مدال |
1 ماه پیش

گرایی: فقط دنبال پیروزی هستم

نماینده وزن ۷۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی در المپیک گفت: در مبارزاتم به نام‌ها توجه نمی‌کنم و فقط به دنبال کسب پیروزی هستم....

گرایی: فقط دنبال پیروزی هستم

به گزارشمدال و به نقل از مهر، محمدعلی گرایی ملی پوش وزن ۷۷ کیلوگرم تیم کشتی فرنگی ایران گفت: از روز جمعه مرحله دوازدهم اردوی آمادگی تیم ملی کشتی فرنگی آغاز شده و در حال پیگیری تمرینات خود در فاصله‌ی کوتاه باقی مانده تا المپیک توکیو هستیم. شرایط اردوها نسبت به قبل خیلی بهتر شده و خانه‌ی کشتی شهید مصطفی صدرزاده امکانات بالایی دارد و تنوع تمرینی خوبی ایجاد شده است.

وی تصریح کرد: در این چند سال گذشته تمرینات تیم ملی به صورت منظم، دقیق و اصولی برگزار شده و نتایج فرنگی کاران در مسابقات بین المللی نشان از این دارد که سطح کشتی فرنگی ایران در دنیا رشد داشته، بالا رفته و خدا را شکر کشتی گیران ما همیشه با مدال‌های خوشرنگ از مسابقات برون مرزی باز می‌گردند.

دارنده مدال‌های برنز جهان در مورد عملکردش در تورنمنت اوکراین گفت: زمانی که در این مسابقات حضور یافتیم به دلیل نوع تمرینات آمادگی بالایی نداشتم اما توانستم کشتی‌های خوبی بگیرم.

وی در مورد تغییر قوانین کشتی فرنگی اظهار داشت: در مسابقات اوکراین برای من خاک سوم اتفاق نیافتاد اما هم روی خاک و هم روی سرپا کار می‌کنم تا بتوانم در هر شرایطی مقابل حریفان قرار بگیرم.

دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی در مورد اهدافش در کشتی فرنگی تصریح کرد: ۲۷ سال سن دارم و ۱۵ سال در کشتی بوده ام، در حال حاضر فقط نگاهم به این المپیک و کسب نتیجه در آن است و پس از آن به مسابقات پیش رو فکر خواهم کرد.

وی ادامه داد: صد در صد به مدال طلا فکر می‌کنم و هر زمان که به میدان مبارزه رفته ام هدفی جز کسب مدال طلا نداشته ام و در واقع به نام‌ها نگاه نمی‌کنم و فقط دنبال کشتی گرفتن و پیروزی هستم.

.گرایی در مورد اینکه می‌تواند به همراه برادرش در المپیک توکیو تاریخ ساز باشد گفت: قول دادن در این باره سخت است اما هم من و هم محمدرضا تمام تلاشمان را می‌کنیم که بهترین نتیجه را بگیریم و تاریخ ساز باشیم.

وی در مورد حریفانش در المپیک توکیو گفت: روی حریفانم شناخت دارم اما نماینده روسیه هنوز نهایی نشده، تمامی کشتی گیران حاضر در المپیک مطرح، مدال دار و خوب هستند البته من هم کشتی گیر کم تجربه‌ای نیستم و در چندین رقابت جهانی شرکت کرده ام و از این تجربیات استفاده کنم که با کمترین اشتباه در این میدان مهم کشتی‌های خوبی بگیرم تا بتوانم دل مردم را شاد کنم.

گرایی با قدردانی از زحمات کادر فنی تیم ملی گفت: تمامی مربیانی که در اردوها در کنار ما هستند، زحمت می کشند و قطعاً حضور آنها کمک کننده است. این عزیزان تمام توان خود را به کار گرفته، از خانه و زندگیشان گذشته و کمک می‌کنند.

وی در مورد حضور چند مربی از نسل قبلی کشتی فرنگی در اردوها گفت: نسل قبلی تیم ملی که هم اکنون در کادر فنی حضور دارند، از بزرگان کشتی فرنگی هستند هرکسی به یک نحوی می‌تواند با یک فن و شگردی که دارد به ما کمک کند. قطعاً این بزرگان داشته‌ها و چکیده کشتی ما هستند، چم و خم کشتی را بلدند و باید از آنها استفاده شود.

گرایی در پایان با تشکر از خانواده و همسر خود که دوری وی را تحمل می‌کنند، خاطرنشان کرد: از سایر کشتی گیران که در اردو حضور دارند و در تمرینات و آماده سازی ما کمک می‌کنند تشکر ویژه می‌کنم و قطعاً حضور آنها در کسب نتایج ما در المپیک تأثیرگذار است.

بیشتر بخوانید:

محمدی: حق هیچ کشتی‌گیری خورده نشد

سونامی کرونا در جمع فرنگی‌کاران جوان

 

 #‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: مدال

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده ۵۸- کیلوگرم تکواندوی ایران در المپیک توکیو در نخستین مبارزه خود توانست به پیروزی برسد.

پریروز

جواد فروغی تیرانداز ایرانی در مسابقات المپیک توکیو فینالیست شد.

پریروز

سرمربی تیم شمشیربازی سابر کشورمان عملکرد شاگردانش تا به اینجای مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو را بی‌نظیر دانست.

پریروز

سرمربی تیم ملی تکواندوی ایران گفت: هر چه از مسابقه گذشت، آرمین هادی پور اعتماد به نفس بیشتری گرفت. 

پریروز

استیون جرارد، سرمربی انگلیسی رنجرز مدعی شد هرگز قصد ندارد روزی هدایت اورتون را در دست بگیرد.

پریروز

علیرضا فغانی داور لژیونر فوتبال ایران این هفته دیدار تیم‌های سایپا و آلومینیوم اراک را قضاوت خواهد کرد.

پریروز

تیرانداز چینی موفق شد نخستین مدال طلای المپیک توکیو را کسب کند.

پریروز

کارلو آنچلوتی با حضور در اداگاه بخش زیادی از تخلفات مالیاتی خود را پذیرفته است.

پریروز

هر سه نماینده شمشیربازی کشورمان در المپیک توکیو موفق شدند به یک هشتم نهایی صعود کنند.

پریروز

ملی پوش شمشیربازی کشورمان با پیروزی مقابل حریف قدرتمند خود به مرحله دوم رسید.

پریروز

وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک از نزدیک تماشاگر نمایش تماشایی شمشیربازان ایرانی در دور نخست بودند. 

پریروز

تیم الوکره پس از جذب امید ابراهیمی بازیکنان دیگری هم به خدمت گرفت.

پریروز

هافبک دفاعی تیم نفت مسجدسلیمان نسبت به شایعات مطرح شده درباره تبانی و کنار گذاشته شدن از فهرست نفت از سوی محمود فکری، واکنش تندی را نشان داد.

پریروز

تیم فوتبال السیلیه قطر برای برپایی اردوی آماده‌سازی راهی تونس شد.

پریروز

کاپیتان شمشیربازی ایران موفق شد با شکست رقیب کانادایی خود مقتدرانه به دور یک هشتم نهایی المپیک توکیو راه پیدا کند.

پریروز

بیشتر...