خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

آخرین آمار انتخابات مجلس در آذربایجان شرقی ایسنا

آخرین آمار انتخابات مجلس در آذربایجان شرقی

ایسنا/آذربایجان شرقیفرماندار تبریز گفت: تبریزی ها در این دوره از انتخابات مشارکت ۲۸.۳۸ درصدی داشتند که این رقم در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو ۲۹.۱۷ درصد است.

یونس فاتح در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد: براساس آخرین جمع‌بندی‌ها و تایید هیات نظارت بر انتخابات در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو ۲۹.۱۷ درصد واجدین شرایط در انتخابات شرکت کردند.

وی افزود: بر این اساس در این حوزه انتخابیه، آقای روح اله متفکرآزاد با ۱۰۹ هزار و ۸۹۹ رای معادل ۲۷ درصد آرا و آقای مسعود پزشکیان با ۹۵ هزار و ۹۹۳ رای معادل ۲۳.۹ درصد آرا موفق شدند در دور اول راهی بهارستان شوند.

وی افزود: همچنین آقایان علی جعفری آذر، جواد عبادی، علیرضا منادی، رضا صدیقی، علی آجودان‌زاده، محمدحسین فرهنگی، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی و علیرضا نوین جهت تصدی کرسی بهارستان راهی دور دوم انتخابات شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری تبریز، دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی هفته آخر فروردین یا هفته اول اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعضی از تیم‌های رده‌های پایین جدول خودشان را پیش باخته برابر سرخپوشان می‌بینند.

2 ساعت پیش

رئیس سازمان سیا هشدار داد که اگر کمک‌های تسلیحاتی به اوکراین نرسد، این کشور تا پایان سال در جنگ شکست خواهد خورد.

2 ساعت پیش

در خبر زیر سکانسی خنده دار از سریال نون خ 4 وقتی سلمان گم شده است را مشاهده میکنید.

1 ساعت پیش

فقط خواستیم به طراحان گشت جدید ارشاد بگوییم که از تاریخ عکس اول و این عکس آخر، هنوز دو ماه نگذشته و از 22 بهمن نیز کمی بیش از دو ماه رد شده است. در این فاصله، احکام اسلام تغییر کرده یا قانون مملکت؟!

2 ساعت پیش

موسسه آمریکایی «استاندارد اند پورز» در تازه‌ترین ارزیابی خود، رتبه اعتباری بلندمدت اسرائیل را از AA- به A+ کاهش داد و چشم‌انداز آتی آن را نیز "منفی" ارزیابی کرد.

1 ساعت پیش

پرونده مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا با صعود نماینده فرانسه به مرحله بعدی بسته شد.

2 ساعت پیش

یک خانواده اسرائیلی پس از 6 ماه متوجه شده است که مقامات این رژیم به جای جنازه فرزندشان، یک عروسک را دفن کرده‌اند.

نیم ساعت پیش

در پی رأی‌گیری در شورای امنیت برای عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل، آمریکا به عنوان تنها مخالف، قطعنامه مذکور را وتو کرد.

2 ساعت پیش

در کل، نوشتن و دور انداختن احساسات منفی می‌تواند یک ابزار مفید برای مدیریت خشم در شرایط استرس‌زا باشد. این روش ساده، ارزان و قابل دسترس است و می‌تواند به افراد کمک کند تا آرامش بیشتری را تجربه کنند.

2 ساعت پیش

بیشتر...