خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

روز قدس بیان گر وحدت جهان اسلام علیه جبهه استکبار است ایسنا

روز قدس بیان‌گر وحدت جهان اسلام علیه جبهه استکبار است

ایسنا/زنجانفرماندار ابهر گفت: روز قدس بیان‌گر همبستگی و وحدت جهان اسلام و آزادی‌خواهان جهان علیه جبهه استکبار است.

احمد ذوالقدر امروز (پنج‌شنبه ۱۶ فرودین ماه) در جلسه هماهنگی روز قدس شهرستان ابهر با اشاره به نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به روز قدس، عنوان کرد: این نام‌گذاری توسط امام راحل انجام شده و بیان‌گر تدبیر و دور اندیشی ایشان است.

وی با توضیح اینکه ابرقدرت‌های جهان به دنبال این بودند که نام فلسطین در جهان به فراموشی سپرده شود، تصریح کرد: با این تدبیر امام خمینی (ره)، هر سال در روز قدس مظلومیت فلسطین و جنایات رژیم غاصب صهیونیستی به جهانیان یادآوری می‌شود.

فرماندار ابهر با توضیح اینکه روز قدس بیان‌گر همبستگی و وحدت جهان اسلام و آزادی‌خواهان جهان علیه جبهه استکبار است، بیان کرد: ملت‌های آزادی‌خواه جهان همه ساله در این روز پشتیبانی خود از ملت مظلوم فلسطین را به دنیا اعلام می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه با توجه به تحولات در فلسطین و گذشت ۶ ماه از عملیات طوفان‌الاقصی و جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه روز قدس امسال از اهمیت بسیاری برخوردار است، توضیح داد: جنایات رژیم صهیونیستی منجر به شهادت ۳۳ هزار نفر فلسطینی شده است تا جایی که آنان حتی به زنان و کودکان بی‌گناه و بیمارانی که در بیمارستان شفا بستری بودند نیز رحم نکردند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده سوریه در سازمان ملل با مشروع خواندن پاسخ کوبنده ایران به تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که آمریکا باید به حضور غیرقانونی در سوریه و حمایت از گروههای تروریستی پایان دهد.

11 دقیقه پیش

رسانه‌های یمنی از تجاوز مشترک آمریکا و انگلیس به استان تعز واقع در جنوب غرب یمن خبر دادند.

10 دقیقه پیش

نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد گفت: متاسفانه سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه تصمیم گرفتند چشم خود را روی واقعیت ببندند.

12 دقیقه پیش

نماینده ایران در سازمان ملل گفت پاسخ جمهوری اسلامی ایران به رژیم صهیونیستی لازم و متناسب بود و به صورت دقیق و تنها اهداف نظامی را مورد اصابت قرار داد تا احتمال تشدید تنش به حداقل برسد و از آسیب غیرنظامیان جلوگیری شود.

نیم ساعت پیش

دبیرکل سازمان ملل در نشست شورای امنیت تاکید کرد: زمان کاهش تنش، توقف اقدامات تنش زا و در پیش گرفتن نهایت خویشتن داری فرا رسیده است.

11 دقیقه پیش

دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفت‌و‌گوی تلفنی با همتای هندی خود گفت: نباید فرصتی برای سوء استفاده و شانه خالی کردن رژیم صهیونیستی از مسئولیت جنایت هایش فراهم گردد.

10 دقیقه پیش

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران،از نقش سازنده و تلاش‌ دولت مالت بعنوان رییس دوره ای شورای امنیت سازمان ملل در راستای پایان نسل کشی رژیم اسرائیل در غزه قدردانی کرد.

نیم ساعت پیش

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ایجاد مجمع زنان خیر از طریق تشویق خیرین داخلی و خارجی را برای یکپارچه‌سازی کمک‌ها در جهت رفع مسائل و مشکلات موثر دانست.

نیم ساعت پیش

امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان گزارشی از رایزنی‌های امروز خود با برخی از وزرای خارجه کشورهای جهان ارائه کرد.

9 دقیقه پیش

بیشتر...