بیتوته |
8 ماه پیش

بیوگرافی پیمان طالبی مجری ، خواننده شاعر ایرانیپیمان طالبی مجری, زندگی نامه پیمان طالبی, پیمان طالبی و همسرش

پیمان طالبی مجری

 

بیوگرافی پیمان طالبی مجری و خواننده + عکس همسرش  

پیمان طالبییکی از معروف ترین مجری ها، خوانندگان، شاعران و گویندگان رادیو و تلویزیون کشور ما است. وی متولد 24 خرداد سال 1366 در تهران می باشد. برنامه ای که او در حال حاضر اجرا می کند برنامه ی طبیب از شبکه ی 3 سیما است.

چکیده ای از بیوگرافی پیمان طالبی

نام: پیمان طالبی

تاریخ تولد : 24 خرداد 66

محل تولد : تهران

حرفه : مجری، خواننده ، شاعر 

سالهای فعالیت: سال 89 تاکنون

وضعیت تاهل : متاهل

 

بیوگرافی پیمان طالبی 

پیمان طالبییکی از معروف ترین مجری ها، خوانندگان، شاعران و گویندگان رادیو و تلویزیون کشور ما است. وی متولد 24 خرداد سال 1366 در تهران می باشد. پیمان طالبی فارغ التحصیل رشته ی مهندسی عمران از دانشگاه تهران است. وی ابتدا کار خود را به عنوان گزارشگر در شبکه های استانی شروع کرد و سپس به رادیو راه یافت.

 

آثار پیمان طالبی, پیمان طالبی, بیوگرافی پیمان طالبی

زندگی نامه پیمان طالبی

 

شروع فعالیت های هنری پیمان طالبی، از مداحی تا کیبورد

شروع فعالیت های هنری او در دوران ابتدایی و با مداحی در مساجد بود. وی زمانی که در اوایل مقطع ابتدایی بود شروع به مداحی در هیئت ها و مساجد کرد. تا اینکه در سال 1380 و زمانی که 14 ساله بود تصمیم گرفت در کلاس های کیبورد، شرکت کند.

 

بیوگرافی پیمان طالبی, پیمان طالبی گوینده رادیو جوان, پیمان طالبی مجری رادیو جوان

عکس های پیمان طالبی

 

شروع فعالیت های تلویزیونی و به سال 1385 برمی گردد. پیمان طالبی کار خود را در سال 1385 و زمانی که فقط 19 سال داشت و دانشجو بود در شبکه ی استانی همدان آغاز کرد. وی در آن دوره، در شهر همدان مشغول به تحصیل بود که فراخوانی از سوی صدا و سیمای همدان، نظر او را جلب کرد.

 

او با این فراخوان به صدا و سیمای این استان رفت و موفق شد نظر مسئولان این سازمان را جلب کند و به عنوان مجری در رادیو تلویزیون این استان مشغول به کار شد.

موفقیت او در رادیوی همدان، سبب شد در سال 1388 ارتباط زیادی با رادیو جوان داشته باشد و همین ارتباط سبب ورود او به این شبکه ی رادیویی شد. او بعد از فارغ التحصیل شدن در سال 1389، وارد رادیو جوان شد.

 

پیمان طالبی گوینده رادیو جوان, پیمان طالبی مجری رادیو جوان, عکس عروسی پیمان طالبی

عکس پیمان طالبی به همراه همسرش

 

ورود پیمان طالبی به تلویزیون

پیمان طالبی بعد از سال ها فعالیت در رادیو بلاخره موفق شد در سال 1394 و زمانی که 24 ساله بود وارد تلویزیون و عرصه ی مجری گری در رسانه ی ملی شود. وی کار خود را در برنامه ای مشترک با حسین رفیعی به نام برنامه ی مردم چی میگن شروع کرد و با این برنامه وارد قاب تلویزیون از شبکه ی 3 شد و به شهرت رسید.

 

اجرای برنامه مردم چی میگن، اولین اجرای پیمان طالبی

این برنامه یک برنامه ی ترکیبی عصرگاهی بود که از 8 آیتم، تشکیل می شد. این آیتم ها در مورد مشکلات و مسائل مربوط به خانواده بود و سعی می کرد با استفاده از نظر مردم، موضوعات مربوط به سبک زندگی ایرانیان را به چالش بکشد. 

او موفق شد در این برنامه که اولین اجرای او بود استعداد خود را نشان دهد و سریعا به محبوبیت برسد. یکی از مهم ترین ویژگی های بارز وی، نحوه ی ارتباط برقرار کردن با مردم است که سبب شده در کار اجرا، موفق شود.

 

زندگی نامه پیمان طالبی, پیمان طالبی و همسرش, عکس های پیمان طالبی

پیمان طالبی گوینده رادیو

اجرای پیمان طالبی در برنامه طبیب

برنامه ی طبیب که یک برنامه در راستای مسائل پزشکی است روی آنتن شبکه ی 3 رفت و به سرعت سبب جلب توجه بینندگان شد. پیمان طالبی مجری این برنامه است که استقبال مردم از این برنامه سبب شد که او به یکی از چهره ای محبوب کشورمان، تبدیل شود. طالبی به خوبی می تواند با مردم ارتباط برقرار کند و حرف های آن را در برنامه به گوش مسئولین و مهمانان برنامه برساند.

 

ازدواج پیمان طالبی

پیمان طالبی متاهل است. وی سال ها پیش با خانمی به نام ندا مصباح ازدواج کرده است. آن ها در دانشگاه با هم آشنا شدند و ازدواج کردند.

 

جوایز پیمان طالبی از مداحی تا آهنگسازی

پیمان طالبی فقط در عرصه ی مجری به موفقیت نرسیده است. او استعداد زیادی در عرصه ی موسیقی و آهنگسازی دارد به گونه ای که موفق شد در سال 2014 در جشنواره ABU سریلانکا، رتبه ی دوم آهنگسازی را کسب کند. علاوه بر این او تجره ی خوانندگی در چند برنامه ی رادیویی را دارد. البته به گفته ی خودش، موسیقی دغدغه ی او نیست و فقط از علاقه مندی هایش است.

 

آثار پیمان طالبی, پیمان طالبی, بیوگرافی پیمان طالبی

پیمان طالبی مجری تلویزیون

 

از شاعری تا خوانندگی پیمان طالبی

از دیگر استعدادهای پیمان طالبی، صدا و خوانندگی است. او ته صدایی هم دارد و در برخی مواقع، آهنگ سازی هم می کند. او یک خواننده ی توانا هم است و موفق شد در مسابقه ی صدای آزاد، رتبه ی اول موسیقی پاپ را به خود اختصاص دهد. که البته جایزه و مقام خود را به نفر دوم، اعطا کرد. آهنگسازی و کیبورد از دیگر فعالیت ها و علایق او می باشند.

 

 پیمان طالبی گوینده رادیو جوان, پیمان طالبی مجری رادیو جوان, عکس عروسی پیمان طالبی

عکس های جدید پیمان طالبی 

 

دلبسته بودن پیمان طالبی به رادیو

پیمان طالبی می گوید: شروع فعالیت و موفقیت و معروفیت من از رادیو بود. من فرزند رادیو هستم و از آنجا به تلویزیون آمدم. این دو رسانه برای من هیچ فرقی نمی کنند و هر دو برایم به یک اندازه مهم و قابل احترام هستند. البته طبیعی است چون من کارم را با رادیو شروع کردم دلبستگی ام به رادیو، کمی بیشتر باشد.

 

پیمان طالبی گوینده رادیو جوان, پیمان طالبی مجری رادیو جوان, عکس عروسی پیمان طالبی

عکس پیمان طالبی گوینده رادیو

 

توبیخ شدن پیمان طالبی در برنامه طبیب

وی به دلیل اظهاراتش در برنامه ی طبیب که واکنش هایی به همراه داشت با توبیخ مسئولین شبکه ی 3 مواجه شد. وی با توجه به مرگ و میرهای زیاد ناشی از ویروس همه گیر کرونا در برنامه ی طبیب در سخنانی تند گفت که این آمار مرگ و میر برای مسئولان فقط یک عدد است و از مسئولان درخواست کرد که تا یک هفته، حرفی نزنند مصاحبه و سخنرانی نداشته باشند. این سخنان طالبی، بازتاب و واکنش ها زیادی به همراه داشت. 

 

پیمان طالبی در برنامه زنده رود

طالبی چند سالی است که علاوه بر اجرا در برنامه ی پزشکی طبیب، مجری برنامه ی زنده رود، محصول شبکه استانی اصفهان هم می باشد.

 

کس های پیمان طالبی, آثار پیمان طالبی, پیمان طالبی

عکس پیمان طالبی و لیلا برخورداری

 

علایق پیمان طالبی

از مهم ترین دلبستگی ها و علایق طالبی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• وی از طرفداران دو آتیشه ی تیم استقلال است.

• کباب کوبیده از غذاهای مورد علاقه ی او است.

• کتاب، داستان و رمان، زیاد می خواند.

• دا، کتاب مورد علاقه و پسند او است.

• حمید حامی و محمد علیزاده از خواننده های مورد علاقه ی او هستند.

• ریاضی و فیزیک از درس های مورد علاقه اش می باشند..

 

بیوگرافی پیمان طالبی, پیمان طالبی گوینده رادیو جوان, پیمان طالبی مجری رادیو جوان

عکس پیمان طالبی و خواهران فرجاد

 

گردآوری:بخش فرهنگ و هنر بیتوته 

 #‌عکس_خودرو منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کمال تبریزی ، بیوگرافی کمال تبریزی ، زندگی نامه کمال تبریزی ، کمال تبریزی کارگردان ، تحصیلات دانشگاهی کمال تبریزی ، فرزندان کمال تبریزی ، آثار کمال تبریزی ، کمال تبریزی و همسرش ، همسر کمال تبریزی ، افتخارات کمال تبریزی ،

5 ماه پیش

پدرام کریمی،پدرام کریمی و همسرش،عکس پدرام کریمی،همسر پدرام کریمی،عکس پدرام کریمی وهمسرش،بیوگرافی پدرام کریمی،پدرام کریمی مجری،عکس زن پدرام کریمی،مصاحبه با پدرام کریمی،پدرام کریمی مجری بیوگرافی،

5 ماه پیش

سیروس الوند،فیلم های سیروس الوند،بیوگرافی سیروس الوند،سریال های سیروس الوند،استعداد یابی سیروس الوند،دختر سیروس الوند،همسر سیروس الوند ، زندگی نامه سیروس الوند، فعالیت های سیروس الوند ، سیروس الوند و همسرش ، سیروس الوند کارگردان ،

7 ماه پیش

علی سفلی ، بیوگرافی علی سفلی ، علی سفلی خواننده ، ﺁهنگ های علی سفلی ، زندگی نامه علی سفلی ، عکس های علی سفلی ، آهنگ های علی سفلی دلتنگی ، عکس اینستاگرام علی سفلی ، علی سفلی و همسرش ، آثار علی سفلی ،

6 ماه پیش

مسعود اطیابی،بیوگرافی مسعود اطیابی، زندگی نامه مسعود اطیابی، عکس های مسعود اطیابی، فیلمهای مسعود اطیابی ،فیلمی از مسعود اطیابی،سید مسعود اطیابی،فیلم تگزاس مسعود اطیابی ، مسعود اطیابی کارگردان ، مسعود اطیابی و همسرش ،

6 ماه پیش

مژده لواسانی ، بیوگرافی مژده لواسانی ، زندگی نامه مژده لواسانی ، مژده لواسانی مجری ، عکس های مژده لواسانی ، اجراهای تلویزیونی مژده لواسانی ، همسر مژده لواسانی ، پیج مژده لواسانی ، حواشی مژده لواسانی ، عکسهای جدید مژده لواسانی ، عکس همسر مژده لواسانی ،

6 ماه پیش

کریستوفر نولان ، عکس های کریستوفر نولان، فیلم جدید کریستوفر نولان،بیوگرافی کریستوفر نولان کارگردان معروف،فیلم های کریستوفر نولان ، زندگی نامه کریستوفر نولان ، کریستوفر نولان و همسرش ، سه گانه کریستوفر نولان ، کریستوفر نولان کارگردان ، جوایز کریستوفر نولان ،

8 ماه پیش

بهزاد عمرانی ، بیوگرافی بهزاد عمرانی ، عکس های بهزاد عمرانی ، زندگی نامه بهزاد عمرانی ، بهزاد عمرانی خواننده ، آهنگ های بهزاد عمرانی ، گروه بمرانی ، بهزاد عمرانی و نوید محمدزاده ، عکس بهزاد عمرانی ، بهزاد عمرانی و همسرش ،

8 ماه پیش

نجم الدین شریعتی،بیوگرافی نجم الدین شریعتی،نجم الدین شریعتی و همسرش،همسر نجم الدین شریعتی،عکس نجم الدین شریعتی و همسرش،ازدواج نجم الدین شریعتی، بیوگرافی و تحصیلات از نجم الدین شریعتی،تولد نجم الدین شریعتی،بیوگرافی سید نجم الدین شریعتی،نجم الدین شریعتی و خانوادش ،

8 ماه پیش

بیشتر...