گلایه اهالی روستای قدیم آباد از تاخیر در نصب تلفن ثابت all tv logo

شهروندخبرنگار قزوین؛
گلایه اهالی روستای قدیم آباد از تاخیر در نصب تلفن ثابت
شهروند خبرنگارشهروند خبرنگار

با توجه به گسترش علم و فناوری، تلفن ثابت به عنوان یکی از ضروری‌ترین وسایل ارتباطی محسوب می‌شود. اما با توجه به رشد روزافزون وسایل ارتباطی برخی از نقاط کشورمان هستند که از داشتن آن محروم هستند.

شهروندخبرنگار ما که ساکن روستای قدیم آباد از توابع شهرستان البرز استان قزوین است 2 سال گذشته خط تلفن ثابت را خریداری کرده است، اما هیچ اقدامی تا کنون برای نصب آن صورت نگرفته است.

شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی خواستار رسیدگی به اینگونه مشکلات شد.

متن پیام شهروندخبرنگار

سلام من ساکن روستای قدیم آباد در شهرستان البرز استان قزوین هستم. مدت ۲ سال هست که بنده خط تلفن خریدم، شماره تلفن هم به من دادند، اما برای وصل کردن آن هیچ اقداماتی نشده است. خواهش می‌کنم پیگیری کنید.

برای یادگیری اصول تصویربرداری خبری به صفحه «آموزش تصویربرداری برای شهروندخبرنگاران» مراجعه کنید

باشگاه خبرنگاران جوانشهروند خبرنگارشهروند خبرنگار#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

لیست قیمت جدید محصولات گروه بهمن موتور ویژه اردیبهشت ماه 1402 منتشر شد.

یک ربع پیش

عضو هیات رئیسه اتحادیه طلا و جواهر اصفهان و کارشناس صنعت طلا و جواهر به خریداران سکه و طلا پیشنهاد کرد که به جای سکه، طلای آب‌شده بخرند.

11 دقیقه پیش

با انتخاب«جو بایدن» و اتمام دوره ریاست‌جمهوری «دونالد ترامپ»، خوش‌بینی به رفع ناگهانی و یک‌شبه مشکلات بین‌المللی در فضای سیاسی و اجتماعی کشور حاکم شده است. صنعت خودرو همپای صنعت نفت، آسیبی جدی از تحریم‌های امریکا دیده است.

یک ربع پیش

مدتی است با طرح موضوع توقف تولید پژو پارس، از سورن پلاس، خودرویی دارای استانداردهای ۸۵گانه، به عنوان جایگزین این محصول یاد می‌شود؛ اما خودروهایی همچون ۲۰۷ و تارا دستی نیز جزو گزینه‌های پیشنهادی است که در طرح‌های فراخوان در حال ارسال به مشتریان است.

یک ربع پیش

مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران در نامه‌ای از رئیس سازمان حمایت خواست علت افزایش قیمت پژو پارس را تعیین تکلیف کند و درباره افزایش قیمت این خودرو اظهارنظر کارشناسی داشته باشد.

14 دقیقه پیش

فرمان خودرو ازجمله بخش‌هایی است که راننده به‌صورت مداوم با آن سروکار دارد. بنابراین توجه به آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و عملکرد مناسب فرمان خودرو علاوه بر راحتی راننده موجب حس امنیت و عملکرد دقیق خودرو می‌شود.

یک ربع پیش

حضور متعدد سرمایه گذاران برای ایجاد خطوط تولید و برندهای جدید در بازار خودرو در دوران بازگشت تحریم ها و ممنوعیت واردات خودرو تا حدی شتاب گرفت. همچنین برخی بازیگران قدیمی نیز به ایجاد تنوع در سبد محصولات خود پرداختند تا بتوانند از جای خالی ایجاد شده در بازار به سبب ممنوعیت ورود برندهی جهانی خودروساز نهایت بهره را ببرند.

یک ربع پیش

به گزارش خودروتک ، به اطلاع نمایندگان و متقاضیان میرساند، با توجه به امکان تولید خودرو پژو پارس تا پایان بهار 1403، شرایط انتخاب و واریز وجه برای بخشی از

9 دقیقه پیش

دنا جوانان تغییر چهره داد و منطبق بر استانداردهای 85گانه، مرداد امسال تولید انبوه و روانه بازار خواهد شد.

10 دقیقه پیش

بیشتر...