خودروتک |
6 روز پیش

کاش این ویدا جوان نباشد که این لباس منشوری را پوشیده است عکس جنجالی

کاش این ویدا جوان نباشد که این لباس منشوری را پوشیده است + عکس جنجالی

ویدا جوان بازیپگر سریال پژمان می باشد که این روزا بعد از شهرت تریپ میزنه عجیییب و دیده نشده و البته گاهی هم نامتعارف!

شایانیوز- ویدا جوان از بازیگرای جذاب و چشم رنگیه ایرانیه که این روزا کم کار شده و تا مدتی پیش در سریالی به نام "تمام رخ" دیده ایفای نقش داشت، البته که نقشی خشن! شاید چندان به چهره ملیح ویدا جوان نیاد که این مدل کاراکترایی روبازیکنه اما خب انگاری خانوم بایگر خیلی علاقمند به مدلای مظلوم و ساده طور نیست و کلا دوست داره تا مثلا مثل سریال "پژمان" خشننن طور دیده بشه.

حالا از این ها که بگذریم و برسیم به خود ویدا جوان، باید بگیم که خانومبازیگراز اونجایی که یکی از آیتمای اصلی ورود به سینمارو داره اینکه تا به حال نتونسته چندان بر روی پرده نقره ای بازی داشته باشه واقعا جای تعجب داره! حالا اون آیتم چیه؟ چشمای رنگی!!

ویدا جوان یه دختر دهه شصتیه که اصولا تو هیچ حاشیه و جنحالی دیده نمیشه اما چیزی که هست اینه که خانوم بازیگر تو استایل خیلی زیاد جینگول مستونه و به همین علت گاهی میره تو حرف و حدیثا! البته که میدونید وقتی شما یکبازیگر میشین، اصلا یه ویروسهستبه اسم خود آرتیست بینی که میدوعه میره تو بدنتون و دیگه خودتون رو در حد مردم معمولی نمی بینید و همیشه تو این فکرین که منهنرمندم و خاص، پس باااید خاص و عجیب هم بپوشم!! همینمیشه که یه تیپ به مانند استایلی که در ادامه از ویدا جوان مشاهده می کنید خلق میشه!!!

شیطونیای ویدا جوان نه فقط تو تی وی، بلکه تو اینستا ناجووور!

سریال پژمان کاری بود که هم ویدا جوان و هم پژمان جمشیدی رو خیلی بولد کرد و پرطرفدار شد. اگه این سریال رو دیده باشین قطعا با تیکه های شیطنت آمیز ویدا جوان جلوی بازیگرای حرفه ای مثلبهاره رهنماخاطرات زیادی دارید. اما این شیطونیا فقط مختص سریال پژمان نیس و ویدا خانوم خارج از فضای بازیگری هم با کلی جنگولک بازی سعی داره بیش از پیش به چشم بیاد.

واسه همین هم بعضی اوقات عکسایی از خودش منتشر میکنه که این شیطونیا رو به رخ بقیه میکشه و به معنای واقعی کلمه داره میگه که سن و سال و این حرفا اهمیت چندانی نداره و اصل کار همون فاز جوونیِ که تو ویدا جوان دیگه واقعا در حال شکوفا شدنه!

sfe

استایل عجیب ویدا جوان که منشوری رو گذروند و شد هالیوود!

خب میدونیم که این روزا خانومای بازیگر به خصووووص بعد از کم شدن کرونا که خب در سینما ها باز شد و مراسمات سینمایی هم شدن روال قبل، استایل هایی از بانوان در این عرصه دیده شد که شاخدار بودند و هر بارم رقابتشون سنگین تر میشد.این تیپا گاهی جوری عجیب میشدن که رو به نامتعارفی میرفتن و چندان جالب به نظر نمیومدن. ولی خب چون کسی بهشون گیر نمیداد صدای مردم در میومد و گاهی الفاظی رکیک هم براشون به کار میبردن!

این روزا که دیگه تو شرایط نامناسب کشور خیلی از بانوان بازیگر رو می بینیم که کشفحجابمیکنند حتی اگه توایرانباشن! اما ویدا جوان هنوز دست به این حرکت نزده و عکساش خوشگل به نظر میومد تا اینکه تصویری نامتعارف ازوی دیده شد و نشون داد انگاری میشه حجاب داشت و بدتر از کشف حجاب بود. در ادامه استایل خانوم خانومارو مشاهده می کنید که سوژه ای برای کاربران شد.

1904880_662

کمی بیشتر با ویدا جوان

ویدا جوان زاده۳۱ مرداد ۱۳۶۵ درتهراناست. ویبازیگرتلویزیون،سینماوتئاتردارای مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری طراح و ایده‌پرداز و دانش‌آموخته بازیگریتئاتردر کانون آموزش‌هایحمید سمندریانمی‌باشد.

743C685E-6F0F-4F49-BC1C-8813BB3204BA

وقتی ویدا از شوهرش خواستگاری میکنه!

ویدا جوانو ایلا تهرانی یک زوج جوان هنری هستند که اساس زندگی شان بر مبنای عشق بوده، آنها قواعد زندگی های مشترک عادی را به هم زدند و نشان دادند با صداقت وعشقهم می توان زندگی را شروع کرد.

شاید برایتان جالب باشد بدانیدویدا جواندر یک حرکت عجیب خودش از همسرش ایلا تهرانیخواستگاریکرده است آقای تهرانی هم به قدری از این موضوع ذوق زده شده که همان لحظه پاسخ مثبت را می دهد. اگر خواهان خواندن باقی ماجرا هستیدمصاحبهبا این زوج هنرمند را از دست ندهید.

IMG_20180618_075355#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرانجام قیمت دیگنیتی پرستیژ از سوی بهمن موتور اعلام شد.

نیم ساعت پیش

مجتبی پور بخش با انتشار نماز خواندن دبیر در استوری اینستاگرامش از او به عنوان خوش شانس یاد کرد.

نیم ساعت پیش

با توجه به استقبال گسترده مشتریان از عرضه نیسان سیلفی در سامانه یکپارچه، شرکت آمیتیس خودرو از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی ایران‌روور، دور جدید عرضه این خودروی باکیفیت و برند ژاپنی را از امروز 24 اردیبهشت 1403 آغاز کرد.

نیم ساعت پیش

مراسم هفتمین روز ارتحال آیت‌الله حاج شیخ علی نکونام گلپایگانی (ره) فردا جمعه در قم برگزار می‌شود.

نیم ساعت پیش

تصویری از مادر سام اصغری منتشر شد که چهره او 20 سال از بریتنی جوانتر نشان می دهد.

نیم ساعت پیش

بر اساس اطلاعات موجود، صنعت خودروی کشور در دهه ۹۰ با وضعیت نابسامانی روبرو بود.تا پایان تابستان سال ۱۴۰۰، انبارهای خودروسازان شاهد تجمع بیش از ۱۷۰ هزار دستگاه خودروی ناقص بودند. این موضوع نشان‌دهنده عمق بحران در این صنعت است.در دوران اخیر، صنعت خودرو با مشکلات متعددی روبرو بوده است. تعهدات انجام نشده به اوج خود رسیده و شکاف قیمتی میان محصولات تولیدی و بازار به شدت افزایش یافته بود.

نیم ساعت پیش

قیمت گوشت گوسفندی و قیمت گوشت گاو در آخرین آمار‌های رسمی به ترتیب کیلویی ۲۳۵ هزار و ۵۴۴ تومان و ۲۳۴ هزار و ۳۴۴ تومان ذکر شده است.

نیم ساعت پیش

درحالی شاهد بیش‌اظهاری و هدر رفتن حدود یک میلیارد دلار منابع ارزی کشور به واسطه واردات آیفون‌های رفرش و ریپک شده هستیم که وزرات صمت میتوانست منابع ارز حاصل از صادرات را برای واردات خودرو تخصیص دهد.

نیم ساعت پیش

هم‌زمان با دهه دوم محرم، مجالس عزاداری هیئت‌ها برای سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران با وفایش آغاز می‌شود

نیم ساعت پیش

بیشتر...