حضور با عظمت مردم در روز قدس پیام ویژه مستحکمی را برای صهیونیست ها دارد all tv logo

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛
حضور با عظمت مردم در روز قدس پیام ویژه و مستحکمی را برای صهیونیست‌ها دارد
سیاسیدفاعی امنیتی

سردار رمضان شریف رئیس ستاد مركزی انتفاضه و قدس در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان در ارتباط با اهمیت و تفاوت روز جهانی قدس امسال با سال‌های گذشته اظهار کرد: باید به این نکته اشاره کنیم که حالا که بسیاری از مردمان در تمامی قاره ها و کشور‌های جهان در راه حمایت از مردم فلسطین به میدان آمدند و حضور میدانی پیدا کرده اند بسیار معنا دار خواهد بود که مردم ما که در ۴۵ سال گذشته راه خود را به درستی تشخیص دادند و حضور مردمی و عظیمی داشتند به عنوان الگو و نمونه حضور متراکم تری را در روز جهانی قدس هم به اعتبار اعتقادات ایمانی و قلبی و تکلیف شرعی و همچنین به اعتبار امنیت ملی کشورمان ثبت کنند.

سردار رمضان شريف افزود: هر چه این حضور متراکم‌تر باشد پیام مستحکم تری را برای صهیونیست‌ها و حامیان آن‌ها خواهد داشت و به امید خدا ما اطمینان داریم که مردم عزیز و بصیر ما بیشتر از سال‌های گذشته در روز قدس امسال حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: خصوصا که جریان جنایات‌های صهیونیست‌ها در کشتار کودکان و زنان در غزه و فلسطین اشغالی علنی‌تر شده است و مردم ما برای محکومیت این جنایات حضور میدانی عظیم تری را رقم خواهند زد.

باشگاه خبرنگاران جوانسیاسیدفاعی امنیتی#‌سیاسی منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دو تیم دیگر عربستانی هم به کارزار جذب روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی چلسی اضافه شدند.

4 دقیقه پیش

خطیب نماز جمعه مشهد گفت: اینکه ۳۰۰ موشک و پهپاد در یک لحظه با این سرعت و قدرت، فضای آسمان فلسطین اشغالی را در بر بگیرد، برای اسرائیلی ها خیلی مهیب و چشمگیر بود، اما این همه قدرت ما نبود.

7 دقیقه پیش

نمازگزاران بوشهری پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در یک راهپیمایی باشکوه ضمن حمایت از مردم مقاوم و مقتدر غزه از پاسخ موشکی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تشکر کردند.

3 دقیقه پیش

مردم ولایت مدار مرکز استان خراسان شمالی پس از نمازجمعه این هفته در حمایت از عملیات "وعده صادق"، عملیات غرورآفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از نماز جمعه این هفته راهپیمایی کردند.

4 دقیقه پیش

امام جمعه کاشان ضمن اشاره به وعده صادق گفت: ایران در وعده صادق همانند شمشیر ذوالفقار بر سر دشمن فرود آمد.

4 دقیقه پیش

سازمان همکاری اسلامی در واکنش به حق وتوی آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد گفت که این اقدام ناقض مفاد منشور سازمان ملل متحد است.

3 دقیقه پیش

رئیس جمهور برای تعیین تکلیف کارخانه سیمان بیارجمند دستور ویژه صادر کرد و بر این اساس موضوع "سیمان بیارجمند" به هیئت دولت می‌رود.

4 دقیقه پیش

کیانوش عیاری یکی از بزرگترین کارگردانان سینمای ایران است، کارگردانی صاحب‌سبک و مؤلف. اما در «ویلای ساحلی» موفق نبود. هرچند فیلم فروش نسبتا بدی نداشت، ولی فیلم در حد اعتبار عیاری و استانداردهایش نبود. اگر بیلی وایلدر بود چه توصیه‌ای می‌توانست به عیاری کند که او را از ساخت این فیلم منصرف سازد؟

9 دقیقه پیش

امام جمعه یاسوج گفت: عملیات وعده صادق استکبار و اسرائیل را به وحشت انداخت و امید را در دل ملت‌های آزادی خواه و ملت عزیز ایران زنده کرد.

3 دقیقه پیش

بیشتر...