اکونا پرس |
2 ماه پیش

پتروشیمی نوری عنوان واحد تحقیق توسعه برتر استان بوشهر از آن خود کرد

پتروشیمی نوری عنوان واحد تحقیق و توسعه برتر استان بوشهر از آن خود کرد

امور توسعه محصول، فناوری و نوآوری شرکت پتروشیمی نوری در بیست و چهارمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان بوشهر عنوان واحد تحقیق و توسعه برتر استان را دریافت کرد.

پتروشیمی نوری عنوان واحد تحقیق و توسعه برتر استان بوشهر از آن خود کرد
به گزارشاکونا پرس،

به نقل از روابط‌عمومی شرکتپتروشیمینوری، نشست تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتراستان بوشهردر سال ۱۴۰۲ روز سه‌شنبه ۱۴ آذرماه در محل سالن ابن‌سینا دانشگاه خلیج‌فارس برگزار شد.

در این برنامه که به همت کارگروه پژوهش وفناوریاستانداری بوشهر و اداره کلصنعت معدنتجارت این استان، به مناسبت هفته پژوهش و فناوری برگزار شد، از پژوهشگران، فناوران، اعضای هیئت‌علمی برتر در ارتباط باصنعتو جامعه، و واحدهای تحقیق و توسعه برتر استان بوشهر در سال ۱۴۰۲ تجلیل به عمل آمد.

براین‌اساس طبق ارزیابی‌های صورت‌گرفته توسط کمیته علمی بیست و چهارمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان بوشهر، امور توسعه محصول، فناوری و نوآوری شرکت پتروشیمی نوری موفق شد عنوان واحد تحقیق و توسعه برتر استان را در بین کلیه واحدهای صنعتی از جمله شرکت‌های بزرگ پتروشیمی، نفت، گاز، و... برای دومین سال متوالی کسب کند.

امور توسعه محصول، فناوری و نوآوری شرکت پتروشیمی نوری در بیست و سومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان…

به منظور تکمیل سبد کالا و افزایش سهم بازار، شرکت نفت ایرانول همزمان با برگزاری چهارمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

براساس شمارش آرای حدود ۸۰ درصد صندوق‌های تهران، اگر این روند ادامه یابد، ۱۰ نفر از این لیست به مجلس راه می‌یابند و احتمالا از نفر ۱۱ الی ۵۰ راهی دور دوم خواهند شد.

یک ربع پیش

از ابتدای امسال ۱۷۹ هزار میلیارد تومان شامل ۱۲۲ هزار میلیارد تومان به صورت فروش نقدی و ۵۷ هزار میلیارد تومان در قالب اسناد خزانه اسلامی توسط وزارت اقتصاد با استفاده از روش‌های مختلف از جمله انتشار اسناد خزانه اسلامی تأمین مالی انجام شده است.

یک ربع پیش

مرجع تقلید شیعیان در عراق با صدور بیانیه‌ای پیش‌بینی کرد که روز سه‌شنبه، ۱۲ مارس (۲۲ اسفندماه) نخستین روز ماه رمضان باشد.

یک ربع پیش

جنبش حماس با تعیین سقف زمانی برای پایان مذاکرات تاکید کرد که مقاومت هرگز امتیازی به اشغالگران و آمریکا نخواهد داد.

نیم ساعت پیش

شهردار منطقه ۱۵ درجلسه قرارگاه جهادی مسکن که با حضور مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران برگزار شد، از نوسازی ۷۰ پلاک جدید در محدوده بافت فرسوده نواحی یک و دو و نیز افتتاح پارکینگ مینابی خبر داد.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان پزشکی قانونی با بیان اینکه در نظر داریم ژنتیک افراد با مشاغل پرخطر را جمع‌آوری کنیم، گفت: افراد دارای مشاغل پرخطر مانند خبرنگاران، آتش‌نشانان، کادر پرواز، نیروهای مسلح، جنگل‌بانان، کارگران معادن و ... از گروه‌های هدف این طرح هستند.

نیم ساعت پیش

مردم اینبار هم به وظیفه خود عمل کردند و یکبار دیگر پای شهدا، رهبری و آرمان‌های انقلاب ایستادند.

یک ربع پیش

انتظار می‌رود که لالیگا با توجه به گزارش داور محرومیت دو جلسه‌ای برای جود بلینگام، ستاره رئال مادرید، در نظر بگیرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...