فوتبالی |
۱ هفته پیش

نعمتی پرسپولیس توافق احتمالی برای جدایی فوتبالی

نعمتی و پرسپولیس؛ توافق احتمالی برای جدایی

نعمتی و پرسپولیس؛ توافق احتمالی برای جدایی

پایگاه خبری فوتبالی-سیامک نعمتیبه احتمال زیاد، طی 24 ساعت آینده با مدیران این باشگاه برای جدایی توافق خواهد کرد.

به گزارش فوتبالی، مدافع – هافبک قرمزها که در لیست خروج یحیی گل‌محمدی قرار گرفته، هنوز نتوانسته رضایتنامه‌اش را از این تیم بگیرد.نعمتی که در بازار شایعات به فولاد وتراکتورلینک شده، در صورتی که بتواند رضایتنامه‌اش را ازپرسپولیسبگیرد، به احتمال زیاد راهی اهواز خواهد شد تا جایوریا غفوریرا در ترکیب تیم جواد نکونام بگیرد.

گفته می‌شود پس از به بن بست رسیدن مذاکرات بین سیامک نعمتی و باشگاه پرسپولیس، نعمتی این پیشنهاد را به باشگاه داده که او با تیم جدیدش به توافق برسد و مبلغی از دریافتی‌اش از تیم جدیدش را به عنوان حق رضایت‌نامه، به حساب پرسپولیس واریز کند.

در حالیکه طی روزهای گذشته از درخواست 3 میلیاردی پرسپولیس برای صدور رضایتنامه نعمتی صحبت شده بود اما گویا پرسپولیس حاضر است با رقمی بین 1.5 تا 2 میلیارد تومان، رضایت‌نامه این بازیکن را صادر کند.

این روایت هم منتشر شده که نعمتی در ابتدا حاضر نشده مبلغی میلیاردی برای صدور رضایت‌نامه‌اش پرداخت کند اما برای اینکه هر چه زودتر تکلیفش مشخص شود، به باشگاه پیغام داده که به او اجازه جدایی دهند و او هم سعی خواهد کرد با پرسپولیس درباره مبلغ رضایتنامه، به توافق برسد.

شنیده‌ها حاکی از این است اگر اتفاق خاصی رخ ندهد شاید نعمتی و پرسپولیس تا فردا عصر بر سر جدایی و دریافت رضایت‌نامه به توافق برسند.

7655#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...