ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

اولین مصاحبه شیر تاجیک بعد از مصدومیت شدید ورزش سه

کد خبر : 1866463 |04 بهمن 1401 ساعت 10:05 |22.1K بازدید |0دیدگاه

مهاجم تاجیکی در فکر بازگشت به لیگ ایران

اولین مصاحبه شیر تاجیک بعد از مصدومیت شدید

شیرالدین بابایف، مهاجم تیم صنعت نفت که به دلیل مصدومیت رباط صلیبی، از ترکیب این تیم دور ماند به فکر برگشت به لیگ ایران است.

اولین مصاحبه شیر تاجیک بعد از مصدومیت شدید

به گزارش "ورزش سه"، یکی از خریدهای جالبصنعت نفتدر ابتدای فصل، شیرالدین بابایف، مهاجم تاجیکستانی بود که دو دوره آقای گلی لیگ فوتبال این کشور را در کارنامه داشت.

با این حال این بازیکن که از مقطارال قزاقستان به جمع شاگردان پرکاس اضافه شده بود، بعد از انجام هفت بازی در ترکیب صنعت نفت و ثبت یک گل مقابل هوادار، در نهایت پیش از بازی برابر نساجی از ناحیه زانو مصدوم شد و ادامه فصل را از دست داد.

بابایف اما از دوران حضورش در لیگ ایران راضی است و اخیرا در گفت‌و‌گویی که با سایت اسپورتس تاجیکستان داشته، ابراز امیدواری کرده به لیگ ایران برگردد: بازی در لیگ ایران تجربه خوب و شگفت انگیزی بود. همچنان عاشق فوتبال این کشور هستم و امیدوارم سال آینده به ایران برگردم.

حالا باید دید این بازیکن در ابتدای فصل آِینده به صنعت نفت می‌آید یا به دنبال پیشنهاداتی از سوی سایر تیم‌های فوتبال ایران خواهد بود.

صنعت نفت آبادانصنعت نفت آبادان
شیرالدین بابایوفشیرالدین بابایوف
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

صنعت نفت آبادانصنعت نفت آبادان

مشاهده برنامه و نتایج صنعت نفت آبادان، بازی بعدی صنعت نفت آبادان و ویدئو خلاصه بازی های صنعت نفت آبادان#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...