خبر 24 |
1 ماه پیش

سکوت تاکی حمایت فائزه هاشمی از بی حجابی خبر24

سکوت تاکی؟!/ حمایت فائزه هاشمی از بی حجابی
به گزارشخبر24، هنوز چند روزی از اهانت فائزه هاشمی به ساحت نورانی و مقدس پیامبر اسلام (ص) نگذشته است که وی در اظهار نظری جنجالی به حمایت از افراد بی‌حجاب پرداخت و آنها را شیرزن خطاب کرد! منتها این فقط یکی از مواضع عجیب و موهن دختر هاشمی رفسنجانی است و او، سابقه‌ای طولانی در این ماجرا دارد.

تشویق به بی‌حجابی و دعوت به نافرمانی مدنی، حرکت جدید خانم هاشمی
فرزند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در این سخنان عجیب به حمایت از نافرمانی‌های مدنی پرداخت و شرکت نکردن در انتخابات را حرکتی مثبت برای رسیدن به اهداف و خواسته‌ها بیان کرد. وی همچنین گفت: همه باید دست به دست هم بدهیم تا این اعتراضات و نافرمانی‌ها ادامه پیدا کند.

سخنان اخیر فائزه هاشمی علیه نظام اسلامی و در حمایت از بی‌حجابی و نافرمانی‌های مدنی درحالی بیان شد که وی چندی قبل درباره پیامبر اسلام (ص) گفته بود که ایشان حکومت‌داری و کار اقتصادی بلد نبود و ثروت حضرت خدیجه (س) را حرام کرده بود.

اهانت به پیامبر (ص) اقدامی که با یک عذر‌خواهی پرونده‌اش بسته شد
پس از سخنان فائزه هاشمی درباره پیامبر (ص) سخنگوی قوه قضائیه گفت: علیه وی تشکیل پرونده شده که با عذرخواهی او و فروکش‌کردن حجم اعتراضات ظاهراً سرعت رسیدگی به این پرونده کند شد و امروز شاهد این اظهار نظر‌های خانم‌ هاشمی علیه آموزه‌های دین اسلام و نظام اسلامی هستیم.

توهین به اسلام و نظام با خاطری آسوده
سابقه سخنان جنجالی فائزه هاشمی نشان می‌دهد که گویا اطمینان خاطر دارد که با وی برخوردی نمی‌شود و هرگاه صحبت‌های هنجار‌شکنانه می‌کند، مدتی اعتراض و فریاد‌ها علیه‌اش بلند می‌شود و پس از مدتی آب از آب تکان نخورده و وی باز هم رفتارها و سخنان اهانت‌بارش را تکرار می‌کند.

درخواست برای ماندن نهاد مقدس سپاه در لیست گروه‌های تروریستی
خانم هاشمی چندی پیش علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم موضعی خصمانه گرفت و در حالی که ایران، حضوری محکم، استوار و باثبات در مذاکرات احیای برجام داشت، خواهان باقی‌ماندن این نهاد مقدس در لیست تحریم‌های آمریکا و متحدانش شد. وی در این اظهارات باورنکردنی گفت: «فعالیت‌های سپاه به ضرر کشور است! تنها راه بازگشت سپاه به پادگان‌ها این است که در لیست تحریم‌ها باقی بماند! چیزی که از سپاه نصیب جامعه ایران می‌شود، منفی است و باید جایی متوقف شود. فکر نمی‌کنم خروج سپاه از لیست گروه‌های تروریستی به نفع ایران باشد.»

با نگاهی به این اظهارات در می‌یابیم که وی عملاً به یک تریبون علیه نظام اسلامی تبدیل شده و مانند گروه‌های ضدانقلاب مواضعی صد درصد ضد نظام و رهبری دارد و هر چه دلش می‌خواهد علیه دین اسلام و نظام اسلامی می‌گوید.

حضور در جمع اعضای فرقه ضاله بهائیت و دلجویی از محکومان
حضور در جعع اعضای فرقه ضاله بهائیت از دیگر اقدامات دختر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی است که مهرماه سال ۱۳۹۶ رخ داد و وی در این دیدار به طرفداری از محکومان این فرقه پرداخت و از آنها دلجویی کرد.

دیدار فائزه هاشمی با مهوش ثابت از محکومان بهایی
فائزه هاشمی تنها مدتی پس از درگذشت پدرش به دیدار «مهوش ثابت» یکی از عناصر فرقه ضاله بهاییت از محکومان امنیتی که تازه از زندان آزاد شده بود، رفت. او پیش از این و در ایام حیات پدرش هم این کار را کرده بود که اعتراضات علیه این اقدام سبب شد تا مرحوم هاشمی در موضعی گفت: «فائزه اشتباه بدی کرده و باید آن را تصحیح و جبران کند» اما فائزه نه تنها عذر‌خواهی و جبران نکرد، بلکه در گفت‌وگو با یورو نیوز گفت که نه تنها اقدامش اشتباه نبوده و از آن پشیمان نیست، بلکه نظام به بهائیان ظلم کرده است.

دیدار چند‌باره فائزه با محکومان بهایی و دهن‌کجی به قشر مذهبی 
جالب است اعتراضات و فریاد‌ها به این اقدام خانم هاشمی نه تنها جواب نداد، بلکه وی تنها یک ماه بعد به دیدار فریبا کمال‌آبادی یکی دیگر از محکومان فرقه بهائیت و یکی از ۷ عضو شورای رهبری بهائیان در ایران رفت.

حضور در جمع اعضای فرقه ضاله بهائیت

اهانت به امام حسین (ع) و مقایسه ایشان با یک زندانی سیاسی
موضع‌گیری‌ها علیه نظام و اهانت‌های وی به مقدسات به این‌ها ختم نمی‌شود، زیرا سال گذشته فائزه هاشمی در سخنانی موهن به ساحت نورانی سید‌الشهدا (ع) گفت: «اگر امیرانتظام را نماد مظلومیت بدانیم، اصلاً نمی‌توانیم امام حسین (ع) را در چارچوب مظلومیت مطرح کنیم. جریان عاشورا حداکثر ۱۰ روز بود، کشته شدن امام در میدان جنگ بوده و فرصت دفاع هم وجود داشته و یک چیز متقابل بوده است، اما امیرانتظام ۴۰ سال در زندان مورد ظلم قرار داشت.»

وقتی فریاد علما و مذهبیون هم به جایی نمی‌رسد
متأسفانه فریاد‌های اقشار مذهبی، مراجع عظام، سیاسیون و تحلیل‌گران تاکنون جواب نداده و خانم هاشمی در کمال امنیت و آرامش به اپوزوسیونی علیه نظام تبدیل شده و فعالیت‌هایش علیه جمهوری اسلامی را انجام می‌دهد و مواضعش را هم از تریبون‌های مختلف آزادانه فریاد می‌زند.

امروز هم خانم هاشمی به راحتی و بدون هیچ واهمه‌ای به حمایت از بی‌حجابی و کشف حجاب می‌پردازد و هنجار‌شکنان شیراز را شیرزن خطاب می‌کند و در ادامه حرکت وقیحانه‌اش مردم را به عدم مشارکت در انتخابات و نافرمانی‌های مدنی دعوت می‌کند و می‌گوید: همه باید دست به دست هم دهیم و به اعتراضات و نافرمانی‌ها علیه نظام ادامه دهیم.

وقت آن است که نظام اسلامی و قوه قضائیه تکلیفش را با این خانم که به جریانی علیه دین و نظام تبدیل شده را روشن کرده و یک بار برای همیشه جلوی وی بایستد و بابت این همه توهین‌ها و اتهامات در دادگاهی صالح به محاکمه وی بپردازد.

منبع: فارس


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان مراسم خاکسپاری استاد هوشنگ ابتهاج روز جمعه ساعت ۹ صبح در رشت برگزار می شود.

4 ساعت پیش

با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی، حسین طارمی به عنوان مدیرکل دفتر هیئت مدیره و مدیرعامل، روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت منصوب شد.

4 ساعت پیش

رسانه‌های دولتی از پایان دور اول سفرهای استانی آقای رئیسی در سال اول ریاست‌جمهوری خبر داده‌اند و وعده جدید این است که این اتفاق از سر گرفته می‌شود.

2 ساعت پیش

داده‌های اداره کل آمار عربستان سعودی نشان می‌دهد که شاخص قیمت مصرف کننده (نرخ تورم) در ماه ژوئیه ۲۰۲۲ نسبت به ژوئیه ۲۰۲۱ به میزان ۲.۷ درصد افزایش یافت.

3 ساعت پیش

جذب بازیکن در روزهایی که استقلال هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده بود، چالش بزرگی را برای «ریکاردو ساپینتو» به وجود آورده و مرد پرتغالی برای خالی کردن فهرست تیمش و گنجاندن بازیکنان جدید، باید تصمیم سختی بگیرد.

3 ساعت پیش

فارس نوشت : هم‌بند مقام معظم رهبری در کمیته مشترک ساواک می‌گوید: پاسبان در را باز کرد و پرسید: فامیلی‌ات چیست؟ آقا فرمود: حسینی. گفت: پیراهنت را بینداز روی سرت و بیا. ایشان را بردند. ساعتی بعد دیدیم ایشان را در حالی که حسابی زده بودند آوردند.

4 ساعت پیش

معاون گمرک از کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر شیشه که به صورت ماهرانه‌ای در سقف کابین راننده کامیون جاساز شده بود خبر داد.

3 ساعت پیش

ایسنا نوشت : جلسه مسئولین عالی قضایی به ریاست معاون اول قوه قضاییه با حضور وزیر اطلاعات و معاونین در وزارت اطلاعات تشکیل شد.

4 ساعت پیش

احمد صادقی عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بر هیچ کس پوشیده نیست که ما بدون استفاده از توان مردمی و ظرفیت تشکل های مردم نهاد توان رویارویی با بحران ها را نداریم لذا باید هر چه بیشتر جایگاه این تشکل ها را در اسناد با لادستی تبیین کنیم و مشکلات و موانع را از سر راه آنان برداریم‌‌.

2 ساعت پیش

بیشتر...