خبرورزشی |
۲ هفته پیش

از انگیزه بازیکنان مقابل تیم سابق هم کاری برنیامد به این می گویند لشکر نامداران ناکام

از انگیزه بازیکنان مقابل تیم سابق هم کاری برنیامد/ به این می گویند لشکر نامداران ناکام!
امیرعباس واسعی‌زاده
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

حتی انگیزه زیاد بازیکنان در مقابل تیم سابق خود نیز منجر به روییدن گل در تبریز نشد.

در دنیای فوتبال بازیکنان مقابل تیم سابق خود انگیزه بیشتری دارند، به گونه‌ای که حتی اگر از نظر جسمی کاملاً آماده نباشند یا حتی اگر جایی در ترکیب ذهنی مربی و تاکتیک‌های او ندارند، باز به همین یک دلیل معمولاً مقابل تیم قبلی خود به صورت ثابت به میدان می‌روند.

دیدار تراکتور و سپاهان تعدادی از چنین بازیکنانی را در دل خود داشت اما حتی انگیزه فردی آنها هم نتوانست مثل دلایل فراوان دیگر، کمکی به نیاز دو تیم به کسب سه امتیاز کند و بازی در نهایت بدون گل تمام شد. در همان نیمه اول و در صحنه‌ای که سیاوش یزدانی مصدوم شده بود، دوربین روی هادی محمدی رفت که خود را آماده حضور ر زمین می‌کرد. بازگشت دوباره به چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز برای این مدافع که سال‌ها پیراهن تراکتور را در همین جا به تن کرده و از دروازه این تیم دفاع می‌کرد.

تا قبل از این صحنه شجاع خلیل‌زاده، کاوه رضایی، رضا اسدی و رضا شکاری این تجربه را داشتند و مقابل تیم قبلی خود با لباس تیم دیگر تلاش می‌کردند. فرشاد احمدزاده هم اگر در مسابقه برابر گل گهر از زمین اخراج نمی‌شد، قطعا به این جمع اضافه می‌شد اما در نهایت از هیچ کدام این نام‌های بزرگ هم کاری برنیامد!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

  • ویدیو| دروغ۱۳های جالب بازیکنان پرسپولیس/ قرمزها کری‌ و شوخی را قاطی کردند!

  • پایان رابطه عاشقانه زهرا گونش و فوتبالیست معروف/ ورزشکار مشهور ترکیه هوادارنش را غافل‌گیر کرد

  • به استقبال شروع دوباره لیگ/ دور برگشت رکورد دور رفت را تکرار می‌کند؟

  • شوک بزرگ به پرسپولیس در آستانه بازی با گل‌گهر؛ دست بیرانوند کار دست تیم داد/ گچ می‌گیرد یا با آتل تحمل می‌کند؟

  • محبوبیت علی دایی و ماجرای مصاحبه تاریخی علی پروین علیه شهریار!

  • اتفاق جالب در دربی رفت و برگشت/ بازگشت بی‌دوام اسطوره به نیمکت استقلال!

برچسب‌ها

  • تراکتور
  • سپاهان


#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس جمهور برای تعیین تکلیف کارخانه سیمان بیارجمند دستور ویژه صادر کرد و بر این اساس موضوع "سیمان بیارجمند" به هیئت دولت می‌رود.

5 دقیقه پیش

علی بخشی‌زاده به طرح راه‌اندازی رادیو بانوان اشاره کرد که امیدواریم سازمان صدا و سیما به این نتیجه برسند رادیو بانوان را راه بیندازند.

5 دقیقه پیش

کیانوش عیاری یکی از بزرگترین کارگردانان سینمای ایران است، کارگردانی صاحب‌سبک و مؤلف. اما در «ویلای ساحلی» موفق نبود. هرچند فیلم فروش نسبتا بدی نداشت، ولی فیلم در حد اعتبار عیاری و استانداردهایش نبود. اگر بیلی وایلدر بود چه توصیه‌ای می‌توانست به عیاری کند که او را از ساخت این فیلم منصرف سازد؟

11 دقیقه پیش

امام جمعه شیراز خطاب به آمریکا و به قدرت‌های حامی اسراییل اعلام کرد: شما تجربه جنگیدن با ملت ایران را در هشت سال دفاع مقدس دیده‌اید اگر بخواهید دست از پا خطا کنید ملت ایران شما را سر جای خود خواهند نشاند.

5 دقیقه پیش

سازمان همکاری اسلامی در واکنش به حق وتوی آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد گفت که این اقدام ناقض مفاد منشور سازمان ملل متحد است.

4 دقیقه پیش

نمازگزاران بوشهری پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در یک راهپیمایی باشکوه ضمن حمایت از مردم مقاوم و مقتدر غزه از پاسخ موشکی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تشکر کردند.

4 دقیقه پیش

امام جمعه کاشان ضمن اشاره به وعده صادق گفت: ایران در وعده صادق همانند شمشیر ذوالفقار بر سر دشمن فرود آمد.

5 دقیقه پیش

مردم ولایت مدار مرکز استان خراسان شمالی پس از نمازجمعه این هفته در حمایت از عملیات "وعده صادق"، عملیات غرورآفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از نماز جمعه این هفته راهپیمایی کردند.

5 دقیقه پیش

عباسیان توسط هلاکوخان مغول نابود شدند؛ در دوران تاریک 500 ساله آنها انحراف‌هایی نظیر علنی شدن فسق و بی بند و باری و عدم توجه به اخلاق ایجاد و شدید‌ترین خشونت‌ها علیه بنی‌هاشم اعمال شد.

4 دقیقه پیش

بیشتر...