شهرآرانیوز |
۱ هفته پیش

راه اندازی خط اتوبوسی مشهد کربلا جزئیات شهرآرانیوز

به گزارششهرآرانیوز،نصیر برادران اظهار داشت: خدمات مسافربری در این خط جاده‌ای بین‌المللی با ناوگان ایرانی و عراقی به صورت یکسره و مستقیم هر هفته با چهار سرویس بین مشهد و شهر‌های نجف و کربلا و از طریق مرز مهران انجام می‌شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر سه شرکت حمل‌و‌نقل بین‌المللی مسافر مجهز به ناوگان اتوبوس و یک شرکت حمل‌و‌نقل بین‌المللی دیگر با ناوگان ون و با مشارکت طرف عراقی اقدام به جابه‌جایی منظم مسافران در مسیر مشهد به عتبات عالیات و بالعکس را آغاز کرده‌اند.

رئیس اداره ترانزیت اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان‌رضوی اظهار کرد: نخستین سرویس منظم اتوبوسی در این مسیر روز یکشنبه، هفدهم تیرماه، اعزام شد و فروش اینترنتی بلیت توسط شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی مسافربری استان در سامانه‌های www.Safar ۷۲۴.ir و www.Tarabari ۷۲۴.com انجام می‌شود.

برادران گفت: در حال حاضر هزینه سفر اتوبوسی در مسیر مشهد- کربلا ۲۸ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

منبع: ایرنا#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

قیمت کارخانه خودرو افزایش یافت و قیمت جدید سه محصول ایران خودرو اعلام شد.

نیم ساعت پیش

مدافع اسبق استقلال گفت: بلانکو واقعاً به استقلال تعصب داشت. او مهاجم است اما بارها دیدیم که تا درون محوطه جریمه استقلال عقب می‌آمد تا به دفاع کمک کند.

2 ساعت پیش

ورزش بازخبر

1 ساعت پیش

فرمانده هنگ مرزی زابل از کشف گوشی‌های سرقتی در مرز شمال استان خبر داد.

2 ساعت پیش

در این ویدئو، با توجه به اشتباه دروازبان و حرکت شانسی فوتبالیست گلی کاملا شانسی به ثمر رسید که در تصاویر با یکدیگر مشاهده می‌کنیم.

1 ساعت پیش

مصرف بی‌رویه‌ داروهای مسکن را زمینه‌ساز تشدید سردردها در افراد دانست و گفت: فردی که حداقل یک روز در میان یا هر روز، مصرف مسکن را به مدت حداقل سه ماه دارد و سردردش بهبود نمی‌یابد، باید مصرف داروی مسکن را متوقف کند.

2 ساعت پیش

خواننده مطرح کشورمان در گفت‌وگو با خبرورزشی از علایق و خاطرات فوتبالی خود صحبت کرده بود.

1 ساعت پیش

اصطلاح ژنرال‌های پیر در دوره دولت حسن روحانی این روزها سر زبان‌ها افتاد که برخی افراد با کارنامه بیش از دو دهه وزارت و حضور در چندین دولت، مجدد سکاندار وزارتخانه‌های مهم شدند. حال این روز‌ها بین دو گروه نوباوه‌ها و پیرمرد‌ها برای تصاحب صندلی وزارتخانه‌های به‌ویژه اقتصادی دعواست؛ حتماً برای خدمت به مردم نه تقسیم آن‌ها بین «هم گروهی‌ها!»

2 ساعت پیش

مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس از تثبیت و صدور اسناد مالکیت ۶۷ درصد اراضی کشاورزی استان خبر داد و خواستار تداوم همکاری‌ها برای ادامه روند صدور اسناد مالکیت اراضی کشاورزی در استان شد.

2 ساعت پیش

بیشتر...