ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

با وجود اتهام تجاوز جنسی: حکیمی در دسترس پاریس ورزش سه

کد خبر : 1873350 |10 اسفند 1401 ساعت 22:30 |27.8K بازدید |5دیدگاه

با وجود اتهام تجاوز جنسی: حکیمی در دسترس پاریس

با وجود اینکه اشرف حکیمی به اتهام تجاوز جنسی تحت بازجویی قرار دارد، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن همچنان به همکاری خود با او ادامه می‌دهد.

با وجود اتهام تجاوز جنسی: حکیمی در دسترس پاریس

به گزارش "ورزش سه"، روز دوشنبه فاش شد کهاشرف حکیمیبه دلیل تجاوز جنسی توسط دادستانی فرانسه تحت بازجویی قرار گرفته است. حادثه یادشده روز 25 فوریه در منزل این بازیکن واقع در شهر پاریس رخ داده است. با این وجود اما باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در دیدارهای آتی خود از وجود این بازیکن بهره خواهد برد.

وکلای حکیمی روز سه‌شنبه با انتشار بیانیه‌ای هرگونه تخلف از جانب این بازیکن را تکذیب و اعلام کردند: اتهامات واردشده به اشرف حکیمی کذب است. با این وجود او بدون هیچ مشکل خاصی حاضر به همکاری با مراجع قانونی است.

1807413

ESPN ساعتی پیش گزارش کرد که حادثه و تحقیقات یادشده هیچ تاثیری بر حضور این بازیکن در جمع نفرات تیم فرانسوی نخواهد داشت. به این ترتیب، این بازیکن که دو بازی قبلی پی‌اس‌جی را به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ از دست داد، آماده همراهی تیمش در بازی شنبه مقابل نانت خواهد بود.

پاریسی‌ها بعد از رویایی با نانت در لیگ فرانسه، روز چهارشنبه در یک دیدار بسیار حساس مقابل بایرن مونیخ به میدان خواهند رفت. این دیدار در چارچوب دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار می‌شود و شاگردان کریستف گالیته به دنبال جبران شکست یک بر صفر دور رفت و راهیابی به جمع هشت تیم نهایی هستند.

پاری سن ژرمنپاری سن ژرمن
اشرف حکیمیاشرف حکیمی
لیگ یک فرانسهلیگ یک فرانسه
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

پاری سن ژرمنپاری سن ژرمن

مشاهده برنامه و نتایج پاری سن ژرمن، بازی بعدی پاری سن ژرمن و ویدئو خلاصه بازی های پاری سن ژرمن#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...