کمک نظامی میلیارد دلاری به اوکراین را اعلام می کنیم

 کمک نظامی ۱.۱ میلیارد دلاری به اوکراین را اعلام می‌کنیم
کاخ سفید روز چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که بسته جدید کمک نظامی ۱.۱ میلیارد دلاری واشنگتن به کی‌یف به تصویب رسیده است.

به گزارشسراج24؛در بیانیه کاخ سفید آمده که این کمک نظامی شامل «پرتابگرهای هیمارس و صدها خودروی زرهی و نظامی و پهپاد است».

کاخ سفید افزود: «ما نگران حملات به زیرساخت‌های حیاتی متحدانمان در اروپا و ناتو هستیم و به هماهنگی با آنها ادامه خواهیم داد».

در این بیانیه همچنین تأکید شده که «ما تهدیدات روسیه برای استفاده از سلاح‌های هسته‌ای را جدی می‌گیریم، اما دلیلی برای تغییر وضعیت هسته‌ای خود نمی‌بینیم».

ساعاتی قبل هم وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اعلام کرد که واشنگتن بسته جدید ۱.۱ میلیارد دلاری کمک نظامی این کشور به اوکراین را تخصیص داده است.منبع: سراج۲۴| رسانه جبهه انقلاب اسلامی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روزنامه آبولا مدعی شد که ریو فردیناند در تلاش است تا مهدی طارمی را به یکی از تیم های لیگ جزیره ببرد.

4 ساعت پیش

مدیرعامل ایران تلنت اعلام کرد محدودیت‌های اینترنت موجب شده تا یک چهارم شرکت‌ها دست به تعدیل یا توقف استخدام نیرو بزنند.

4 ساعت پیش

واکنش نخست وزیر جدید انگلیس برای سرکوب اعتصابات و اعتراضات در این کشور با استفاده از نیروهای پلیس و ارتش، شکل اعتراضات و اعتصابات را در انگلیس از دیگر کشورهای اروپایی متمایز کرده است.

5 ساعت پیش

این نهمین آسیب‌پذیری «روز صفر» گوگل کروم در سال ۲۰۲۲ است.

4 ساعت پیش

لازم است برای افزایش امنیت خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

4 ساعت پیش

پیش‌بینی سرمربی اسبق پرسپولیس برای یکی از حساس‌ترین بازی‌های جام جهانی 2022 درست از آب درآمد.

4 ساعت پیش

شرایط پرداخت وام 100 و 200 میلیونی دولت به این یارانه بگیران منتشر شد.

4 ساعت پیش

کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا با تصویب قطعنامه‌ای در حمایت از اغتشاشات در ایران، از دولت آمریکا خواست که تحریم‌های جدیدی علیه مقام‌ها و نهادهای ایرانی به بهانه این اغتشاشات وضع کند.

5 ساعت پیش

دولت در صورتیکه تصمیم بگیرد همچنان نرخ کارخانه ای محصولات ایران خودرو و سایپا پایین تر از نرخ بازار آزاد باشد یا باید منابعی برای جبران مابه التفاوت قیمت ابلاغی و قیمت بازار آزاد را بپردازد یا موافقت کند که کارخانه ها با نرخ بازار آزاد خودروهایشان را به مردم بفروشند.

4 ساعت پیش

بیشتر...