میزان مصرف گاز به عدد ۶۵۵ میلیون متر مکعب رسید all tv logo

میزان مصرف گاز به عدد ۶۵۵ میلیون متر مکعب رسید
اقتصادیاقتصاد و انرژی

غلامرضا کوشکی رییس راهبری شرکت ملی گاز کشور گفت:در هفته گذشته ما شاهد کاهش دما در کشور بودیم که میزان مصرف را در بخش خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده افزایش داد.

او گفت: هفته گذشته سه شنبه بالاترین میزان مصرف ۶۸۲ میلیون متر مکعب به ثبت رسید خوشبختانه با تدابیر انجام شده ما افت فشار یا قطعی گازی در کشور نداشته ایم.

به گفته کوشکی ،روز گذشته میزان مصرف گاز به عدد ۶۵۵ میلیون متر مکعب رسید و طبق پیش بینی سازمان هواشناسی در هفته جاری با ورود سامانه بارشی جدید پیش بینی می شود مصرف گاز از عدد ۶۰۰ میلیون متر مکعب عبور کند.

او افزود: در حال حاضر استان تهران بالاترین و سپس خراسان رضوی، اصفهان و مازندران بیشترین آمار مصرف گاز را به خود اختصاص داده اند.

باشگاه خبرنگاران جواناقتصادیاقتصاد و انرژی#‌اخبار_اقتصادی منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس دانشکده رسانه دانشگاه آزاد با بیان اینکه باید جنایات رژیم اسرائیل را به درستی تبیین کنیم تا حقانیت و اقتدار ایران مشخص شود، گفت: جمهوری اسلامی ایران به دنبال صلح، ثبات و آرامش در جغرافیای منطقه و توقف جنایات رژیم صهیونیستی است.

نیم ساعت پیش

به گفته وزیر اقتصاد علت کاهش درآمدهای مالیاتی در بخش دوم لایحه بودجه سال 1403 کاهش 5 درصدی نرخ مالیات بر تولید بوده است و مقرر شده تا این کاهش از طریق منابع درآمدی دیگر جایگزین شود.

نیم ساعت پیش

ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی: نشست امروز (دوشنبه، 26 فروردین) کمیسیون اجتماعی با حضور آقای مرتضوی و معاونانش برگزار و موضوع دهک‌بندی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بحث شد.

نیم ساعت پیش

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در پیامی به نحوه معرفی این استان در سریال "نون خ" واکنش نشان داد.

4 دقیقه پیش

در این ویدئو شما با طرز تهیه مینی چیزکیک لیمویی مجلسی آشنا خواهید شد.

یک ربع پیش

طبق قانون بودجۀ ۱۴۰۳، قیمت هر پیامک در سال جدید ۴ تومان افزایش پیدا خواهد کرد.

نیم ساعت پیش

سازمان لیگ فوتبال ایران دستور العمل جدیدی را به تمامی باشگاه‌های فوتبال در خصوص انتشار بیانیه و مصاحبه‌های غیرفنی ابلاغ کرد.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: همه ما قدردان زحمات ارزشمند شما هستیم، صهیونیست‌ها در این مدت هفتاد و اندی سال هیچ وقت این گونه سیلی نخورده بودند.

نیم ساعت پیش

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح نشست امروز این کمیسیون با حضور وزیر کار گفت: براساس گفته‌های آقای مرتضوی، با لایحه‌ای که قرار است وزارت کار و دولت به مجلس ارائه دهند، مجلس هم در بحث تعیین دستمزد کارگران دخیل خواهد بود.

نیم ساعت پیش

بیشتر...