ورزش سه‌ |
۴ هفته پیش

سود ۷۰۰ میلیاردی الهلال از فروش یک بازیکن ورزش سه

سود 700 میلیاردی الهلال از فروش یک بازیکن!

باشگاه الهلال به صورت رسمی از فروش متئوس پریرا به قیمت 12 میلیون دلار به کروزیرو خبر داد.

سود 700 میلیاردی الهلال از فروش یک بازیکن!

به گزارش "ورزش سه"، باشگاهالهلالروز دوشنبه اعلام کرد که انتقال متئوس پریرا به صورت قطعی به تیم کروزیرو برزیل انجام شده است. این باشگاه از طریق حساب رسمی خود در شبکه اجتماعی «ایکس» اعلام کرد که مدیریت الهلال مراحل فروش قرارداد پریرا به کروزیرو را تکمیل کرده است و در عین حال از این بازیکن برزیلی به خاطر تمام زحماتش در طول مدت حضورش در تیم که منجر به کسب بسیاری از قهرمانی‌ها و دستاوردها شد، تشکر کرد.

از طرف دیگر، باشگاه برزیلی کروزیرو نیز از طریق شبکه اجتماعی «ایکس» تصاویری از مراسم امضای قرارداد با این بازیکن منتشر کرد و نوشت: «قرارداد تا ژوئن ۲۰۲۶ امضا شد... بیایید با هم به دستاوردهای بیشتری برسیم».

2044855

روزنامه «الریاضیة» نیز در روز یکشنبه اعلام کرد:«الهلال با ۱۲ میلیون یورو از پریرا خداحافظی می‌کند»، و در جزئیات خبر به نقل از منابع خاص اعلام کرد که دو باشگاه الهلال و کروزیرو به توافق نهایی برای دائمی کردن قرارداد پریرا با مبلغ ۱۲ میلیون یورو دست یافته‌اند و اشاره کرد که این بازیکن قرارداد جدید خود را با کروزیرو برای مدت دو سال امضا خواهد کرد که تا سال ۲۰۲۶ اعتبار دارد.

پریرا در تابستان ۲۰۲۰ با قراردادی که تا سال ۲۰۲۶ اعتبار داشت، از وست برومویچ آلبیون انگلیس به الهلال پیوست. او در ۴۲ بازی در مسابقات مختلف پیراهن آبی الهلال را به تن کرد و با این تیم قهرمانی لیگ، جام سوپر ۲۰۲۲ و لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را به دست آورد. پریرا در ژانویه ۲۰۲۳ به صورت قرضی به تیم الوحده امارات و سپس در پایان ژوئیه ۲۰۲۳ به کروزیرو برزیل پیوست.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

الهیار صیادمنش تصویر جدیدی از خودش در فضای مجازی منتشر کرده است.

9 ساعت پیش

دقایقی پس اعلام حضور مهند علی در تبریز، باشگاه تراکتور رسما انتقال این بازیکن عراقی به تیمش را اعلام کرد.

5 ساعت پیش

سردار آزمون از حضور علیرضا بیرانوند در تراکتور ابراز خوشحالی کرد.

8 ساعت پیش

باشگاه استقلال برای حضور فلاح باید مبلغ رضایت‌نامه این بازیکن را پرداخت کند.

4 ساعت پیش

سرپرست تیم فوتبال استقلال اعلام کرد مشکلی برای حضور در این تیم ندارد و از هفته آینده به طور رسمی کارش را آغاز خواهد کرد.

4 ساعت پیش

پرسپولیس در جذب بازیکنان داخلی موفق عمل نکرده و قصد دارد چند بازیکن خارجی بخرد اما با محدودیت در تعداد خرید نفرات خارجی روبرو است.

11 ساعت پیش

مدافع چپ قطری تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد.

3 ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس به دلیل مذاکره، اغوا و عقد قرارداد با علیرضا بیرانوند، از باشگاه تراکتور شکایت می‌کند.

17 ساعت پیش

کاربران ایرانی‌ به صفحه باشگاه اینتر پس از حذف ویدئوی معارفه مهدی طارمی که در آن از اسم PERSIAN GULF (خلیج فارس) استفاده شده بود هجوم بردند.

17 ساعت پیش

بیشتر...