اکونا پرس |
2 ماه پیش

کمک بانک قرض الحسنه مهر ایران به اقشار کم درآمد جامعه شایسته تقدیر است

کمک بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به اقشار کم‌درآمد جامعه شایسته تقدیر است

دکتر «عبدالله محمدی فیروزجایی» گفت: فعالیت‌ها و تلاش‌های خداپسندانه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با نیت کمک به اقشار کم‌درآمد جامعه و بهبود اوضاع اقتصادی آحاد مردم شایسته تقدیر است.

کمک بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به اقشار کم‌درآمد جامعه شایسته تقدیر است
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیبانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مدیر شعب بانک دراستان مازندرانبا حضور در سازمان انتقال خون استان، خدمات بانکی و طرح‌های متنوع وام بانک را برای استفاده کارکنان سازمانانتقال خوناستان، معرفی و بر ایجاد زمینه همکاری‌های دوجانبه تأکید کرد.

در این نشست که با حضور «عبدالله محمدی فیروزجایی» مدیر اداره کل انتقال خون استان مازندران و چند نفر از معاونان وی در محل آن سازمان برگزار شد، «اسحق طاهری خنکدار» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهرایراندر استان به بیان خدمات بانک و امکانات بانکداری الکترونیک، طرح‌های مختلف وام بانک همچون اعتبار در حساب جاری، اندوخته اجتماعی و حمایتی پرداخت.

وی همچنین با اشاره به بخشنامه اخیر خزانه‌داری کل کشور مبنی بر امکان انتقالحقوقپرسنل سازمان‌های دولتی به بانک‌های قرض‌الحسنه، پرداخت وام قرض‌الحسنه به پرسنل خدوم و زحمتکش سازمان انتقال خون را در صورت امضای تفاهم‌نامه در چارچوب طرح مهریار، امکان‌پذیر دانست.

در ادامه این جلسه دکتر محمدی افزود: فعالیت‌ها و تلاش‌های خداپسندانه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با نیت کمک به اقشار کم‌درآمدجامعهو بهبود اوضاع اقتصادی آحاد مردم شایسته تقدیر است.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد با آغاز همکاری‌های دوجانبه بتوان افزایش رضایتمندی پرسنل انتقال خون استان را فراهم کرد.

بانک مهر ایران با پرداخت گسترده تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان نهادهای مختلف سعی کرده در ایجاد اشتغال پایدار برای…

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: این بانک از ۱۳ سال پیش تا کنون نسبت به پرداخت تسهیلات خرد اقدام می‌کند و…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...