ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

امشب رفاقت من با آنچلوتی تمام می شود ورزش سه

فقط ناپولی اهمیت دارد

امشب رفاقت من با آنچلوتی تمام می‌شود

والتر ماتزاری، مربی ناپولی، رفاقتی دیرینه با کارلو آنچلوتی دارد ولی در نشست خبری بازی با رئال گفت که در طول 90 دقیقه رفاقت بینشان تمام می‌شود.

امشب رفاقت من با آنچلوتی تمام می‌شود

به گزارش "ورزش سه"،ناپولیامشب دیداری حساس برابررئال مادریددر برنابئو دارد. بعد از برکناری رودی گارسیا حالا ماتزاری روی نیمکت قهرمان ایتالیا می‌نشیند و فرصت دارد تا با برتری برابر کهکشانی‌ها، ناپولی را راهی دور بعد لیگ قهرمانان کند. بازی رفت را رئال 2-3 برده بود و امشب رئال به یک تساوی برای قطعی کردن صعود به عنوان صدرنشینی نیاز دارد.

1960155

ماتزاری در مورد رابطه دوستانه‌اش با آنچلوتی گفت:«بله، ما سال‌هاست رفیق هستیم و او را بسیار دوست دارم. از نظر من آنچلوتی بهترین مربی ممکن برای رئال است و قطعا باید تا پایان دوران مربیگری‌اش در همین تیم بماند. او بهترین مربی تاریخ لیگ قهرمانان است و از نظر من تیمی بزرگتر از رئال هم در دنیا نداریم. بله، من هم موافقم که آنچلوتی با رئال تمدید کند و سال‌های بیشتری بماند. البته باید بگویم با شروع بازی، رفاقت ما تمام خواهد شد و در طول 90 دقیقه فقط ناپولی برای من مهم خواهد بود.»

ماتزاری ادامه داد:«البته کارلو خیلی خوش شانس است که این همه اتفاق مثبت در فوتبال و مربیگری را تجربه کرده است. او تجربه بالایی دارد و یک مربی برنده است با این حال امیدوارم برابر رئال ما تیم برنده باشیم و البته که یک امتیاز هم برای ما خوب خواهد بود. هدف ما صعود از گروه است و سپس خواهیم دید تا کجا پیش می‌رویم.»#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهدی تارتار دو ستاره تازه وارد و پرسپولیسی را روی نیمکت برابر استقلال قرار داده است.

یک ربع پیش

مسعود شجاعی که مجوز نشستن روی نیمکت را به دست آورده در کنفرانس خبری تیمش حاضر نشد.

یک ربع پیش

یوونتوس به دنبال یک جانشین بلندمدت برای وویژک شزنی است و طبق گزارش‌ها، میکله دی گرگوریو از مونزا را هدف اصلی خود قرار داده است.

یک ربع پیش

ویکتور اوسیمن، ستاره ناپولی، گل تساوی بخش تیمش را مقابل بارسلونا به ثمر رساند و زمینه ساز نتیجه 1-1 تیمش و امیدواری آن به بازی برگشت شد. و او اکنون برای گل‌های اخیر خانگی در لیگ قهرمانان اروپا پشت سر ارلینگ هالند و کیلیان امباپه قرار دارد.

یک ربع پیش

فدراسیون فوتبال اسپانیا بند تمدید لوئیس دلافوئنته را به اجرا گذاشت.

یک ربع پیش

مهدی تارتار نفرات آغازکننده بازی برای ملوان انزلی مقابل استقلال را معرفی کرد.

یک ربع پیش

شاگردان تارتار و نکونام به دنبال کسب پیروزی در بازی بزرگ امروز هستند.

یک ربع پیش

امین قاسمی‌نژاد نتوانست ضربه پنالتی خود را به گل تبدیل کند.

یک ربع پیش

داریوش شجاعیان می‌گوید با حضور مسعود شجاعی تیم هوادار یکدل‌تر شده است.

یک ربع پیش

بیشتر...