خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

فرآیند رای گیری در استان اصفهان همچنان ادامه دارد شاهد مشارکت خوبی هستیم تسنیم


فرآیند رأی‌گیری در استان اصفهان همچنان ادامه دارد/ شاهد مشارکت خوبی هستیم

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت:حدود ۱۰ ساعت از شروع فرآیند انتخابات گذشته و در حال نزدیک شدن به پایان مرحله اول انتخابات هستیم‌، شرایط خوبی در استان حاکم است و فرآیند رای‌گیری در شعب مختلف حوزه‌های انتخابی ادامه دارد.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیمازاصفهان، مهدی سلیمانی در جمع خبرنگاران حاضر شدو پیرامون فرآیند انتخابات استان اصفهان در ساعات گذشته اظهار داشت: با دستور وزیر کشور فرآیند انتخابات رااز ساعت 8 صبح امروز در 16 حوزه انتخابی در استان آغاز کردیم و به لطف الهی با مشارکت خوب مردم در شعب مختلف حوزه‌های انتخابی مواجه بودیم‌.

وی افزود: در برخی از مناطق صعب‌العبور استان به دلیل برودت هوا و شرایط منطقه با مشکلاتی مواجه بودیم و به همین دلیل در برخی از مناطق شعب أخذ رأی را با استفاده از بالگرد انتقال دادیم.

دبیر ستاد انتخابات استان تأکید کرد: اکنون که حدود 10 ساعت از شروع فرآیند انتخابات گذشته و در حال نزدیک شدن به پایان مرحله اول انتخابات هستیم‌، شرایط خوبی در استان حاکم است و فرآیند رأی‌گیری در شعب مختلف حوزه‌های انتخابی ادامه دارد و مجموعه سه هزار و 161 شعب أخذ رأی استان، در حال گرفتن رأی هم‌استانی‌های عزیز هستند.

وی افزور: از هم‌وطنان و هم‌استانی‌های عزیز خواهشمندم که از این ساعات پایانی استفاده کنند و تا ساعت 18 مشارکت خودشان را در انتخابات رقم بزنند؛ اگر وزارت کشور تصمیمی برای تمدید ساعت انتخابات اتخاذ شور، به اطلاع هم‌استانی‌ها خواهد رسید.

انتهای پیام/170/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران از آمادگی نهاد وکالت برای همکاری با دولت در دو محور آموزشی و پژوهشی خبر داد و گفت: کانون‌های وکلای دادگستری همچنین این آمادگی را دارند که در صورت تمایل رئیس جمهور، دولت را در بحث تدوین قوانین و مقررات و نیز دفاع از کشور در مجامع بین‌المللی همراهی کند.

یک ربع پیش

بررسی تحولات بلندمدت نرخ رشد نقدینگی در اقتصاد ایران نشان می‌دهد، این نرخ در پایان اسفندماه 1402 نسبت به متوسط 20 ساله، 25 ساله و حتی 62 ساله این شاخص میزان کمتری را نشان می‌دهد.

یک ربع پیش

دادستان شهرستان بهارستان از بازداشت شهردار منتخب شورای شهر نسیم شهر به اتهام پرداخت رشوه و یکی از اعضای شورای این شهر خبر داد.

یک ربع پیش

کنسرت جدید حسن ریوندی با عنوان نامگذاری میوه ها، باعث خنده حاضران در سالن همایش شد و از دیدن اجرای شاداب این هنرمند لذت بردند.

یک ربع پیش

استاندار البرز گفت: با توجه به معین بودن استان البرز در سرمایه‌گذاری سواحل مکران، ‌با برنامه‌ریزی دقیق در طرح سواحل جنوبی مکران حضور خواهیم یافت.

یک ربع پیش

روز اول اردیبهشت ماه، روز آغاز نگارش کتاب گلستان، توسط مرکز سعدی‌شناسی ایران، روز سعدی نامیده شده است. این رسم از سال ۱۳۸۱ برقرار بوده ولی در اول اردیبهشت ۱۳۸۹ و در اجلاس شاعران جهان در شیراز، نخستین روز اردیبهشت ماه از سوی نهادهای فرهنگی داخلی و خارجی به عنوان روز سعدی نامگذاری شد.

یک ربع پیش

مدیرعامل نیروگاه ری از انجام 6 مورد تعمیرات اساسی، 4 بازدید مسیر داغ توربین و 11 بازدید محفظه احتراق در 6 ماه دوم سال گذشته خبر داد و گفت: تمام بازدیدها و تعمیرات واحدهای این نیروگاه توسط کارشناسان و متخصصان توانمند و جهادگر نیروگاه ری انجام شد.

یک ربع پیش

در اینجا شمارا برای راحتترین روش دریافت فیش حقوق راهنمایی میکنیم.

یک ربع پیش

رئیس اداره شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد با تاکید بر اهمیت مشارکت‌های مردمی در پویش مشهد مهربان گفت: از زمان افتتاحیه تا به امروز به طور تقریبی ۱۹ هزار نفر در این پویش مشارکت کرده‌اند و قطعا تا پایان دهه کرامت این آمار افزایش خواهد داشت.

یک ربع پیش

بیشتر...