۱ هفته پیش
1 بازدید

جزئیات وام دانشجویی ویژه تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه خواجه نصیر

معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی از ارائه وام‌های دانشجویی ویژه تمام مقاطع تحصیلی دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

سعید رعیتی، معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزئیات وام‌های تحصیلی ویژه دانشجویان این دانشگاه اظهار کرد: همه مقاطع تحصیلی از قبیل کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته می‌توانند از حداکثر دو رویداد در هر مقطع تحصیلی از وام ضروری ویژهدانشگاه خواجه نصیر الدین طوسیاستفاده کنند.

او افزود: مقاطع کارشناسی پیوسته و دکتری تخصصی ناپیوسته غیر بورسیه حداکثر ۴ رویداد در هر مقطع تحصیلی و مقاطع کارشناسی ارشد پیوسته، دکتری پیوسته و دکتری حرفه‌ای حداکثر ۵ رویداد در هر مقطع تحصیلی خود هم می‌توانند از وام ضروری استفاده کنند.

رعیتی تصریح کرد: مبلغ وام ضروری تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی حداقل۲۰ میلیون ریال و حداکثر۳۰ میلیون ریال است که رویداد‌های موارد خاص از جمله تولد فرزند دانشجوی متاهل، فوت پدر، مادر، همسر یا فرزند دانشجو، دانشجویان برتر و نمونه کشوری و مبتکر، دانشجویان قهرمان ورزشی وازدواج را شامل می‌شود.

معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی ادامه داد: سایر موارد مشابه به تشخیص رئیس صندوق رفاه، رویداد دانشجویان مبتلا به بیماری‌های خاص و پرهزینه، دانشجویان حادثه دیده در سوانح و تصادفات تا مرز ۵۰ میلیون ریال را شامل می‌شود.

او با بیان اینکه حداکثر سقف رویداد تعیین شده در مقاطع تحصیلی با توجه به ارائه وام‌ها متفاوت است، تاکید کرد: مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته حداکثر تا سقف ۶۰ میلیون ریال، مقاطع کارشناسی پیوسته، دکترای تخصصی ناپیوسته غیربورسیه حداکثر تا سقف ۸۰ میلیون ریال، مقاطع کارشناسی ارشد پیوسته، دکترای پیوسته و دکترای حرفه‌ای حداکثر تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال می‌توانند از وام ضروری ویژه دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی بهره‌مند شوند.

رعیتی درباره دریافت وام ویژه پرداخت شهریه دانشجویان دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: دانشجویان مقطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته مبلغ ۱۰ میلیون ریال، مقاطع کارشناسی ارشد پیوسته و ناپیوسته، دکتری حرفه‌ای و دکتری پیوسته مبلغ ۲۰ میلیون ریال، مقاطع دکتری تخصصی ناپیوسته مبلغ ۵۰ میلیون ریال در هر نیم سال واجد دریافت این وام خواهند شد.

او با اشاره به وضعیت اسکان دانشجویان گفت: طبق نظر ستاد ملی مقابله با کرونا دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی تنها می‌تواند ۵۰ درصد از خوابگاه‌های خود را به دانشجویان اختصاص دهد، اما از این میان ما ۳۵ درصد از خوابگاه‌های خود را اختصاص داده ایم و در حال حاضر ۲۵ درصد از طرفیت‌ها پر شده است و بسیاری از دانشجویان هنوز به دریافت خوابگاه اقدام نکرده اند.

معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی درباره بازگشایی سلف دانشجویان تصریح کرد: تا به امروز دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی اقدامی بهبازگشایی سلفنکرده و گزینه های بهتری را جایگزین این موضوع خواهیم کرد. رایزنی هایی که با دانشگاه های تهران انجام خواهیم داد نتیجه درست را به منظور حفظ سلامتی استادان و دانشجویان اعلام می کنیم.

رعیتی در پایان یادآوری کرد: نظر دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی این است تا ارائه غذا به دانشجویان را مطابق  توصیه‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا انجام دهد یعنی با رستوران‌ها قرار داد ببندیم و خدمات خود را به اینصورت یعنی غذا‌های بیرون بر، رستوران‌های مکمل و ... ارائه کنیم تا از ازدحام دانشجویان در سلف جلوگیری شود و به این شیوه خطر جدی سلامت محصلان را تهدید تکند. 


بیشتر بخوانید

  • شرایط اختصاص خوابگاه به دانشجویان دکتری در دانشگاه خواجه نصیر
  • امتحانات پایان ترم دانشگاه خواجه نصیر غیرحضوری شد
  • ابتلای دانشجوی دانشگاه خواجه نصیر به کرونا صحت دارد؟
  • مهلت پذیرش بدون آزمون در دانشگاه خواجه‌نصیر تمدید شد
  • دانشجویان خواجه نصیر برای حضور در دانشگاه باید تست کرونا بدهند

انتهای پیام/ #‌اخبار_علمی_پزشکی
منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران


مطالب پیشنهادی

چمران: رای اصولگراها کاهش یافته/انتخابات ۱۴۰۰ قابل پیش‌بینی نیست

مهدی چمران با بیان اینکه رای اصولگرایان کاهش داشته است گفت: من نمی خواهم به تقسیم بندی ها تاکید داشته باشم ولی به طور کلی مشارکت در این دور از انتخابات کمتر از دفعات قبل بود، ما پیش از این وقتی به مساجد و مجالسی که عموما می رفتیم شاهد شور و هیجان بیشتری بودیم اما اینبار شور و هیجان کمتری را دیدیم .

چگونه شیره بادام را بگیریم | چگونه شیره بادام را بگیریم و خواص شیره بادام

چگونه شیره بادام را بگیریم و آیا می دانید چگونه شیره بادام را بگیریم و خواص شیره بادام و خواص شیره بادام در بارداری و خواص شیره بادام برای استخوان ها را در پرشین وی بخوانید

برگ برنده اصلاح‌طلبان در ۱۴۰۰؛ ظریف،عارف، مطهری، جهانگیری یا...؟

۱۴۰۰ برای اصلاح طلبان سرنوشت ساز است، یا سورپرایز انتخابات می شوند و در روزهای سرخوشی اصولگرایان کاندیدایی رو می کنند که برگ برنده شان در انتخابات شود یا باید سنگری دیگر را هم به رقیب واگذار کنند.

سه قوه، دشمن مشترک را فراموش نکنند

در سال ۹۸ با چالش های زیادی مواجه شدیم. از بلایای طبیعی که در اول سال رخ داد تا بیماری کرونا که از اول اسفندماه در کشور شیوع پیدا کرد.

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز | طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل و طرز تهیه ذرت به سبک مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

مدل کیک های عروسی | گلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی

مدل کیک های عروسی وگلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی و تزیین کیک عروسی و دیزاین کیک عروسی و انتخاب کیک عروسی را در پرشین وی بخوانید

مصوبه مهم دولت درباره افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان در سال ۹۹

در جلسه امروز هیئت وزیران، که به ریاست حجت‌الاسلام روحانی، رئیس جمهوری برگزار شد، میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوق‌های بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در سال ۱۳۹۹ مشخص شد.

انکار یک خبرسازی درباره دولت و حسن روحانی

ایسنا نوشت:معاون پارلمانی رئیس جمهور با تکذیب ارتباط ویدیویی رئیس جمهور با نمایندگان مجلس برای رای اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: در جلسه امروز، معاون اول رئیس جمهور به جای رئیس جمهور حاضر خواهد شد.

سرنوشت نامعلوم ۲ خواسته سیاسی روحانی؛ افزایش اختیارات و همه‌پرسی

بارها از اختیاراتی ویژه برای ریاست جمهور حرف زده، اختیاراتی که معتقد است اصل ۱۱۳ قانون اساسی به آن اشاره دارد اما تفسیرها اشتباه است، حتی معتقد به رفراندوم و رجوع به آراء مردمی در آن مسائلی که بن بست ایجاد می شود، است اما هیچکدام از دو خواسته سیاسی روحانی طی ۶ سال گذشته راه به جایی نبرده است.

روش نرم شدن خلال بادام | روش نرم شدن خلال بادام و خلال پسته در غذاها

روش نرم شدن خلال بادام و روش نرم شدن خلال بادام و خلال پسته در غذاها و نکات درست کردن خلال بادام و خلال پسته درمنزل را در پرشین وی بخوانید

به یاد دو دیپلمات و سیاستمدار امین نظام

هیچگاه فکرش را هم نمی‌کردم روزی اتفاقی بیفتد و سر و کله بیماری‌ای به نام کرونا در این کشور پیدا شود که دو تن از همکاران خوبم را که خاطرات خوبی را با آنها داشتم از من بگیرد و کشور از وجود خدمات آنها محروم شود.

سیاسی کردن کرونا به نفع هیچ‌کس نیست

بیش از یک ماه از ورود و شیوع فراگیر ویروس منحوس کرونا در کشور می گذرد، علاوه بر به خطر افتادن سلامت جسمی و روانی مردم، مشکلات معیشتی، تعطیلی همه مشاغل، به صفر نزدیک شدن درآمد نفتی و افزایش تورم؛ هزینه و خسارت های اقتصادی، فراوانی را به مردم و کشور وارد کرده است. 

چه کسی کشتی طوفان‌زده وزارت کشاورزی را به ساحل می‌رساند؟

چند ماهی است که گمانه زنی برای سکانداری وزارت جهاد کشاورزی بدون نتیجه ادامه دارد.

میرسلیم: چرا برخی هنوز شاهنشاهی فکر می‌کنند و فخر می‌فروشند

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه و نماینده منتخب تهران در مجلس یازدهم با تاکید براینکه بازسازی اعتماد عمومی نیازمند تعامل بین عقلای سیاست است، می‌گوید:«وای به حال جامعه ای که عقلا و علما و نخبگان سیاسی آن به جای تعامل برای کشف مسائل و چاره جویی مشکلات و کوشش برای دستیابی به کمال، هرکدام به انزوا بخزند»

پخت خورش خوشمزه | نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن آن

پخت خورش خوشمزه و نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن خورش و روش های خوشمزه کردن غذا و چگونه خورشت خوشمزه درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

از بین بردن چربی خورشت | راه کاری موثر برای از بین بردن چربی خورشت

از بین بردن چربی خورشت و راه از بین بردن چربی خورشت و چگونه چربی خورشت را از بین ببریم و چرب شدن زیاد خورشت را در پرشین وی بخوانید

اشتباهات رایج آشپزی | اشتباهات رایج آشپزی که هر آشپزی باید بداند

اشتباهات رایج آشپزی و اشتباهات رایج آشپزی که هر آشپزی باید بداند و نکات آشپزی و ترفندهای مهم آشپزی و نکات ماهرانه اشپزی را در پرشین وی بخوانید

تقابل کودکانه با دولت را کنار بگذارید

با معرفی منتخبان حاضر در مجلس یازهم و ترکیب نمایندگان، یکی از نگرانی‌هایی که در ارتباط با مجلس وجود دارد، این است که در شرایط تحریمی و فشارهایی که به کشور وارد می‌شود برخی تندروی پیشه کنند و تقابل با دولت را جزو برنامه‌های مجلس آینده قرار دهند.

پخت ذرت | روش های مختلف پخت ذرت و درست کردن ان به صورت خوشمزه

پخت ذرت و روش های مختلف پخت ذرت و درست کرن ذرت به صورت خوشمزه و چگونه ذرت را بپزیم و خاصیت ذرت و ذرت مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

ماجرای توئیت جنجالی میرسلیم

فارس نوشت: دفتر سیدمصطفی میرسلیم منتخب دوم مردم تهران در مجلس یازدهم درباره یک توییت توضیحاتی ارائه کرد.

مطالب مرتبط