ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

شکایت استقلال از داور دیدار با نساجی ورزش سه

کد خبر : 1873262 |10 اسفند 1401 ساعت 15:09 |12.9K بازدید |7دیدگاه

شکایت استقلال از داور دیدار با نساجی

باشگاه استقلال با اعتراض به قضاوت امیر عرب براقی، از این داور شکایت کرد.

شکایت استقلال از داور دیدار با نساجی

به گزارش "ورزش سه"،استقلالدر شرایطی برابر نساجی با تساوی یک – یک متوقف شد که آبی‌پوشان در این بازی موقعیت‌های زیادی را از دست دادند و این تیم نسبت به یکی از تصمیمات داور در لحظات پایانی بازی، معترض بود.

در دقایق پایانی،مهدی قایدیپس از ورود به محوطه جریمه و پس از برخورد بامحمدرضا مهدی زاده، روی زمین افتاد که داور هیچ اعتقادی به خطای پنالتی نداشت. حالا آبی‌ها با صدور اطلاعیه‌ای، اعلام کرده‌اند که از این داور شکایت می‌کنند.

ویدئو: 273839

در این بیانیه آمده است:

مصاف روز گذشته تیم‌های استقلال و نساجی یک اتفاق تکراری با خود به همراه داشت و آن هم متضرر شدن استقلال از داوری بود.

در همین ارتباط ذکر چند مورد ضروری به نظر می‌رسد:

۱-به جهت حفظ آرامش و تمرکز و جلوگیری از بهانه‌های احتمالی، باشگاه استقلال تمایلی نداشت قبل از مسابقه نسبت به داور دیدار با نساجی واکنشی داشته باشد، اما تصمیمات اتخاذ شده در این مسابقه، باعث نگرانی و اعتراض باشگاه استقلال شده است.

1807227
استقلالی‌ها با اشاره به این صحنه که در دیدار برابر مس رفسنجان رخ داد، اعتقاد دارند که عرب براقی در این فصل، 2 پنالتی را به سود این تیم اعلام نکرده است.

۲- به استناد اظهارات اکثر کارشناسان داوری، از جمله آقایان مظفری، مظفری‌زاده و صالحی، ترکی و ... پنالتی واضحی روی مهدی قایدی رخ داده که عرب‌ براقی مانند بازی استقلال و مس رفسنجان که شوت شهباززاده را بازیکن مس با دست دفع کرد، پنالتی محرز استقلال را اعلام نکرد. ضمن این که در کمال تعجب به روزبه چشمی برای یک تماس دستی عادی کارت زرد نشان داد، اما تکل از پشت شدید روی محمد محبی اخطار نداشت!

۳- با استناد به نظر کارشناسان داوری، ایشان در دو دیدار مقابل مس رفسنجان و نساجی، ۲ پنالتی محرز را از استقلال گرفته است. باشگاه استقلال مراتب اعتراض و شکایت خود بابت اتفاقات داوری دیدار مقابل نساجی را به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ اعلام می‌کند. هرچند که تا به حال به اعتراض‌های قانونی و به حق باشگاه استقلال که همراه با اسناد و مدارک بوده، پاسخی داده نشده، اما از فدراسیون فوتبال می‌خواهیم در هفته‌های باقی مانده، نهایت دقت و وسواس را برای انتخاب داوران به کار گیرد تا از چنین اتفاقات و تضییع حقوق‌هایی، جلوگیری شود.

1807228
استقلالاستقلال
مهدی قایدیمهدی قایدی
محمدرضا مهدی زادهمحمدرضا مهدی زاده
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

استقلالاستقلال

مشاهده برنامه و نتایج استقلال، بازی بعدی استقلال و ویدئو خلاصه بازی های استقلال#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...