خبرورزشی |
1 ماه پیش

عکس پیام اینستاگرامی به آجورلو با هم ظرف یک هفته تیم قدرتمندی می سازیم

احمد سعادتمند مدیرعامل سابق استقلال برای همکاری با مصطفی آجورلو اعلام آمادگی کرد.

عکس| پیام اینستاگرامی به آجورلو/ با هم ظرف یک هفته تیم قدرتمندی می‌سازیم!

تیم فوتبال استقلال پس از قهرمانی در لیگ برتر با اتفاقات غیرمنتظره‌ای روبه‌رو شده است. ابتدا فرهاد مجیدی سرمربی آبی‌پوشان بلافاصله پس از جشن قهرمانی از این تیم جدا شد تا باشگاه استقلال چند روز از زمان طلایی نقل و انتقالات را از دست بدهد و در ادامه برخی از بازیکنان استقلال نیز ساز جدایی کوک کرده‌اند تا وضعیت قهرمان لیگ بسیار پیچیده شود.

استقلال در روزهای نقل و انتقالات تا به اینجای کار عملکرد خوبی نداشته و همین مسئله باعث ناراحتی هواداران این تیم شده است. احمد سعادتمند، مدیرعامل سابق استقلال حالا با انتشار یک استوری پیامی برای مصطفی آجورلو منتشر کرد که حکایت از آمادگی او برای کمک به استقلال دارد.

عکس | پیام اینستاگرامی به آجرلو/ با هم ظرف یک هفته تیم قدرتمندی می‌سازیم!#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان را پذیرفتند.

4 ساعت پیش

رئیس جمهور در پیامی درگذشت شاعر پرآوازه ایران مرحوم امیر هوشنگ ابتهاج را به خانواده، جامعه فرهنگی و هنری و مردم ادب‌پرور ایران تسلیت گفت.

2 ساعت پیش

متاسفانه در سال‌های اخیر شاهد بالارفتن سن ازدواج و ازدواج‌های دیرهنگام در جامعه هستیم و به نظر می رسد این موضوع در حال تبدیل شدن به یک اپیدمی است،

3 ساعت پیش

معاون اول رییس دولت یازدهم و دوازدهم در یادداشتی نوشت که موفقیت دولت در حل مشکلات مردم به ویژه سیاست خارجی و احیای برجام و رفع تحریم‌ها، موفقیت کشور قلمداد شود. آن را جناحی تعریف و تقسیم نکنیم.

4 ساعت پیش

یک مقام ارشد آژانس یهود خبر داد که این سازمان توقف فعالیت‌های خود در خاک روسیه را اعلام خواهد کرد.

3 ساعت پیش

رهبر جریان صدر در عراق از دستگاه قضایی این کشور درخواست کرد که حداکثر تا پایان هفته آینده پارلمان عراق را منحل کند.

4 ساعت پیش

«یگان سایبری پلیس رژیم صهیونیستی گفته است یکی از ساکنان فلسطین اشغالی را که لاپید را به قتل تهدید کرده زیر نظر گرفته و در حال تحقیق در خصوص او است.

4 ساعت پیش

طبق آخرین گزارش IPCC، تا سال 2030، ایجاد انرژی جهانی بدون کربن خالص به فوریت مورد نیاز است. برای تحقق این امر، به کاهش قابل توجهی در مصرف سوخت‌های فسیلی، برق رسانی گسترده، بهبود بهره وری انرژی و استفاده از سوخت‌های تجدیدپذیر جایگزین نیاز است. آیا بیت‌کوین می‌تواند در سرعت بخشیدن به تحقق این موضوع، مفید باشد؟

4 ساعت پیش

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر اینکه اعطای تسهیلات به استعدادهای برتر منوط به حفظ پویایی تحصیلی آنها است، گفت: ما در این حمایت‌ها به دنبال ادامه تحصیل این افراد در رشته‌هایی هستیم که در آن برگزیده شدند، چرا که این افراد موفق‌تر عمل می‌کنند.

3 ساعت پیش

بیشتر...