ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

ضربه آخر: رئال می خواهد کار بارسا را تمام کند ورزش سه

کد خبر : 1873475 |11 اسفند 1401 ساعت 17:45 |2.5K بازدید |2دیدگاه

برنامه کارلتو برای کشتن تیم ژاوی

ضربه آخر: رئال می‌خواهد کار بارسا را تمام کند

رئال مادرید به ال‌کلاسیکوی امشب به عنوان بهترین فرصت برای زدن ضربه نهایی به بارسا نگاه می‌کند و به دنبال کسب یک پیروزی پرگل و قاطع است.

ضربه آخر: رئال می‌خواهد کار بارسا را تمام کند

به گزارش "ورزش سه"، امشب شاگردان آنچلوتی سعی خواهند کرد از وضعیت تقریبا بحرانی و حساسبارسلونابرای تغییر شرایط لالیگا استفاده کنند.کارلو آنچلوتی، به عنوان مغز متکفر این عملیات، قبلاً خطوطی را ترسیم کرده که باید دنبال شوند تا بارسلونا از مسیر خود به سمت قهرمانی لالیگا خارج شود. طرحی که از قبل دارای زمان، مکان و هدف است؛ روحیه رقیب ابدی باید تضعیف شود. بازی رفت نیمه نهایی کوپا دل ری امشب ساعت 21:00 (به وقت محلی) در برنابئو آغاز می‌شود و با سوت آخر مونوئرا مونترو، داور این بازی، به پایان خواهد رسید. رئال به عنوان اولین هدف قصد دارد مسیر برای رسیدن به فینال را هموار کند ولی هدف پشت پرده رئال، چیزی جز تضعیف روحیه صدرنشین لالیگا نیست.

1807207

مربی ایتالیایی مردی است که اطلاعات کمی از تیمش را بروز می‌دهد و دوست دارد حتی کوچکترین جزئیات را محاسبه کند. او بسیار هوشمندانه کار می‌کند و از جمله مربیانی است که راه صحبت و متقاعد کردن بازیکنانش را به خوبی می‌داند. کارلتو می‌داند چگونه مشکلات تیمش را شناسایی کند و از چند روز پیش به کمک دستیارانش، به دنبال جمع‌آوری همه ابزارهای لازم برای وارد کردن ضربه نهایی به بارسلوناست.

1806179

مرحله یک: غنیمت شمردن فرصت طلایی

شکست شاگردان ژاوی هرناندز مقابل آلمریا (1-0) امیدهای رئال برای قهرمانی در لالیگا را زنده کرد. بارسا این فرصت را داشت که فاصله خود را در جدول رده‌بندی به 10 امتیاز برساند، اما زمانی که هیچ‌کس انتظارش را نداشت، به طرز بدی شکست خورد. اشتباهی که می‌تواند با بی‌انگیزگی و عدم جدیت لازم در شروع یک مسابقه رخ بدهد و در نهایت نیز بسیار گران تمام شود. تساوی 1-1 رئال در دربی مادرید، فاصله را به هفت امتیاز کاهش داده بود تا اینچنین به نظر بیاید که در صورت برتری بارسا فاصله به 10 امتیاز خواهد رسید و شانس‌های رئال برای فتح لالیگا از بین خواهد رفت، اما حالا رئال زنده‌تر از همیشه است و از کوپا دل ری می‌خواهد به عنوان بهترین ابزار برای ضربه زدن به بارسا استفاده کند.

1806446

پانزده بازی دیگر در پیش است و دو تیم برای کسب 45 امتیاز باقیمانده نبردی سخت خواهند داشت. مرحله اول برنامه آنچلوتی از اینجا شروع می‌شود.رئال مادریدبازی‌های ساده‌تری در لالیگا دارد، اما دشواری کار رئال در فشردگی تقویم بازی‌هاست. رئال در هر سه جبهه درگیر است و باید به زودی بازی برگشت برابر لیورپول در لیگ قهرمانان را نیز انجام دهد. قبل از ال کلاسیکوی برگشت لالیگا، رئال باید در زمین بتیس به میدان برود و سپس در خانه میزبان اسپانیول خواهد بود. سه بازی نه چندان ساده قبل از رفتن به نوکمپ.

تقویم بارسلونا پیچیده‌تر به نظر می‌رسد. یک جدال سخت برابر والنسیا در نوکمپ که تلاش می‌کند از قعر جدول فاصله بگیرد و دیدار همیشه دشوار در سن مامس برابر بیلبائو که حریفی همواره دردسرساز برای بارسلوناست. بارسا پس از حذف از لیگ اروپا با شکست برابر یونایتد و باختن در زمین آلمریا، نیمه‌جان به برنابئو رسیده و رئال می‌خواهد از این فرصت استفاده کند و بارسا را از مسیر خارج کند.

1806495

مرحله 2: تضعیف روحیه رقیب ابدی

ماموریت مردان آنچلوتی تقریباً واضح‌تر از همیشه است: ضربه زدن به قلب بارسا و حمله مستقیم به غرور آبی و اناری‌ها در یکی از بدترین لحظات فصل برای تیم تحت هدایت ژاوی.

بازی امشب رئال مادرید و بارسلونا یک ال‌کلاسیکوی معمولی نیست، تقابلی است که می‌تواند آینده دو تیم در هر دو رقابت لالیگا و کوپا دل ری را رقم بزند و اینجاست که اساسی‌ترین بخش مرحله دوم مربی ایتالیایی ظاهر می‌رود. ماموریت رئالی‌ها این است که اطمینان حاصل کنند که رقیب ابدی در تونل شکست‌ها گیر کرده و اعتماد به نفسی که پس از شروع بردهای متوالی از 29 اکتبر و برابر والنسیا (0-1) قوت گرفته بود، به طور کامل از بین برود. رئال پس از شکست اخیر 3-1 در فینال سوپرجام اسپانیا، حسابی تسویه‌نشده نیز با بارسلونا دارد.

1799241

رئال آخرین بار که در برنابئو برابر بارسا قرار گرفت، به یک پیروزی بی حرف و حدیث رسید. رئال در دقایقی طولانی از بازی برتر از بارسا بود و در نهایت 3-1 پیروز شد. بیهوده نیست که آنچلوتی به نمایش قدرتمندانه تیمش در بازی امشب دل بسته است. رئال در آن بازی بارسا را برد و سه امتیاز از این تیم در جدول فاصله گرفت. ضربه به بارسا محکم بود ولی رئال بود که نتوانست از آن موقعیت به سود خود استفاده کند. رئال از 42 امتیاز پس از ال‌کلاسیکوی رفت تنها 27 امتیاز کسب کرده ولی تیم ژاوی توانسته 37 امتیاز بگیرد. زخم آن پیروزی 3-1 با فرصت‌سوزی‌های خود رئال، خیلی زود بهبود پیدا کرد.

1804446

مرحله 3: ترفند نهایی

برای موفقیت یک ضربه بزرگ، همیشه لازم است که بازی را با یک حرکت غیرقابل پیش‌بینی به پایان برسانیم. ترفندی نهایی برای یک شاهکار که شاگردان آنچلوتی به دنبال آن در بازی امشب هستند، مثل ترفند مشهور هری هودینی (شعبده باز). هودینی می‌توانست خود را در اتاقی پر از آب، رو به پایین و درحالی‌که پاهایش به درپوشی که برای بستن جعبه استفاده می‌شد وصل شده بود، غوطه‌ور کند و در کمتر از چهار دقیقه از تله فرار کند. موردی مشابه برای رئال که امشب در سانتیاگو برنابئو برایش تلاش خواهد کرد.

رئال در لالیگا تا گردن زیر آب است و به نظر مرگش قطعی می‌رسد اما کوپا دل ری می‌تواند ترفند نهایی و راه نجات رئال باشد و با یک پیروزی قاطعانه و پرگل، تعادل بارسلونا در لالیگا را نیز برهم بزند. یک برد قاطع همان آسی است که رئال در آستینش دارد.

1807598

کارلو آنچلوتی پس از پیروزی 2-5 رئال برابر لیورپول در آنفیلد گفت که وینیسیوس حالا تعیین‌کننده‌ترین بازیکن فوتبال جهان است. وینی امشب می‌تواند مهره اصلی برنامه‌های کارلتو در ال‌کلاسیکو باشد و طرح ضربه نهایی به بارسلونا را رهبری کند. به او باید کریم بنزما، لوکا مودریچ و تونی کروس را هم اضافه کرد و شاید هم رودریگو که هر طور بود خود را به این بازی رساند. آنچلوتی امشب از وینی توقع تکرار رقص‌های معروفش در زمین را دارد. هر اندازه به آنچلوتی در این روزها خبر خوب رسیده، برای ژاوی قضیه متفاوت بوده است. بارسا بدون سه مهره کلیدی خود روبرت لواندوفسکی،پدریو عثمان دمبله، این روزها یک درام واقعی را تجربه می‌کند. بارسا بدون پدری به ندرت پیروز شده است: 90 درصد پیروزی با پدری در مقابل 57 درصد پیروزی بدون او. رئال امشب به دنبال ریختن خون بارسلونا بدون پدری است.

رئال مادریدرئال مادرید
بارسلونابارسلونا
وینیسیوس جونیوروینیسیوس جونیور
پدریپدری
کارلو آنچلوتیکارلو آنچلوتی
لالیگا اسپانیالالیگا اسپانیا
جام حذفی اسپانیاجام حذفی اسپانیا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

رئال مادریدرئال مادرید

مشاهده برنامه و نتایج رئال مادرید، بازی بعدی رئال مادرید و ویدئو خلاصه بازی های رئال مادرید#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...