین بار تیم ملی ایران را متوقف کرد، با ورزش سه به گفت‌وگو درباره شرایط تیم خود، ستارگان فوتبال ایران و همچنین کشور زادگاهش نشست.

یک ربع پیش

کیلیان امباپه، ستاره تیم ملی فرانسه، قرار نیست بینی‌اش را جراحی کند.

یک ربع پیش

دو بازیکن سرشناس دیگر به لیگ برتر والیبال ژاپن پیوستند.

یک ربع پیش

ژوائو کانسلو، ستاره پرتغالی بارسلونا، از بازی در کنار ژوائو فلیکس بسیار راضی است.

یک ربع پیش

بسیاری از طرفداران کریستیانو رونالدو و تیم ملی پرتغال از روز اول آغاز مسابقات یورو ۲۰۲۴ منتظر امروز بودند.

یک ربع پیش

بیشتر...