رژیم صهیونیستی بدون شک از منطقه ریشه کن خواهد شد all tv logo

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بیانیه‌ای:
رژیم صهیونیستی بدون شک از منطقه ریشه‌کن خواهد شد
سیاسیسیاست خارجی

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با انتشار بیانیه‌ای ضمن بزرگداشت روز جهانی قدس، از همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«وَلَقَد کَتَبنَا فِی الزَّبُورِ مِن بَعدِ الذِّکرِ أَنَّ الأَرضَ یَرِثُهَا عِبَادِیَ الصَّـلِحُونَ» (انبیاء: ۱۰۵)

قدس قبله نخست مسلمانان جهان و قلب فلسطین است و از بحر تا نهر موطن اصلی ملتی است که سرزمینشان با توطئه استکبار جهانی و کشتار مردان و زنان و کودکان بی دفاع به دست صهیونیسم جنایتکار غصب شد.

مسأله فلسطین موضوع وحدت‌بخش جهان اسلام بوده و خواهد بود و نامگذاری روز قدس توسط امام خمینی (ره) همچون حلقه‌ی وصلی است برای هم صدایی مسلمانان و مستضعفان و آزادگان جهان با قدس شریف و مبارزه برای آزادی فلسطین مظلوم.

مبارزه برای آزادی فلسطین فریضه اسلامی و انسانی است و هدف این مبارزه، بازگشت همه فلسطینیان به کشور خویش و آزادی همه سرزمین فلسطین از بحر تا نهر است و نصرت الهى حتمى است. «وَلَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُۥ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزِیزٌ»

روز قدس امسال را در حالی برگزار می‌کنیم که عملیات «طوفان‌الاقصی» هیمنه پوشالی شکست‌ناپذیری رژیم صهیونیستی را از بین برده و اراده شکست‌ناپذیر فلسطین جایگزین آن شده است.

امروز غزه نماد تقابل حق و باطل و خط مقدم مواجهه جبهه استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل با مستضعفان جهان است و صبر و استقامت ملت فلسطین در مقابل جنایت‌ها و وحشیگری‌های رژیم صهیونیستی که با حمایت کامل غرب انجام می‌شود، جلوه‌ای است که به اسلام عزت بخشیده و موضوع فلسطین را علی‌رغم خواست دشمن، به مسئله اول جهان تبدیل کرده است.

امروز رژیم بی آبروی صهیونیستی که خسارت‌های جبران‌ناپذیری را متحمل شده همچنان به جنایت خود ادامه می‌دهد. زن، کودک، پیر و جوان غیرمسلح را به قتل می‌رساند. خانه‌ها را ویران می‌کند. از ورود غذا و دارو جلوگیری می‌کند و دروغگویان مدعی حقوق بشر در اروپا و آمریکا در برابر این همه جنایت، سکوت کرده و نه تنها از مظلوم دفاع نمی‌کنند بلکه به رژیم کودک کش و خونخوار صهیونیستی کمک می‌کنند.

امروز دنیای اسلام می‌بیند که نمی‌توان به قدرت‌های نژادپرست غربی اعتماد کرد و کشور‌های اسلامی خودشان باید با حفظ انسجام و اقتدار خود با قطع روابط سیاسی و اقتصادی با رژیم منحوس صهیونیستی، تعقیب و مجازات سران جنایتکار صهیونیست و آمریکا را در مجامع بین‌المللی پیگیری کند.

به توفیق الهی مبارزه فلسطین به نتیجه نهایی خود نزدیک خواهد شد و رژیم صهیونیستی بدون شک به همت ایمان و غیرت جوانان و مردم فلسطین از این منطقه ریشه‌کن خواهد شد.

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بزرگداشت روز جهانی قدس از همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان دعوت می‌کند تا با مشارکت گسترده در راهپیمایی این روز بزرگ در سراسر جهان، با اعلام انزجار از وحشی‌گری‌های رژیم صهیونیستی حامی مردمانی باشند که با جان خود از قدس شریف دفاع می‌کنند.

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

باشگاه خبرنگاران جوانسیاسیسیاست خارجی#‌سیاسی منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جزئیات جدید از افزایش حقوق ایثارگران را در این خبر بخوانید. این افزایش حقوق کی و چگونه اعمال می‌شود.

نیم ساعت پیش

امام جمعه اردبیل گفت: تعدادی از مجموعه های تولیدی به بهانه بالا رفتن دستمزدها و حقوق کارگران، قیمت‌ها را خیلی بالاتر از معمول افزایش داده‌اند که ضرورت دارد دستگاه‌های نظارتی دخالت کنند.

نیم ساعت پیش

قیمت نفت پس از افزایش چشمگیری که در ابتدای معاملات روز جمعه تحت تاثیر نگرانی های بازار نسبت به تنش های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه و متاثر شدن عرضه پیدا کرده بود، کاهش یافت.

یک ربع پیش

امام جمعه اصفهان گفت: عملیات وعده صادق در نوع خود بی‌نظیر بود، زیرا بسیاری از موشک‌های ایرانی به هدف برخورد کرده و این یعنی با عملیات طوفان‌القصی و عملیات وعده صادق  توانستیم از دیوار آهنین صهیونیست‌ها عبور کنیم؛ دیوارهایی که حتی از تار عنکبوت نیز سست‌تر بود.

نیم ساعت پیش

سخنگوی شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: صبح امروز بر اثر سقوط یک دستگاه جرثقیل در اسکله پتروشیمی رازی ۲ نفر فوت و چهار نفر مجروح شدند.

نیم ساعت پیش

استقلال ۳ سال قبل در فروردین سال ۱۴۰۰ با نتایج خوب خود هوادارانش را امیدوار کرده بود.

نیم ساعت پیش

سرتیپ میهن دوست توضیحاتی درباره شلیک پدافند هوایی به اشیاء مشکوک در اسفهان ارائه داد.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه در تمام این مدت جمهوری اسلامی به اندازه کافی خویشتن‌داری کرده بود، گفت: رژیم صهیونیستی در میدان نظامی شکست خورده است اما در عرصه رسانه تلاش می‌کند خود را پیروز میدان نشان دهد.

نیم ساعت پیش

امام جمعه موقت خرم‌آباد گفت: سپاه با حمله به این غده سرطانی، دل ملت‌های جهان اسلام را شاد کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...