مجله دلتا |
3 روز پیش

آینه کاری مدرن در دکوراسیون آینه کاری منزل ایده های آینه کاری منزل مجله دلتا

برای ایجاد تغییرات و مدرن‌ کردن خانه همیشه لازم نیست هزینه‌های زیادی را پرداخت کنید. همراه ما باشید تا با ترفندهای ساده و جذاب دکور خانه خود را زیبا و مدرن کنید.
آینه کاری مدرن در دکوراسیون

آینه کاری مدرن در دکوراسیونشیوه جدیدی است که در آن عملکرد و زیبایی در هم ادغام شده است. این سبک آینه کاری بر سادگی تاکید دارد. دیگر از عناصر مجلل آینه‌کاری کلاسیک خبری نیست. آینه‌کاری باید به شکلی انجام شود که بتواند تاثیر روشنایی و جادار بودن را منعکس کند.بامجله دلتاهمراه باشید.

آینه‌کاری دیوار پشت کنسول

آینه‌های بزرگ که تمام دیوار را می‌پوشانند، همیشه یک مزیت عمده برای بزرگ نشان دادن فضا هستند. برای این منظور به دنبال یک دیوار خالی باشید که میز کنسول یا بوفه خود را به آن تکیه داده‌اید، سپس تمام سطح دیوار با شکل شبکه‌ای از آینه‌ها تزئین کنید.

می‌توانید فواصل هر قطعه از آینه‌ها را با قاب زینت ببخشید و یا برای ایجاد یک احساس مدرن‌تر، قاب را از آن حذف کنید. آینه کاری مدرن دیوار پشت میز کنسول یا بوفه هچنین تاکید بیشتری بر وسایل زینتی و عناصر حجمی دیگر جلوی دیوار دارند.

آینه کاری مدرن در دکوراسیون

آینه‌کاری میز جلو مبلی

میزهای جلومبلیآینه کاری شده می‌تواند سبک فضای نشیمن و پذیرایی را به کلی تغییر دهد. این مورد را حتی می‌توان با میز ناهارخوری و کنسول هم انجام داد. استفاده آینه برای سطح روی میز می‌تواند جلوه خاصی به سبک دکوراسیون خانه دهد، ولی تنها ایران آن می‌تواند نشان دادن کثیفی و گرد و غبار باشد. از این رو، ضروری است شیشه روزانه با پارچه تمیز شود.

آینه کاری مدرن در دکوراسیون

آینه‌کاری فضای ناهارخوری

این شیوه آینه‌کاری را می‌توان در اغلب منازل مشاهده کرد. ایده استفاده از آینه در پشت دیوار فضا ناهارخوری یک ویژگی زیبا برای تداعی کننده ارزش صرف غذا و دورهم جمع کردن اعضای خانواده و یا احترام به میهمانان است.

با روشنایی مناسب در فضا، آینه‌ها نور را منعکس می‌کنند و فضای غذاخوری را جادارتر و روشن‌تر نشان می‌دهند. آینه به‌طور حتم توجه ویژه‌ای را به خود جلب می‌کند و باعث می‌شود افراد دور یک میز احساس مثبت و نشاط بیشتری داشته باشند.

آینه‌ کاری فضای ناهارخوری

آینه‌کاری دیوار پشت تختخواب

آینه کاری تمام دیوار پشت تختخواب به ایجاد یک فضای بزرگ و روشن کمک می‌کند. به ویژه زمانی از روز که نور خورشید از پنجره به داخل اتاق خواب می‌تابد، می‌تواند انعکاس نور را بر روی آینه پشت تختخواب مشاهده کرد که چگونه فضا را روشن کرده است.

اگر هم از آینه کاری تمام دیوار پشت تختخواب لذت نمی‌برید، می‌تواند ارتفاع دیوار را به دو قسمت تقسیم کنید و آینه کاری را فقط برای نیمه بالایی در نظر بگیرید.

دیوار پشت تختخواب

آینه‌کاری دیوار نشیمن

می‌توانید با ترکیب کردن آینه و متریال دیگری مانند چوب یا حتی کاغذ دیواری، جلوه بصری بسیار خاصی را در فضای نشیمن ایجاد کنید. ترکیب دو ماده می‌تواند به صورت راه راه افقی و آن هم برای تنها یک دیوار انجام شود.

اگر هم در فضای نشیمن تلویزیون دارید، بهتر است دیوار پشت تلویزیون را آینه کاری نکنید، زیرا انعکاس نور بر روی آینه باعث اذیت شدن چشم‌ها شما در هنگام تماشای تلویزیون می‌شود.

آینه‌ کاری دیوار نشیمن

پیشنهاد مطالعه:مطلبنکات اصولی برای چیدمان پذیرایی که نمی‌دانیدرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تغییر اکسسوری‌ها و وسایل تزیینی می‌تواند راه خوبی برای تغییرهای بزرگی باشد که ما را به هدف تغییر دکوراسیون خانه بدون هزینه می‌رساند.

11 ساعت پیش

داشتن خانه‌ای زیبا دیگر یک رویای دست نیافتنی نیست. در این مطلب از مجله دلتا به بیان قوانین پایه چیدمان منزل می‌پردازیم.

14 ساعت پیش

اتاق پذیرایی بیشترین تاثیر را بر روی افراد ساکن خانه می‌‎گذارد. این مطلب به بیان اشتباهات رایج در دکوراسیون پذیرایی می‌پردازد.

17 ساعت پیش

با برخی از روش‌ها می‌توان فضای منزل را روشن‌تر، پرنورتر و بزرگ‌تر جلوه داد. این مطلب به بیان نکاتی در مورد افزایش روشنایی خانه می‌پردازد.

1 روز پیش

با در نظر داشتن اهمیت بالای طراحی و چیدمان آشپزخانه، در این مطلب از مجله دلتا به بیان اشتباهات در دکوراسیون آشپزخانه می‌پردازیم.

2 روز پیش

راهکارهایی وجود دارد تا شما بتوانید خانه‌های کوچک خود را بزرگ‌تر از آنچه هست نشان دهید. این مطلب به راهکارهای چیدمان خانه کوچک می‌پردازد.

2 روز پیش

وجود یک لوستر در اتاق پذیرایی، از بهترین ایده‌ها برای دکوراسیون منزل به‌شمار می‌آید.این مطلب به بررسی انواع لوستر شیک در دکوراسیون می‌پردازد.

3 روز پیش

کاغذ دیواری که محبوب‌ترین نوع دیوارپوش شناخته می‌شود. در این مطلب به بیان نکاتی برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب پذیرایی می‌پردازیم.

4 روز پیش

در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم انواع میز جلو مبلی در چیدمان را بر اساس شکل، سبک، جنس و مدل و کاربرد هر کدام از آن‌ها را معرفی کنیم.

4 روز پیش

بسیاری از مردم استفاده از تزیینات در فضای داخلی را امری پر هزینه می‌دانند. در این مطلب همراه باشید تا با اشتباهات در تزیین منزل آشنا شویم.

5 روز پیش

تغییرات فصلی بر نور خانه تاثیر زیادی می‌گذارند. برای افزایش روشنایی منزل توصیه‌هایی وجود دارد که در این مطلب از مجله دلتا به آن می‌پردازیم.

6 روز پیش

قانون ۱۰-۳۰-۶۰ قانون استفاده از ترکیب رنگ‌ های مناسب در دکوراسیون است. با به‌کارگیری قانون ۱۰-۳۰-۶۰ فضایی زیبا و جذاب در منزلتان ایجاد کنید.

6 روز پیش

یکی از بهترین و لذت‌بخش‌ترین کارها برای خانم‌های خانه، چیدمان و دکوراسیون منزل است.برای داشتن خانه‌ای زیبا با این مطلب همراه باشید.

۱ هفته پیش

تغییر دکوراسیون منزل بدون هزینه در صورتی امکان‌پذیر است که زمانی که به خرید لوازم منزل اقدام می‌کنید، از بهترین اجناس و کیفیت‌ها انتخاب کنید.

۱ هفته پیش

لوازم تزیینی خانه معمولا از جنس چینی، شیشه، کریستال و استیل ساخته می‌شوند. جاشمعی، دیوارکوب طلایی و... بهترین گزینه‌ پیش روی شماست.

۱ هفته پیش

بیشتر...