تیتر برتر |
1 ماه پیش

مشترک فعال دارای مجوز رمز ارز وجود نداشته است تیتربرتر

مشترک فعال دارای مجوز رمز ارز وجود نداشته است

به گزارشتیتربرتر؛ مهندس پیر پیران مدیر عامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت :تا کنون به حمدا...خاموشی نداشته ایم و از خبرنگاران می خواهیم که مردم را برای همیاری به شرکت های خدمت رسان کمک کنند تا در مصرف انرژی مدیریت های را  معطوف نمایند.

وی در ادامه تصریح کرد :موثرترین اقدامی که برای عبور از زمستان سال جاری بدون اعمال خاموشی می توان انجام داد صرفه جویی در مصرف برق و دیگر انرژی ها از جمله گاز است و با توجه به وجود بیماران کرونایی در خانه و بیمارستانها  و برگزاری  آزمون ها و کلاس های آن لاین دانش آموزان و دانشجویان صرفه جویی در مصرف گاز و برق زندگی خانوادگی و اجتماعی مردم  را بدون دغدغه سرپا نگه می دارد.

وی به شاخص خاموشی ها SADEاشاره کرد و گفت در سال 93 و 94 به ازا هر مشترک 850 دقیقه  خاموشی در سال وجود داشت و امروز این آمار به کمتر از 130دقیقه رسیده است و تلاش شده که شاخص خاموشی به حداقل ممکن برسد به طوری که  در برنامه ریزی سال 1405 این مقدار به زیر 30 دقیقه به ازا هر مشترک خواهد رسید.

مهندس پیرپیران گفت :بیش از یک میلیون و 170 هزار مشترک در شرکت توزیع برق اصفهان وجود دارد که  شامل 77 درصد در بخش خانگی ،5 درصد در بخش عمومی ،1 درصد کشاورزی و 1 درصد دربخش صنعت و 16 درصد تجاری می باشند که میزان مصرف در هر کدام از تعرفه  ها متفاوت بوده  به طوری که میزان مصرف در بخش خانگی 9/34 ،6/9 بخش عمومی ،1/14 کشاورزی ،2/31 در بخش صنعت و3/10 در بخش تجاری هستند.

وی به اهمیت مدیریت مصرف در تامین برق پایدار مشترکین اشاره کرد و گفت :شرکت توانیر 368 مگاوات ساعت مدیریت مصرف روزانه  را برای اصفهان در نظر گرفته است که تا کنون این شرکت موفق بوده است.

وی به محورهای کنترلی مدیریت بار در زمستان اشاره کرد و گفت :کنترل روشنایی معابر و یک در میان کردن آنها و تنظیم فتوسل های نجومی ،کنترل خاموش بودن روشنایی فضای سبز سطح شهر ،نور پردازی ها و آبنماها ی شهرداری ،بازرسی میدانی از ادارات سطح مناطق ،کاهش مصرف و روشنایی در پست های 63/20،کنترل مصرف مربوط به مجتمع های مسکونی ،نظامی و خانگی و میزان کاهش آنها ،بازدید میدانی از مصارف  مراکز تجاری پرمصرف ،میوه فروشی ها ،لوستر فروشی ها ،اخطار و قطع آنها ،تبدیل چراغ های 125 وات به 20 وات LED،کنترل و کاهش مصرف مشترکین دارای تجاوز از دیماند و در نهایت شناسایی و برخورد با رمز ارزها از مهمترین اقدامات در این زمینه بوده است.

وی به وجود رمز ارزها اشاره کردو گفت :هیچ مجوزی در اصفهان در خصوص رمز ارزها تا کنون صادر نشده  است  و این موضوع باید مالکان را هوشیار کند  چرا که برخی  از مستاجران اقدام به نصب غیر قانونی ماینرها می نمایند  و این سبب می شود تا مصرف برق خانگی روند رو به رشدی را پیدا کند در نتیجه مالکان باید حتما با مراجعه به سایت شرکت توزیع برق اصفهان میزان مصرف ملک خود را مشاهده  و رصد کنند.

وی به تعرفه ماینرها اشاره کرد و گفت :مصرف برق ماینرها نه خانگی است و نه تجاری بلکه به صورت میانگین  صادراتی محسوب می شود.

در ادامه این نشست منصور شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه آلاینده ها تهدیدی جدی برای تمامی رده های سنی به ویژه کودکان و سالمندان است خاطر نشان کرد: بر همین اساس از تمامی شهروندان درخواست داریم تا حدممکن از منازل خارج نشوند و در مصرف انرژی نیز نهایت مدیریت مصرف و بهینه مصرف نمودن را بیش از پیش مد نظر قرار دهند.

وی با بیان اینکه برای کاهش آلودگی هوا هیچ راهی جز مشارکت مردم و صنایع نیست گفت: استفاده حداقلی از خودرو شخصی، ماندن در خانه و مصرف بهینه گاز شهری از یک سو و رعایت شاخص‌های آلایندگی از سوی مراکز تولیدی و صنعتی تنها راه عبور از معضل کنونی آلودگی هواست.

منصور شیشه فروش افزود: اگرچه در روزهای اخیر میزان آلاینده‌ها در کلانشهر اصفهان و شهرستان‌های دیگر استان همچون بسیاری دیگر از مناطق کشور به شدت بالا رفته اما این چالش در استان به دلیل مصرف مازوت نبوده است.#‌استان منبع: تیتر برتر

بیشتر...

تبلیغات


تبلیغات

مطالب مرتبط

نمایندگان مجلس برای طرح‌های مهم کشاورزی و امنیت غذایی، به شرکت‌های وابسته و تابعه وزارتخانه‌های جهادکشاورزی و نیرو مجوز انتشار تا سقف دویست و هفتاد هزار میلیارد ریال اوراق مالی - اسلامی از طریق بانک کشاورزی را دادند.

2 ساعت پیش

پایگاه خبری لقمه: محققان یک دانشگاه ژاپنی به تاثیر ویتامین ب‌ ۶ (B۶ ) در کاهش عوارض کرونا با کاهش التهاب و تقویت سیستم ایمنی، منجر به کاهش احتمال بروز ترومبوز (لخته‌شدن خون) و طوفان سایتوکین دست پیدا کردند.

2 ساعت پیش

پایگاه خبری لقمه: عباس قبادی گفت: با اتمام انتقال میوه از شمال و غرب کشور به تمامی استانها توزیع آن آغاز شده و باعث کاهش قیمت در بازار می شود.

2 ساعت پیش

پایگاه خبری لقمه: عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای خطاب به معاون اول رئیس جمهور از ضعف مدیریت دولت بر بازار نهاده های دامی و افزایش قیمت خوراک دام انتاقد کرد و خواستار اقدام فوری جهت رفع مشکل شد.

2 ساعت پیش

پایگاه خبری لقمه:مصوبه نوبت سوم بررسی جزئیات بودجه در مجلس، مبلغ دویست (۲۰۰) ریال جریمه هر متر مکعب آب شرب مازاد بر الگوری مصرف را مشول مالیات بر درآمد و ارزش افزوده ندانست و نحوه هزینه کرد آن برای آبرسانی به روستاها و عشایر را تعیین کرد.

3 ساعت پیش

پایگاه خبری لقمه: گزارش میدانی خبرگزاری صدا و سیما در مورد قیمت برخی از انواع یخچال و فریزر موجود در بازار در تاریخ 11 اسفند 1399 منتشر شد.

3 ساعت پیش

محققان بریتانیایی دریافته اند که رژیم غذایی سرشار از فروکتوز می تواند با ایجاد التهاب، به سیستم ایمنی آسیب برساند.

3 ساعت پیش

بازگشت دوباره بیت کوین به مسیر رشد قیمت,آخرین قیمت بیت کوین,بازگشت بیت کوین به مسیر صعود, استفاده از رمزارزها در کدام کشورها بیشتر رواج دارد؟,مقایسه نوسان قیمتی بیت‌ کوین با دیگر بازارها

3 ساعت پیش

جزییات فعالیت سامانه بارشی در پایان هفته جاری,بارش برف و باران طی امروز در ۱۴ استان,آخر هفته کدام جاده‌های کشور برفی است؟, احتمال آبگرفتگی معابر در 13 استان,پایان هفته جاری با ورود سامانه بارشی جدید به کشور شاهد بارندگی در محورهای برون شهری برخی از استان ها هستیم.

3 ساعت پیش

جزییات اختصاص سهام بورس به متولدین سال 1400,تأثیر اختصاص سهام یک میلیونی به متولدین ‌سال 1400 بر اقتصاد خانواده‌ها,بررسی تأثیر سهام یک‌میلیونی فرزندان متولد ‌سال ۱۴۰۰ بر اقتصاد خانواده‌ها,جزییات سهام آیندگان,تأثیر سهام یک‌میلیونی متولدین ۱۴۰۰ بر اقتصاد خانواده‌ها,نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای به اختصاص سهام یک میلیون تومانی برای فرزندان متولد سال ۱۴۰۰ موافقت کردند اما تأثیر این اقدام چیست؟

3 ساعت پیش

درخواست آمریکا برای نشست شورای حکام درباره ایران,واکنش به تلاش آمریکا برای صدور قطعنامه توبیخی علیه ایران ,جزییات جلسه شورای حکام برای احیای کامل برجام,,,,

4 ساعت پیش

صعود دوباره بورس به چه عواملی بستگی دارد؟,عامل اصلی تداوم سقوط بورس چیست؟,بورس صعود می کند؟,پیش بینی روند بورس در هفته سوم اسفند,سیگنال سازمان بورس برای حمایت از بازار,بررسی عوامل محرک صعود دوباره بازار سهام,عدم تأثیر سیگنال سازمان بورس بر بازار منفی

4 ساعت پیش

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر لزوم شناسایی ظرفیت‌های اقتصادی در کشور، توسعه صنعت و رشد تولید را منوط به همکاری و تعامل بین بخش‌های مختلف نظام دانست.

5 ساعت پیش

در یازدهمین همایش چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار که از 4 تا ۶ اسفند در هتل المپیک تهران برگزار شد، از طرح ها و برنامه های راهبردی فولاد مبارکه در هوشمند سازی صنعت و اجرای طرح تحول دیجیتال و تولید فولادهای جدید استقبال شد.

5 ساعت پیش

عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام شرکت نفت پاسارگاد در نماد معاملاتی (شپاس ت.ف۰۰۱۱۱) باهدف تأمین مالی توسط شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری ادامه دارد.

5 ساعت پیش

بیشتر...