خبرگزاری تسنیم |
۱ هفته پیش

بیانی: ساپینتو خیلی داد بیداد می کند، خدا به خیر کند الهامی راه می رود، حاشیه می سازند اخبار فوتبال ایران اخبار ورزشی تسنیم Tasnim


بیانی: ساپینتو خیلی داد و بیداد می‌کند، خدا به خیر کند!/ الهامی راه می‌رود، حاشیه می‌سازند

مربی تیم فوتبال هوادار تهران معتقد است برخی رفتارهای سرمربی پرتغالی تیم فوتبال استقلال شاید برخورد جدی داوران را به دنبال داشته باشد.

- اخبار ورزشی -

شاهرخ بیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، درباره تساوی یک - یک تیم فوتبال هوادار تهران مقابل استقلال در دیداری تدارکاتی، اظهار داشت: هر دو تیم از بدنسازی آمده بودند و بازی سنگینی بود. ما از عملکرد بازیکنان‌مان راضی بودیم. استقلال روز قبل بازی تدارکاتی انجام داده، اما از برخی نفرات اصلی‌اش استفاده نکرده بود. بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند و فشار آوردند. ما یک ضربه پنالتی از دست دادیم و یک توپ هم در موقعیت تک به تک به تیر دروازه زدیم. استقلال را هم در مجموع تیم خوبی دیدم و فقط نیاز دارند که بیشتر هماهنگ شوند. استقلال به دلیل حفظ نفرات اصلی، تفاوت آنچنانی با سال گذشته ندارد.

وی با اشاره به حضور ریکاردو ساپینتو در استقلال تصریح کرد: سبک ساپینتو پرس از جلوست، در صورتی که استقلالِ فرهاد مجیدی اجازه می‌داد حریف جلو بیاید. ساپینتو مربی بدی نیست، اما او خیلی در بازی داد و بیداد می‌کرد و با این شرایط خدا به خیر کند! اگر او بخواهد در ایران اینجوری باشد خیلی زود از داوران کارت می‌گیرد. ساپینتو برخلاف قبل از بازی که خندان بود در جریان بازی جدی بود و داد و بیداد می‌کرد.

مربی تیم فوتبال هوادار در مورد تقدیر بیژن طاهری و ساپینتو از او به دلیل تولدش گفت: سالروز تولدم شانزدهم مرداد است اما به دلیل همزمانی با تاسوعا و عاشورای حسینی، روز بازی با استقلال از من تقدیر کردند که باید از بیژن طاهری تشکر کنم. ساکت الهامی نیز تابلوی فرش ابریشم به ساپینتو داد که کار قشنگی بود.

تیم فوتبال استقلال , تیم فوتبال هوادار , ریکاردو ساپینتو , تیم فوتبال استقلال , تیم فوتبال هوادار , ریکاردو ساپینتو ,

بیانی در واکنش به انتقادها نسبت به رفتارهای الهامی و درگیری اخیرش با حمید مطهری سرمربی نساجی مازندران در اردوی ترکیه گفت: الهامی می‌گوید راه هم می‌روم، حرف در می‌آورند و حاشیه می‌سازند. در اردوی ترکیه بودیم که گفتند زد و خورد شده است و همدیگر را کشته‌اند، در صورتی که اصلاً این اتفاقات نبود. موضوع، پزشک تیم ما بود که ظاهراً از طرف مطهری و برخی افراد در نساجی از او خواسته بودند به این تیم برگردد. هر چه بود، تمام شد.

وی در پایان در مورد بیانیه دوباره بازیکنان تیم ملی فوتبال راجع به برخی اتفاقات فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: امیدوارم هر چه زودتر انتخابات فدراسیون برگزار شود و جلوی کارها را بگیرند. بازیکن ملی‌پوش باید به فکر تیم ملی باشد نه بیانیه دادن. زشت است بازیکن ملی‌پوش بیانیه بدهد. وظیفه بازیکن ملی‌پوش این است که برای پرچم کشورش بازی کند و برای او نباید مهم باشد که چه کسی باشد و چه کسی نباشد.

اعلام شماره پیراهن‌های استقلالی‌ها برای لیگ بیست‌ودوم
تساوی استقلال و هوادار در دیداری تدارکاتی

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه نیروی دریایی سپاه در حد تراز انقلاب اسلامی است تاکید کرد: با وجود تحریم و فشار حداکثری به کوری چشم دشمنان، توان نظامی جمهوری اسلامی ایران قدرتمند است.

1 ساعت پیش

تهدید روسیه در شمال آمریکا و آلاسکا فقط یک نمایش نیست و در واقع روسیه چیزی فراتر از یک پیام ارسال می‌کند.

1 ساعت پیش

کارشناس فوتبال با بیان اینکه استقلال نتوانست شروع خوبی در لیگ بیست و دوم داشته باشد گفت: باخت این تیم برابر سپاهان تجربه خوبی برای آبی پوشان خواهد شد.

1 ساعت پیش

ریکاردو ساپینتو، روی نام سه بازیکن تیمش خط قرمز کشید.

1 ساعت پیش

ویس‌کرمی؛ عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: کاری را که دولت‌ها و مجلس‌های گذشته درباره رتبه بندی شهامت انجام آن را نداشتند، کمیسیون ورود پیدا کرد و آن را به سرانجام رساند. مبالغی که از شهریور ۱۴۰۰ به معلمان پرداخت نشده، دِینی به گردن دولت محسوب می‌شود.

1 ساعت پیش

رئیس جمهور اوکراین با اعتراف به خطرناک‌بودن نیروگاه اتمی «زاپروژیا»، نسبت به خطر ناشی از بروز فاجعه در این نیروگاه، به اروپا هشدار داد.

1 ساعت پیش

قیمت سمند LX امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ به ۳۱۱ میلیون تومان و قیمت پراید ۱۳۱ به ۱۸۳ میلیون تومان رسید.

1 ساعت پیش

برخی اخبار غیررسمی حکایت از آن دارد که ساپینتو، سرمربی استقلال از اتفاقاتی که در شروع لیگ برتر ایران رخ داده متعجب است و گلایه‌هایش را با مدیران باشگاه هم در میان گذاشته است.

1 ساعت پیش

بیشتر...