خبرگزاری رضوی |
۱ هفته پیش

مراجعه 261 هزار عضو به کتابخانه های وابسته آستان قدس در مشهد رضوی

مراجعه 261 هزار عضو به کتابخانه های وابسته آستان قدس در مشهد
به گزارشخبرگزاری رضوی، حسین خسروی معاون کتابخانه های آستان قدس رضوی با بیان این مطلب گفت: این تعداد اعضا از 801 هزار 178 منابع در گردش کتابخانه های وابسته سطح شهر بهره مند هستند.
وی اظهار کرد: کتابخانه های وابسته به آستان قدس رضوی در سطح شهر مشهد 13 هزار و 129 هزار متر مربع و زیربنا 16هزار 129 را به خود اختصاص داده است.
خسروی همچنین کتابخانه مسجدالرضا را نخستین کتابخانه وابسته به آستان قدس رضوی در شهر مشهد خواند که در سال 1361 افتتاح شد. وی ازکتابخانه مسجد پنج تن نیز به عنوان جدیدترین کتابخانه وابسته یاد کرد که در سال 1400 به عنوان بیست و سومین کتابخانه رضوی در مشهد افتتاح شد.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نسل دوم پروژکتور‌های Freestyle سامسونگ، کارشناسان و منتقدان حوزه فناوری را تحت‌تاثیر نوآوری‌های پیشگامانه و طراحی کاربرمحور خود قرار داد.

12 دقیقه پیش

مراسم میثاق با شهداء و غبارروبی گلزار شهداء به مناسبت سالگرد خاکسپاری شهدای محله استقلال در منطقه ۲۱ توسط خانواده های معزز شهداء برگزار شد.

12 دقیقه پیش

اسامی داوران دومین جشنواره ملی چندرسانه‌ای میراث فرهنگی قزوین در بخش‌های مختلف این رویداد منتشر شد.

یک ربع پیش

مدیرکل بازرگانی سازمان صداوسیما از آگهی تبلیغاتی بانک گردشگری به دلیل خلق ایده جذاب و تاثیرگذار و توجه به مسئولیت تقدیر کرد.

13 دقیقه پیش

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری طالقان گفت: عملیات بذرپاشی در ۳۰ هکتار از مراتع روستای میر شهرستان اجرا و عملیاتی شد.

یک ربع پیش

استفاده از خدمات سوپراپلیکیشن «ایرانسل‌من» با هدف تجربه زندگی دیجیتال، برای شماره‌های غیر ایرانسلی هم امکان‌پذیر است.

11 دقیقه پیش

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با ارسال نامه به شهرداری تهران نسبت به استفاده از نمک برای یخ زدایی معابر در فصل بارش هشدار داد.

12 دقیقه پیش

استاندار کرمانشاه گفت : منتظر طرح‌های پیشنهادی و عملیاتی و کاربردی بسیجیان و اقشار بسیج هستیم.

یک ربع پیش

بیمارستان صحرایی به همت بسیج جامعه پزشکی گیلان در منطقه کم‌برخوردار کیشون‌بن تالش به مدت ۲ روز دائر شد.

یک ربع پیش

بیشتر...