خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

استاندار بوشهر: مسیر بوشهر به شیراز 10 کیلومتر کوتاه تر می شود تسنیم


استاندار بوشهر: مسیر بوشهر به شیراز 10 کیلومتر کوتاه‌تر می‌‌شود

استاندار بوشهر از توسعه طرح‌های راهسازی در محورهای مختلف مواصلاتی استان خبر داد و گفت: طول باند دوم محور دالکی به کنارتخته ۱۸ کیلومتر است که با تکمیل این باند، مسیر ۲۹ کیلومتری کنونی ۱۰ کیلومتر کوتاه‌تر می‌‌شود.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز بوشهر، احمد محمدی‌زاده صبح امروز در بررسی طرح بزرگراه دالکی به کنارتخته یکی از اولویت‌های دولت سیزدهم را در حوزه آب و راه، مسکن و درمان دانست و اظهار داشت: در استان بوشهر در این بخش‌ها طرح‌های مهمی عملیاتی شده و شاهد اجرا پرشتاب آنها هستیم.

وی با بیان اینکه مسیر بوشهر به شیراز از محورهای مهم جنوب کشور است، خاطرنشان کرد: این محور مواصلاتی از ترافیک بالایی برخوردار است و همواره حوادث زیادی در این مسیر رخ می‌دهد.

استاندار بوشهر با اشاره به اهمیت اجرا این محور مهم مواصلاتی خاطر نشان کرد: طول باند دوم محور دالکی به کنارتخته 18 کیلومتر است که با تکمیل این باند، مسیر 29 کیلومتری کنونی، 10 کیلومتر کوتاه‌تر می‌‌شود.

محمدی‌زاده از پیشرفت 36 درصدی مسیر جاده دالکی به کنارتخته خبر داد و گفت: برای تکمیل این پروژه از تمام توان و ظرفیت موجود بهره می‌بریم.

سیدمحمود دستغیبی نیز بیان کرد: برای اتمام این مسیر در مجموع 15 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است که تأمین آن به اتمام این طرح در دولت سیزدهم کمک شایانی خواهد کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر افزود: در سال‌های اخیر به شکل متوسط در تعطیلات نوروز 4 میلیون تردد رفت و برگشت در محور دالکی - کنارتخته انجام می‌شود که این میزان تردد اجرای هر چه سریعتر طرح را ضرورت بخشیده است.

انتهای پیام/190#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در چهارمین روز از مسابقات قهرمانی فدراسیون جهانی و سهمیه المپیک در برزیل، نمایندگان کشورمان در تفنگ 10 متر آقایان در خط آتش ایستادند.

10 دقیقه پیش

رئیس جمهور هم‌افزایی نهادهای انقلابی همراه با دستگاه‌های دولتی متولی امر مسکن را از جمله زمینه‌های تحقق اهداف طرح نهضت ملی مسکن دانست و گفت: خوشبختانه اقدامات صورت گرفته تاکنون در زمینه رفع موانع ساخت و ساز مؤید رشد و پیشرفت در هدف‌گذاری‌ها بوده است.

10 دقیقه پیش

به گفته وزیر اقتصاد علت کاهش درآمدهای مالیاتی در بخش دوم لایحه بودجه سال 1403 کاهش 5 درصدی نرخ مالیات بر تولید بوده است و مقرر شده تا این کاهش از طریق منابع درآمدی دیگر جایگزین شود.

9 دقیقه پیش

سرمربی تیم ملی والیبال ایران از 39 بازیکن برای حضور در دومین اردوی آماده‌سازی این تیم دعوت کرد.

10 دقیقه پیش

رئیس دانشکده رسانه دانشگاه آزاد با بیان اینکه باید جنایات رژیم اسرائیل را به درستی تبیین کنیم تا حقانیت و اقتدار ایران مشخص شود، گفت: جمهوری اسلامی ایران به دنبال صلح، ثبات و آرامش در جغرافیای منطقه و توقف جنایات رژیم صهیونیستی است.

9 دقیقه پیش

سه هزارمین واحد مسکن روستایی شهرستان بوشهر از محل تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی ویژه مددجویان افتتاح شد.

9 دقیقه پیش

تیم‌های بسکتبال ذوب آهن و مهرام با پیروزی مقابل حریفان به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر صعود کردند.

10 دقیقه پیش

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح نشست امروز این کمیسیون با حضور وزیر کار گفت: براساس گفته‌های آقای مرتضوی، با لایحه‌ای که قرار است وزارت کار و دولت به مجلس ارائه دهند، مجلس هم در بحث تعیین دستمزد کارگران دخیل خواهد بود.

9 دقیقه پیش

برای اولین بار در نظام بانکی، افراد بالای 65 سال سن در شعب بانک ملت بدون صف و با اولویت در سامانه نوبت دهی خدمات دریافت می کنند.

10 دقیقه پیش

بیشتر...