خبرداغ |
3 ماه پیش

رکورد تولید ماهیانه ایزوگام کارخانه اشتهارد شکسته شد

بازسازی و نوسازی کارخانه ایزوگام واقع در شهرک صنعتی اشتهارد موجب شکسته شدن رکورد تولید ماهیانه این کارخانه شد.

رکورد تولید ماهیانه ایزوگام کارخانه اشتهارد شکسته شدبه گزارشخبرداغبه نقل از شستا رسانه، این کارخانه توانست با تولید  ۳۶۹۰۰۰ مترمربع ایزوگام در آبان ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال قبل افزایش ۹ درصدی را رقم بزند و با ادامه روند صعودی مثبت خود، موفق به تولید ۳۷۲۰۰۰ متر مربع تولید ایزوگام در آذرماه امسال شد که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۱۸ درصد رشد داشته است.

همچنین سال گذشته مطابق با بودجه و برنامه زمان بندی تولید، ۳ میلیون مترمربع ایزوگام در این کارخانه تولید شد و در سال ۱۴۰۰ با برنامه ریزی جدید درماه های آبان و آذر رکورد تولید سالیان گذشته شکسته شد و تولید روزانه به میزان ۱۵ هزار متر مربع به طور مداوم انجام گرفت.

در جهت بررسی و آزمایش عملکرد کارخانه جهت افزایش ظرفیت تولید با تجهیزات موجود و بدون افزایش شیفت کاری، این مجموعه توانست در یک روز ۱۸ هزار متر مربع تولید کند که این مهم نشان از ثبت رکورد دیگری در کارنامه کارخانه ایزوگام است.

در ماه های ابتدایی سال با توجه به چالش های ناشی از قطع مکرر برق در شهرک صنعتی اشتهارد، موج جدید همه گیری ویروس کرونا و اورهال و نوسازی ناوگان تولید این کارخانه توانست تا پایان آذرماه سال جاری بیش از  ۲ میلیون مترمربع ایزوگام به همت کارگران و مهندسان تولید کند. پیشبینی می شود تا پایان سال نیز این میزان به بیش از ۳  میلیون مترمربع خواهد رسید.

با توجه به اهمیت بهره مندی از توان و حمایت ازطرح های دانش بنیان، طرح دانش بنیان تولید ایزوگام نانو برای اولین بار در ایران و خاورمیانه در سال جاری تهیه و تدوین شده است و براساس برنامه زمانبندی طی ماه های آینده در مدار تولید قرار می گیرد.

همچنین با حمایت هلدینگ صدرتامین و همکاری با شرکت دانش بنیان صدرفردا طرح هایی در حوزه عایق های نوین در این شرکت عملیاتی خواهد شد.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای قیمت های جدید ذرت، جو و کنجاله سویا در سامانه بازارگاه را اعلام کرد.

3 ساعت پیش

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اکنون صادرات سالیانه بخش معدن و صنایع معدنی کشور به بیش از ۱۲ میلیارد دلار افزایش یافته و ۳۸ درصد ارزش بازار بورس ایران متعلق به شرکت‌های این بخش است.

3 ساعت پیش

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت از شناسایی ۳۵۲ بیمار جدید و فوت ۴ بیمار کووید ۱۹ در کشور خبر داد.

3 ساعت پیش

بندرعباس-استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه دشمنان امنیت و اقتصاد ایران لحظه‌ای در ضربه زدن به مردم درنگ ندارند گفت: پلیس مظلوم است و باید به امکانات روز تجهیز شود.

2 ساعت پیش

ارزش سهام عدالت، ۱٫۶درصد افزایش یافت.

2 ساعت پیش

یکی از ابعاد پرورش فرزند بالنده و متعادل، پرورش فردی است که به والد بودن تمایل دارد و مهارتهای کافی برای انجام این کار را هم آموخته است. این ویژگی، علاوه بر اهمیت داشتن از منظر فردی، نقش بسزایی در تعادل، ثبات و رشدیافتگی اجتماع دارد. حال سوال اینجاست که برای ایجاد و تثبیت هویت پدری و هویت مادری در فرزندانمان، به چه لوازمی نیازمندیم؟ با آغاز اجرایی شدن سیاست اصلاح ارز ترجیحی طی روزهای اخیر، این موضوع به اصلی‌ترین بحث درمحافل علمی تبدیل شده است. از ماه‌های قبل گزارش‌ها و تحلیل‌های متعددی درباره انحراف شدید اختصاص ارز ترجیحی و تأثیر بسیار اندک آن منتشر شده است.

2 ساعت پیش

وضعیت آب و هوا برای سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت منتشر شد.

2 ساعت پیش

رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: رسیدگی به پرونده‌های تخلفات ارز ۴۲۰۰ تومانی هم اکنون در دادسرا است و تا دو ماه آینده به اتمام می‌رسد.

3 ساعت پیش

اجاره سند ملکی برای آزادی زندانیان، موضوع تازه‌ای نیست اما با وجود مشکلات زیادی که هم برای اجاره‌کنندگان سند و هم برای سندگذاران به وجود می‌آید، چندان مورد توجه قرار نگرفته است.

3 ساعت پیش

بیشتر...