ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

همسر دنی آلوز خبر از جدایی داد ورزش سه

کد خبر : 1873457 |11 اسفند 1401 ساعت 17:01 |1.1K بازدید |0دیدگاه

همسر دنی آلوز خبر از جدایی داد

جوانا سانز، همسر دنی آلوز، با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش، به نوعی جدایی از ستاره برزیلی را تایید کرد.

همسر دنی آلوز خبر از جدایی داد

به گزارش "ورزش سه"، تکلیف پرونده آلوز هنوز در دادگاه اسپانیا مشخص نشده و به نظر نمی‌رسد که او به این زودی بتواند از زندان رها شود.

1803872

این ستاره برزیلی متهم است که در شب جشن سال نوی میلادی درحالی‌که به همراه دوستانش در باشگاهی شبانه حضور داشت، به یکی از زنانی که برای همین جشن به آنجا رفته بود تجاوز کرده است.
او پس از شکایتی که علیهش صورت گرفت بازداشت شد و حالا بیشتر از یک ماه است که در زندان حضور دارد و به نظر می‌رسد که دیگر از این شرایط خسته شده است.وکیل این بازیکن گزینه‌هایی مانند وثیقه، توقیف پاسپورت یا استفاده از دستبند و پابند الکترونیکی را برای آزادی او پیشنهاد داده بود، اما دادگاه اسپانیا تمامی این درخواست‌ها را تا به حال رد کرده، چون معتقد است که شاید این بازیکن فرار کند.

جوانا سانز که در هفته‌های اخیر چند بار شایعات جدایی‌اش منتشر شده بود، متنی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که رسانه‌ها از آن به عنوان جدایی قطعی او از آلوز تعبیر کرده‌اند.

1801211

در بخش‌هایی از این متن آمده است:«باید رها کرد و رفت. اگر در گذشته گیر کنید و چیزی را در درون خود زنده نگه دارید، به گذشته‌تان اجازه می‌دهید آن فضایی در قلب و ذهن شما که باید متعلق به آینده باشد را اشغال کند. باید گذشته را رها کنی، زیرا در پایان روز، اگر می‌خواهی انسانی را بیابی که عمیق‌ترین نوع شادی را برایت به ارمغان بیاورد، اگر می‌خواهی کسی را پیدا کنی که به تو کمک کند عشق را دوباره تجربه کنی، باید مطمئن شوی که برای آن آماده هستی.»

بارسلونابارسلونا
دنی آلوزدنی آلوز
تیم ملی برزیلتیم ملی برزیل
پوماسپوماس
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

بارسلونابارسلونا

مشاهده برنامه و نتایج بارسلونا، بازی بعدی بارسلونا و ویدئو خلاصه بازی های بارسلونا#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...