خودرو بانک |
۲ هفته پیش

کشف یک بطری حامل پیام در روند بازسازی کارخانه فورد

کشف یک بطری حامل پیام در روند بازسازی کارخانه فورد

این روزها ایستگاه مرکزی دیترویت میشیگان به شدت توسط تیم‌های ساختمانی در حال بازسازی است تا به مرکز فناوری فورد تبدیل شود. این ساختمان قدیمی که بنای آن در سال 1913 به اتمام رسید، گنجینه‌ای غنی از آثار تاریخی است.

آخرین شی تاریخی کشف شده در این ساختمان، مربوط به بطری حامل پیامی است که قدمت آن به دوره پیش از ممنوعیت مصرف مشروبات الکلی در آمریکا باز‌می‌گردد. گروه بازسازی در تلاش‌اند تا پیام نوشته شده در این بطری را بخوانند.

این بطری اوایل ماه می میلادی توسط دو کارگر به نام‌های لوکاس نیلسن و لئو کیمبل کشف شده است. کشف این بطری بر اثر کنجکاوی دو کارگر در گچ‌کاری اتاق چای ایستگاه بوده است. مطابق مشاهدات، این پیام توسط یک کارگر ساختمانی نوشته شده است.

این زوج کارگر تاکنون بطری‌های زیادی را در قسمت‌های مختلف ساختمان پیدا کرده‌اند اما هرگز پیامی درون آن‌ها نبوده است. علاوه بر بطری‌ها، مواردی همچون بشقاب چینی، کفش کودک، کفش زنانه، صندوق اتوماتیک و دفتر پرداخت تاکنون در این ساختمان کشف شده‌اند.#‌اخبار_خودرو منبع: خودرو بانک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهدی قایدی پس از باز کردن دروازه پدیده، خوشحالی معروف مطهری را به نمایش گذاشت و شروع به گیتار زدن کرد.

2 دقیقه پیش

ارسلان مطهری مهاجم آبی‌ها با انتشار یک استوری پاسخ کنایه آمیزی به عیسی آل‌کثیر داد.

2 دقیقه پیش

کریم باقری در حمایت از اسکوچیچ گفت: در این مدت شاهد تلاش های اسکوچیچ بودم. او شناخت خیلی خوبی از فوتبال ایران دارد و برای تماشای بسیاری از بازی‌های لیگ برتر وقت می گذارد و مرتب شرایط بازیکنان را ارزیابی می‌کند.

3 دقیقه پیش

آرمان رمضانی که روزهای سختی را در پرسپولیس سپری کرده بود حالا در تیم استقلال پایش به گل باز شده است.

5 دقیقه پیش

ویدئویی از جشن تولد لاکچری «سپهر حیدری»، بازیکن سابق پرسپولیس در یک قایق تفریحی در دبی را ببینید.

9 دقیقه پیش

جدول قطعی برق مازندران روز چهارشنبه 2 تیر 1400 را در ادامه ببینید.

13 دقیقه پیش

رییس جمهوری با بیان اینکه اساس تفکرات امام در انقلاب اسلامی بر مبنای مردم بود، گفت: امام خمینی آگاهی مردم را اولین رکن اساسی را برای نهضت و انقلاب می‌دانستند.

نیم ساعت پیش

در جدیدترین شایعه پیرامون نقل و انتقالات پرسپولیس از علی نعمتی مدافع پدیده مشهد که پیش از این نیز مورد توجه یحیی گل محمدی بود، به عنوان خرید جدید سرخ ها برای فصل بعد یاد می شود.

نیم ساعت پیش

سامانه فیش حقوقی بازنشستگان فولاد در دسترس است تا آنها برای دریافت فیش حقوقی اقدام کنند.

نیم ساعت پیش

دل را گره زد به عنایت صاحب صحن و توسل کرد که با هر قدم، یک بیت برای آقا بگوید. اولین قدم را برداشت و زمزمه کرد: قربون کبوترای حرمت امام رضا (ع).

نیم ساعت پیش

تولیت آستان قدس گفت: مردم ایران شایسته بهترین خدمت‌ها هستند. مردم وفادار ایران؛ مردم صبور و انقلابی ایران شایسته بهترین و آرام‌ترین زندگی هستند.

نیم ساعت پیش

گروه‌های مقاومت فلسطین تاکید کردند که در قبال تعلل رژیم صهیونیستی برای رفع محاصره و توقف اقدامات تحریک آمیز در قدس دست بسته نخواهند نشست.

نیم ساعت پیش

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ملاک تعیین شهرها به عنوان حوزه‌ آزمون سراسری در سال گذشته وجود ۲۵۰ داوطلب برای هر نوبت آزمون در هر شهر بود. امسال برای کاهش تردد کنکوری‌ها، ملاک تعداد داوطلبان هر شهر به ۱۵۰ نفر کاهش یافته و داوطلبان شهرهای قرمز در شهر محل سکونت خود آزمون خواهند داد.

نیم ساعت پیش

به نظر می‌رسد نوراللهی بدون اینکه حرف حاشیه‌داری بزند توپ را به زمین مدیران باشگاه انداخته تا رودرروی هواداران قرار نگیرد.

نیم ساعت پیش

پیش از این بارها پیش آمده بود که مردم به سودای سودآوری با خرید و فروش دلار، صف خرید تشکیل داده بودند.

1 ساعت پیش

بیشتر...