خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

انتخابات ژیمناستیک آخر اردیبهشت برگزار می شود ایسنا

انتخابات ژیمناستیک آخر اردیبهشت برگزار می‌شود

رئیس فدراسیون ژیمناستیک گفت: با ارزیابی‌هایی که انجام دادیم تا ۲۶ اردیبهشت انتخابات هیات‌رئیسه فدراسیون را برگزار می‌کنیم تا ژیمناستیک به آرامش برسد و در ادامه بتواند برنامه‌های سازنده‌اش را اجرا کند.

به گزارش ایسنا، زهرا اینچه‌درگاهی درباره برگزاری انتخابات فدراسیون ژیمناستیک اظهار کرد: از زمانی که وارد فدراسیون شدم تلاشم بر این بود که انتخابات فدراسیون برگزار و وضعیتش تعیین شود. با ارزیابی‌هایی که انجام دادیم تا ۲۶ اردیبهشت انتخابات را برگزار می‌کنیم تا ژیمناستیک به آرامش برسد و در ادامه بتواند برنامه‌های سازنده‌اش را اجرا کند.

رئیس فدراسیون ژیمناستیکدرباره محرومیت ژیمناستیک‌کار ایران هم گفت: بحث دوپینگ و چیزی که وادا با ورزشکاران انجام می‌دهد بحث بین ورزشکار و آن سیستم است. حال چه ژیمناستیک و چه سایر بخش‌ها در این خصوص ورود پیدا نمی‌کنند. به هر صورت ورزشکار آن رشته مورد توجه متولیان آن است. احمدکهنی متاسفانه به تعدادی از این فرم‌ها در طول سال ۲۰۲۳ جواب نداده و در لیستی قرار گرفته که شامل یکسری محرومیت‌ها شده است.

او افزود: آخرین فرصت‌های دفاع برای او پاییز سال ۱۴۰۲ بود که بهتر از اینها می‌توانستند دفاع کنند. من از همین جا تاکید می‌کنم که احمدکهنی به هیچ وجه دوپینگ نکرده و در حقیقت یک غفلت در پرکردن فرم‌ها و پاسخ به ایمیل‌های وادا بوده که سبب قرارگرفتن در این شرایط دشوار شده است.

درگاهی خاطرنشان کرد: روزی که وارد فدراسیون شدم دفاعیات جالبی انجام نشده و فرصت از دست رفته بود. با رایزنی‌هایی که انجام دادیم سعی کردیم تخفیف بگیریم یا تعدیل و در صورت امکان حذف کنیم. متاسفانه از آن مرحله گذشته بود. محرومیت او فعلا دو سال اعلام اما جریمه مالی‌اش بخشیده شده است. هنوز هم تلاش می‌کنیم محرومیتش کمتر شود. او را در شرایطی حفظ کنیم تا اگر هم محرومیت او اعمال شد و نتوانیم برایش کاری انجام دهیم با قدرت برگردد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با بیان اینکه برای جهش تولید فرهنگ کار و اشتغال را در بین مردم و جوانان ترویج دهیم گفت: نهادینه شدن فرهنگ کار باید از درون خانواده‌ها آغاز شود.

یک ربع پیش

فرماندار پاکدشت از برگزاری اجلاسیه شهدای سلامت به میزبانی پاکدشت در روز 22 اردیبهشت‌ خبر داد.

لحظاتی پیش

بیش از 13 هزار استاد دانشگاه در نامه‌ای به مردم ایران نکاتی را درباره عملیات وعده صادق تبیین کردند.

لحظاتی پیش

معاون سازمان حفاظت محیط‌ زیست قم گفت: 20 میلیون تن نخاله ساختمانی در 17 سال اخیر در 4 سایت قم تخلیه و دپو شده و روند رشد آن ادامه دارد که جای نگرانی است.

لحظاتی پیش

مدیرکل دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت درباره نحوه فعالیت مراکز سراج توضیح داد.

یک ربع پیش

معاون وزیر جهاد گفت: ایران با بیش از ۱۸ هزار نمونه غنی‌ترین بانک ژن ذخایر ژنتیگی گندم در دنیا را در اختیار دارد.

14 دقیقه پیش

مدیربنیاد بین المللی امام رضا(ع) در پیامی به ششمین جشنواره روستايي و عشايری آسمان هشتم، گفت:امیدواریم بتوانیم این جشنواره را در همه روستاهای کشور توسعه بدهیم و در سال آینده در هشت نقطه از روستاهای کشور جشنواره روستایی رضوی آسمان هشتم را برگزار کنیم.

یک ربع پیش

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد فعالیت سامانه بارشی توسط سازمان هواشناسی خبر داد و گفت: مردم استان تهران طی 4 روز آینده از توقف در حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنند.

لحظاتی پیش

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر برای پیشگیری از گرمازدگی توصیه‌هایی را به حجاج ارائه کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...