خبرگزاری رضوی |
۱ هفته پیش

هیات کانون جهاد تبیین است رضوی

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:
هیأت کانون جهاد تبیین است
به گزارشخبرگزاری رضوی،حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در اختتامیه مهرواره هوای نو که در تالار وحدت برگزار شد، اظهار داشت: اگر فرهنگ هوایی است که جامعه در آن تنفس می‌کند در زمانه امتحانات سخت اهتمام به این ضرورت نمایان‌تر می‌شود. رهبر معظم انقلاب از لزوم بازسازی انقلابی ساختار فرهنگ سخن گفتند.
وی افزود: با توجه به سفارش و تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص بازسازی فرهنگ فروکاستن از تبلیغات ساختاری، اداری و دولتی و به حداقل‌ها بسنده کردن، ناروا است. باید رشد و رأفت بر پایه توحید، ولایت، عدالت و محبت در جامعه رقم بخورد.
حجت الاسلام قمی با بیان اینکه رشد و تحول در جامعه مقدماتی دارد، مطرح کرد: مقدمه رشد فرهنگی جامعه تحول در ساختارهای بین الاذهانی در مقابل تحریف و روایت‌ها است.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: تبیین و تواصی به حق و صبر در مجامع تخصصی و زیرزمین‌های حوزوی و دانشگاهی اتفاق نمی‌افتد بلکه تبیین زینبی به گستره جامعه نیاز دارد.
وی افزود: لازم است تبیین زینبی با شدت جهاد در مقابل دشمنی که به هیچ خیری در این جامعه راضی نیست اتفاق بیفتد. بهترین محمل این مجاهدت و تبیین سوق دادن جامعه به سبک زدگی درست و حیات طیبه است. این همان چیزی است که در هویت همه ما وجود دارد و شناسنامه ما است و به تعبیر سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی ما ملت امام حسینیم.
حجت الاسلام قمی با بیان اینکه هیأت کانون جهاد تبیین است، ابراز کرد: هیأت خیمه گاه، حصن و دژ کلمه حق و مروج اسلام ناب است. اسلام ناب همان اسلام عاشورایی است. بعد فرمایش حضرت آقا در هیأت نه تنها مداح و سخنران و خدام هیأت بلکه تک تک افراد هیأتی روشن‌گر و تبیین‌گر اسلام ناب هستند.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مزیت هیأت رجوع به معیار است و معیار زیارت جامعه کبیره است. معیار که باشد شک و تردید از میان می‌رود و دیگر جای جلاد و شهید عوض نمی‌شود.
وی در پایان تصریح کرد: در هیأت باید معیارها را مرور کرد و تا کنون نیز همینطور بوده است. هر هیأتی که هیأت بوده فارغ از اینکه چه کسی روی سن می‌آید به تبیین و مرور معیارها پرداخته است. هیأت و هیاتی‌ها شایسته برترین تقدیرها توسط امثال بنده هستند. به برکت وجود و حرکت امام خمینی (ره) است که ما امروز می‌توانیم در هوای هیأت نفسی تازه کنیم.
 


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تهران- رییس جمهور با بیان اینکه پیشرفت کشور را به رفع تحریم موکول و متوقف نمی‌کنیم تا دیگران برای ما تصمیم بگیرند، گفت: قرارگاهی برای خنثی کردن تحریم‌ها تشکیل دادیم که فعالانه مشغول است.

2 ساعت پیش

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته ۲۹۳ نفر به کرونا مبتلا شدند و ۵ تن جان خود را به دلیل ابتلا به این بیماری از دست دادند.

2 ساعت پیش

در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران و شاخص هم وزن به ترتیب ۰،۵۶درصد و ۱،۳درصد رشد داشتند.

2 ساعت پیش

قیمت هر قطعه سکه طرح جدید بهار آزادی بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران ۱۴میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

2 ساعت پیش

تهران- چندروزی می شود که آبله میمون که بیماری ویروسی می باشد در برخی کشورها شیوع پیدا کرده و احتمال همه گیری آن وجود دارد.

2 ساعت پیش

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش با تعیین هیات رئیسه مجلس در سومین سال فعالیتش در دوره یازدهم به پایان رسید.

2 ساعت پیش

نیکزاد و مصری برای بار دوم نواب رئیس مجلس شورای اسلامی ماندند.

2 ساعت پیش

قیمت دلار و قیمت یورو برای تاریخ ۴ خرداد ۱۴۰۱ اعلام شد.

2 ساعت پیش

سرپرست فرماندهی انتظامی آوج از کشف ۲۵۰۰ کیوگرم آرد احتکار شده و پلمب ۲ واحد صنفی در این خصوص خبر داد.

2 ساعت پیش

بیشتر...