فوتبالی |
۴ هفته پیش

یک ماه محرومیت در انتظار دیبالا فوتبالی

یک ماه محرومیت در انتظار دیبالا؟

یک ماه محرومیت در انتظار دیبالا؟

پایگاه خبری فوتبالی -پائولو دیبالاستاره آرژانتینی رم شاید به علت امضای قرارداد مخفیانه بایوونتوسبرای دریافت سه میلیون یورو، به مدت یک ماه از حضور در میادین فوتبال محروم شود.

به گزارش فوتبالی، دادگستری ایتالیا در حال بررسی پرونده تخلفات یوونتوس به علت فساد مالی است و برخی از قراردادهای غیرقانونی با بازیکنان در سال 2020 به شدت جنجال ساز شده است. در حقیقت دیبالا روز سه شنبه به مدت یک ساعت و نیم به خاطر دوران حضورش در یوونتوس و دریافت سه میلیون یورو مورد بازجویی قرار گرفت. از دیبالا پرسیده شد که ایا یووه این مبلغ را پرداخته و اگر چنین مبلغی پرداخته شده، تحت چه عنوانی و به چه دلیلی بوده است.

در حقیقت دادگستری ایتالیا اجازه امضای قراردادهای ثبت نشده با باشگاه ها را به بازیکنان نمی دهد و بر اساس قانون، بازیکنانی که به صورت غیرقانونی قرارداد امضا کنند، حداقل یک ماه محروم خواهند شد.

یووه در سال 2020 به خاطر بحران مالی ناشی از کرونا، قراردادهایی مخفیانه با بازیکنان امضا کرد تا پرداخت دستمزد آنها به تعویق بیافتد. هدف تورینی ها این بود که چنین مبالغی در سال مالیاتی آنها ثبت نشود و مالیات کمتری بپردازند. برخی از بازیکنان یووه این قرارداد را امضا کردند و اعلام کردند که حاضرند تا دستمزد خود در چهار ماه پایانی فصل را در آن زمان دریافت نکنند تا این دستمزد را بعد از اتمام شیوع کرونا دریافت کنند. موردی که کاملا غیرقانونی بود و باعث شد تا تورینی ها با کسر 15 امتیاز در این فصل مواجه شوند. یووه در ابتدا مدعی شده بود که بازیکنان قید دریافت چهار ماه از دستمزدشان را زده اند، موردی که بعدا مشخص شد که کذب بوده است.

حالا دیبالا و سایر بازیکنان سابق و کنونی یوونتوس نگران هستند که با تنبیهی شدید توسط دادگستری ایتالیا مواجه شوند.

4125#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...