خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

حماس: نتانیاهو خانواده های اسرا را فریب می دهد خبرآنلاین

حماس: نتانیاهو خانواده‌های اسرا را فریب می‌دهد

عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خانواده‌های اسرای اسرائیلی را فریب می‌دهد.

به گزارش خبرآنلاین محمد نزال، عضو دفتر سیاسی جنبش حماس خاطرنشان کرد که تا بدین لحظه هیچ چشم‌انداز سیاسی جدید برای دستیابی به توافق برسر توقف تجاوزات اشغالگران اسرائیلی علیه غزه وجود ندارد.

براساس گزارش الجزیره، محمد نزال تاکید کرد که بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از امضای توافق طفره می‌رود و خانواده‌های اسرای اسرائیلی را فریب می‌دهد.

وی در ادامه افزود که نتانیاهو مخالف برقراری آتش‌بس است زیرا او به خوبی می‌داند که این به معنای پایان دوران سیاسی او و خروج او از صحنه سیاسی اسرائیل است.

به نقل از ایسنا این رهبر جنبش حماس همچنین گفت هدف از افشای اطلاعات منتشر شده توسط رسانه‌های صهیونیستی وابسته به نتانیاهو، "مشغول کردن افکار عمومی صهیونیست‌ها مبنی‌بر انجام مذاکرات برای آزادی اسرا" است.

وی تصریح کرد که هیچ انتظاری از اعزام هیأت‌های اسرائیلی به دوحه، پاریس یا قاهره وجود ندارد و نتانیاهو با اعزام این هیأت‌ها بدون اختیارات سعی در فریب خانواده اسرای صهیونیست دارد.

نزال ادامه داد: مقاومت در زمان مناسب تصمیم مناسبی را درخصوص مذاکرات خواهد گرفت و تل‌آویو پس از کشتار امدادگران آشپزخانه جهانی در حالتی از انزوای بی‌سابقه به سر می‌برد.

خانواده‌های اسرای صهیونیست در نوار غزه و حامیان آنها کابینه رژیم صهیونیستی را مقصر ماندن فرزندان خود در اسارت می‌دانند.

این روزها و درپی شکست رژیم صهیونیستی در مقابل مقاومت فلسطین، انتقادات از کابینه این رژیم به رهبری نتانیاهو و اعضای جناح راست افراطی بالا گرفته است و برخی مقامات رسمی و ساکنان سرزمین‌های اشغالی خواستار سرنگونی این کابینه و برگزاری انتخابات هستند.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر عملیات منحصر به فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند.

عملیات «طوفان الاقصی» مقاومت فلسطین در کنار دستاوردهای نظامی، منجر به نمایان شدن کوه یخ اختلافات سیاسی میان مقامات رژیم صهیونیستی شده است؛ طوری که کمتر روزی را می‌توان دید که صهیونیست‌ها به یکدیگر نمی‌تازند.

311311

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_بین‌الملل منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد گفت: متاسفانه سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه تصمیم گرفتند چشم خود را روی واقعیت ببندند.

7 دقیقه پیش

نماینده چین با اشاره به اقدام تلافی‌جویانه نظامی ایران علیه اسرئیل گفت: از اقدام ایران ابراز نگرانی عمیق می‌کنیم ولی ایران تاکید کرده که این اقدام تلافی‌جویانه بوده و اتمام یافته است.

7 دقیقه پیش

وزیر خارجه اردن بر تمایل کشورش برای داشتن روابط حسنه با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

7 دقیقه پیش

دبیرکل سازمان ملل در نشست شورای امنیت تاکید کرد: زمان کاهش تنش، توقف اقدامات تنش زا و در پیش گرفتن نهایت خویشتن داری فرا رسیده است.

6 دقیقه پیش

نماینده ایران در سازمان ملل گفت پاسخ جمهوری اسلامی ایران به رژیم صهیونیستی لازم و متناسب بود و به صورت دقیق و تنها اهداف نظامی را مورد اصابت قرار داد تا احتمال تشدید تنش به حداقل برسد و از آسیب غیرنظامیان جلوگیری شود.

نیم ساعت پیش

رسانه‌های یمنی از تجاوز مشترک آمریکا و انگلیس به استان تعز واقع در جنوب غرب یمن خبر دادند.

5 دقیقه پیش

نماینده سوریه در سازمان ملل با مشروع خواندن پاسخ کوبنده ایران به تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که آمریکا باید به حضور غیرقانونی در سوریه و حمایت از گروههای تروریستی پایان دهد.

6 دقیقه پیش

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران،از نقش سازنده و تلاش‌ دولت مالت بعنوان رییس دوره ای شورای امنیت سازمان ملل در راستای پایان نسل کشی رژیم اسرائیل در غزه قدردانی کرد.

نیم ساعت پیش

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ایجاد مجمع زنان خیر از طریق تشویق خیرین داخلی و خارجی را برای یکپارچه‌سازی کمک‌ها در جهت رفع مسائل و مشکلات موثر دانست.

نیم ساعت پیش

بیشتر...