راهبرد معاصر |
3 روز پیش

آخرین اخبار استخدام آموزش پرورش ۱۴۰۱ سهمیه استخدام معلمان پایتخت راهبرد معاصر

مدیر کل آموزش و پرورش استان تهران گفت: در تهران هم مانند خیلی نقاط کشور شاهد کمبود نیروی انسانی هستیم که یکی از راه‌های حل شدن آن بحث استخدام‌های جدید است.

به گزارش راهبرد معاصر، علیرضا کریمیان، گفت: در آموزش و پرورش گنج پنهانی از فرهنگیان ایثارگرداریم ما باید برای مدیریت دانش و استفاده از ظرفیت از تجارب و توان مدیریتی آن‌ها استفاده کنیم و امروز این رویکرد در راس برنامه‌های آموزش و پرورش شهر تهران است.

او افزود: اکنون در سطوح مدیریتی و یا در قالب فعالیت جهادی از همکاران فرهنگی ایثارگر استفاده می‌کنیم.

او گفت: امروزه بیشتر باید به دانش آموزان باز مانده از تحصیل و یا کودکان کار که جز اقشار آسیب پذیر هستند خدمت کنیم .

کریمیان می گوید: درشهر تهران دچار کمبود نیروی انسانی هستیم و یکی از راه‌های جلوگیری از آن بحث استخدام‌های جدید است، ظرفیت سهمیه استان تهران از استخدام‌های جدید امسال ۲۹۰۸ نفر است و بخش دیگر نیز در قالب اضافه تدریس برای همکاران فرهنگی، استفاده از ظرفیت همکاران بازنشسته و روش‌های دیگری که در آینده از طریق وزارت آموزش و پرورش به ما ابلاغ خواهد شد تامین خواهد شد./باشگاه خبرنگاران#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در روز پایانی رقابت‌های قهرمانی تکواندو آسیا، ۲ نماینده تکواندو آقایان برابر رقبایشان متوقف شدند.

7 ساعت پیش

عضو کمیسیون صنایع اظهار داشت: وزیر صمت در بحث کنترل قیمت کالاهای صنعتی هم عملکرد قابل قبولی نداشته است و امروز در این حوزه هم گرانی بیداد می‌کند و بازار آن بی‌سرو سامان مانده و از کنترل خارج شده است.

6 ساعت پیش

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 4 از اجرای طرح پیشگیری و کنترل آفت سفید بالک خبر داد و گفت: در این طرح پایش و کنترل آفت سفید بالک در دستور کار قرار گرفت.

7 ساعت پیش

شرکت خودروسازی پورشه اعلام کرد ساخت نمونه اولیه اسپورت ۹۶۳ را به پایان رسانده است که از سال آینده از این خودروبرای کسب بیستمین پیروزی کلی در مسابقات ۲۴ ساعته Le Mans استفاده خواهد کرد.

6 ساعت پیش

باشگاه استقلال بعد از اعتراض هواداران تصمیمش در خصوص جذب یک بازیکن را تغییر داد.

5 ساعت پیش

گروه صنعتی ایران خودرو ظهر روز یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ با حضور وزیر صمت، از اولین کراس اوور ملی خود با نام « ری را » رونمایی کرد. ری را کراس اوور جمع و جور این خودروساز ایرانی بوده که بر اساس پلفترم IKP۱ توسعه پیدا کرده است.

6 ساعت پیش

جانشین معاون رفاه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که قرار است یارانه نقدی در قالب یک پلتفرم و بستر، به کالابرگ تبدیل شود تا مردم با مراجعه به فروشگاه‌ها بتوانند کالاها را خریداری کنند که کارهای آن تا حد خوبی پیش رفته است.

6 ساعت پیش

معاون اجتماعی پلیس راهور فراجا گفت: یکی از عوامل تلفات کودکان در تصادفات رانندگی، ثابت نبودن شرایط نشستن کودک در خودرو است.

5 ساعت پیش

بیشتر...