خبرورزشی |
1 ماه پیش

پیام خداحافظی دی یونگ با هواداران بارسا چه دوران خاصی بود

مهاجم هلندی بارسلونا خیلی زود به دوران حضور خود در این تیم پایان داد.

پیام خداحافظی دی‌یونگ با هواداران بارسا/ چه دوران خاصی بود!

لوک دی‌یونگ، مهاجم هلندی بارسلونا با هواداران این تیم خداحافظی کرد.

این بازیکن پس از درخشش در سویا بود که راهی بارسلونا شد. این انتقال مورد توجه هواداران بارسلونا قرار نگرفت و از همان ابتدا انتقادهای زیادی از این مهاجم هلندی شد. باشگاه بارسلونا قصد ندارد که قرارداد قرضی این مهاجم هلندی را تمدید کند. به این ترتیب دی‌یونگ به سویا بازخواهد گشت تا دوران حضور او در جمع آبی‌اناری‌ها خیلی زود به پایان برسد.

لوک دی یونگ در خداحافظی با هواداران بارسلونا نوشت: «بارسایی‌ها، چه دوران خاصی بود... بهترین‌ها را برای همه شما در آینده آرزو دارم!»

با وجود آنکه دی یونگ آمار گلزنی خوبی از خود به جای گذاشت اما حضور اوبامیانگ باعث شد تا او در دوران حضور ژاوی به عنوان سرمربی به طور کلی نیمکت‌نشین شود.

بارسلونا در فصل نقل و انتقالات تابستانی سخت در تلاش است که روبرت لواندوفسکی را جذب کند هرچند بایرن مونیخ به راحتی دست بردار مهاجم لهستانی خود نیست.

دی یونگ در این یک سال، ۲۹ بار پیراهن بارسلونا را بر تن کرد و ۷ گل و یک پاس گل حاصل کار این مهاجم هلندی بود.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روزنامه معاریو اعتراف کرد براساس ارزیابی کمیته مالی کنست، مشخص شد جبهه داخلی اسرائیل حدود ۳۰۰ میلیون شیکل (بیش از ۹۲ میلیون دلار) در جنگ ۳ روزه زیان دیده است.

3 ساعت پیش

جذب بازیکن در روزهایی که استقلال هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده بود، چالش بزرگی را برای «ریکاردو ساپینتو» به وجود آورده و مرد پرتغالی برای خالی کردن فهرست تیمش و گنجاندن بازیکنان جدید، باید تصمیم سختی بگیرد.

2 ساعت پیش

باوجود اینکه وزارت نیرو گفته بود مشکل آب شهرکرد تا دو روز دیگر حل می‌شود اما حجم گل و لای چشمه کوهرنگ تقریبا دو برابر شده و فعلا قابل تصفیه نیست. حالا وزارت نیرو در تلاش است تا آب چاه‌ها را به خطوط لوله آب شهرکرد وصل کند تا مشکل مردم حل شود.

1 ساعت پیش

دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا همزمان با طرح اتهامات علیه خودش هشدار داد که اگر وضعیت آرام نشود، اتفاقات وحشتناکی در آمریکا رخ خواهد داد.

2 ساعت پیش

وزیر خارجه دولت موقت طالبان با بیان اینکه طالبان با 16 کشور روابط رسمی دارد، گفت: «به دنبال روابط حسنه با واشنگتن هستیم و از آمریکا می‌خواهیم که ذخایر ارزی بانک مرکزی افغانستان را آزاد کرده و حقوق مردم افغانستان را به رسمیت بشناسد.»

3 ساعت پیش

رئیس جمهور در جریان فرایند نظارت ستادی بر فعالیت وزارتخانه‌های دولت، امروز دوشنبه در دومین جلسه، به وزارت جهاد کشاورزی رفت و در جمع مدیران ارشد این وزارتخانه حضور یافت.

3 ساعت پیش

شاکری گفت: تا پایان سال ۶۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن وارد بازار می‌شود که به بازار مسکن شوک بزرگی وارد می‌کند و رونق می‌بخشد.

2 ساعت پیش

سخنگوی وزارت خارجه ادعای منتشر شده در یک رسانه عربی مبنی بر قاچاق تسلیحات از بندرعباس به بندر الحدیده یمن را بی‌اساس و صحنه‌سازی تکراری از جانب ائتلاف متجاوز و حامیان غربی آنها دانست.

1 ساعت پیش

رسانه‌های دولتی از پایان دور اول سفرهای استانی آقای رئیسی در سال اول ریاست‌جمهوری خبر داده‌اند و وعده جدید این است که این اتفاق از سر گرفته می‌شود.

2 ساعت پیش

بیشتر...