ایران آنلاین |
1 ماه پیش

سید کاظم سجادی حساب کاربری در شبکه های اجتماعی ندارد ایران آنلاین

روابط عمومی وزارت امور خارجه:
سید کاظم سجادی حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی ندارد

به گزارش ایران آنلاین، روابط عمومی وزارت امور خارجه با صدور اطلاعیه‌ای تاکید کرد که سید کاظم سجادی مشاور وزیر امور خارجه حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی ندارد.

در پی انتشار توییت‌های با نام سید کاظم سجادی یکی از مشاوران وزیر امور خارجه کشورمان، روابط عمومی وزارت امور خارجه با انتشار اطلاعیه‌ای، اعلام کرد: سید کاظم سجادی مشاور وزیر امورخارجه کشورمان فاقد هرگونه حسابی در فضای مجازی و از جمله در توییتر می‌باشد.

/انتهای پیام


 #‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کاخ سفید روز چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که بسته جدید کمک نظامی ۱.۱ میلیارد دلاری واشنگتن به کی‌یف به تصویب رسیده است.

7 ساعت پیش

سهم عوامل طبیعی در خشک شدن دریاچه ارومیه ۳۱ درصد و سهم عوامل انسانی ۶۹ درصد است که شامل توسعه کشاورزی و احداث سدها و افزایش برداشت از منابع آب زیرزمینی می‌شود و امروز دریاچه ارومیه با ما سخن می‌گوید و با خشک شدن خود فریاد می‌زند که اگر این دریاچه شور خشک شود، جبران خسارات مربوط به ریزگردهای نمکی که از بستر آن به هوا بر می‌خیزند، بسیار سخت‌تر و سنگین‌تر از تأمین آب مورد نیاز دریاچه خواهد بود.

8 ساعت پیش

ستاره پسیانی بازیگر مشهوریه که تریپای باحال زیاد میزنه اما خب مورد پسند همه نیست و اینبار خانوم بازیگر به سراغ یه ساتن برااااق رفت!

8 ساعت پیش

دریاچه ارومیه که روزگاری، مکانی دیدنی بود و یک جزیره سنگی بزرگ و باشکوه در وسط آن قرار داشت، اکنون راه کویر را در پیش گرفته است. در تصاویری که اخیرا از این دریاچه منتشر شده است، وضعیت نامساعد این دریاچه و میزان خشک شدن آن پیداست.

7 ساعت پیش

خرم‌آباد- رئیس کل دادگستری لرستان از دستگیری ۱۲۰ نفر در جریان اغتشاشات اخیر در این استان خبر داد.

8 ساعت پیش

ستاره جوان سرخ‌ها در دورترین فاصله ممکن نسبت به ترکیب پرسپولیس قرار گرفته است.

8 ساعت پیش

مشهد- نشست شورای سیاست گذاری جشنواره های بین المللی امام رضا(ع) در مشهد برگزار شد.

8 ساعت پیش

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش گفت: انقلاب اسلامی ایران با وجود تمام توطئه‌ها استوار مانده و با قدرت به مسیر خود ادامه خواهد داد.

8 ساعت پیش

وزارت امورخارجه جمهوری آذربایجان در رابطه با 27 سپتامبر – روز یادبود در جمهوری آذربایجان بیانیه ای را صادر کرد.

8 ساعت پیش

بیشتر...