دستگیری سارقان از اماکن خصوصی all tv logo

دستگیری سارقان از اماکن خصوصی
اجتماعیحوادث و انتظامی

سرهنگ رضا صادقی پور سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: با وقوع چند فقره سرقت اموال با ارزش از انباری‌های اماکن خصوصی، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۰۴ عباس آباد قرار گرفت و ماموران با حضور در محل سرقت موفق شدند مشخصات ظاهری سارقان را به دست بیاورند.

این مقام انتظامی توضیح داد: تحقیقات اولیه نشان از این داشت، متهمان در تاریکی هوا با پرسه زنی در خیابان‌های خلوت سوژه‌های خود را انتخاب و اموال موجود در پارکینگ و انبار‌های ساختمان را سرقت می‌کنند.

سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری تهران افزود: گشت زنی‌های هدفمند آغاز تا اینکه شب گذشته ماموران کلانتری متهمان را به همراه اموال سرقتی مشاهده و دستور ایست دادند که متهمان به محض دیدن گشت پلیس، اموال مسروقه را رها کرده و به سرعت از محل متواری شدند.

وی افزود: در یک عملیات ضربتی متهمان دستگیر و به همراه اموال مسروقه که سارقان قبل از دستگیری سرقت کرده بودند به کلانتری انتقال یافتند.

سرهنگ صادقی پور در خاتمه اظهار کرد: با انتقال متهمان به کلانتری، متهمان به ۱۵ فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف و تحقیقات پلیسی برای شناسایی مال باختگان آغاز شده است.

باشگاه خبرنگاران جواناجتماعیحوادث و انتظامی#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شیری در قفس یک سیرک به مربی خود حمله کرد.

نیم ساعت پیش

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های پنجشنبه ۶ مهر خراسان جنوبی را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران مشاهده کنید.

نیم ساعت پیش

مدیرکل دفتر آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش‌وپرورش گفت: یکی از تسهیلاتی که درصدد هستیم برای دانش‌آموختگان رشته‌های فنی حرفه‌ای فراهم شود گذراندن دوره «سربازی» به‌عنوان سرباز صنعت، سرباز کشاورزی، سرباز شرکت دانش‌بنیان است تا موانع به‌کارگیری این نیروها در سازمان‌ها رفع شود.

نیم ساعت پیش

انتشار اطلاعیه وزارت اطلاعات درباره خنثی‌سازی ۳۰ انفجار همزمان و بازداشت ۲۸ تروریست، مهم‌ترین خبر سیاسی در هفته گذشته بود.

نیم ساعت پیش

امروز سالگرد یکی از پیروزی‌های تاریخی تیم ملی فوتبال کشورمان است که چهره‌های استقلال و پرسپولیس در آن نقش بسیار مهمی داشتند.

نیم ساعت پیش

عصر ایران در مطلبی در واکنش به اظهارات جنجالی حسن نوروزی، نماینده رباط کریم نوشته است؛ خود ایشان کجا زندگی می‌کنند؟ آیا حاضرند به توصیه بازیگر فیلم‌های ارزشی - پرویز پرستویی- خانه و حقوق خود را در اختیار یک یا چند جوان بگذارند و خود با اتوبوس یا مترو به بهارستان بیایند؟

یک ربع پیش

فرمانده انتظامی ملکان از کشف ۳۸۰ ثوب البسه خارجی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

نیم ساعت پیش

معاون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص آخرین وضعیت بررسی طرح الزام به ثبت رسمی معاملات توضیح داد.

نیم ساعت پیش

یک کارشناس ارشد بالینی و روان درمانگر کودکان با بیان اینکه انتظار از کودکان باعث ایجاد اجبار شده که همین امر مختل شدن رفتار مثبت را در پی دارد، گفت: باید به جای انتظار از تشویق استفاده کنیم.

نیم ساعت پیش

بیشتر...