خودروتک |
1 ماه پیش

حرف های یحیی درباره مصدومان پرسپولیس همه را نگران کرد

حرف‌های یحیی درباره مصدومان پرسپولیس همه را نگران کرد

یحیی گل‌محمدی سرمربی در نشست خبری پیش از دربی از شرایط تیمش، وضعیت مصدومان و اقدام استقلالی‌ها در واکنش به انتخاب داور گفت.

به گزارش خبرورزشی - یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابراستقلالدر هفته بیست‌وسوملیگ برتراظهار داشت: قبل از هر چیزعید فطررا به همهمسلمانانجهان و مردم شریفایرانتبریک می‌گویم. باید تشکر ویژه‌ای هم از کادر پزشکی و درمانی داشته باشیم. نباید هیچ وقت این عزیزان را فراموش کنیم. همچنین باید تشکر ویژه از بازیکنان، مربیان و دست اندرکاران برگزاری مسابقات داشته باشیم، چونفوتبالباعث شده خیلی‌ها در خانه بمانند و جلوی انتقال بیماری را گرفته است. به هر حال شرایط سختی را فوتبالیست‌ها سپری می‌کنند و جا دارد از آنها تشکر کنم.

داشتن تمرکز و انگیزه نتیجهدربیرا مشخص می‌کند

وی در مورد رویارویی تیمش با استقلال هم گفت: دربی یک بازی خاص و ویژه است و حساسیت خاصی برای هواداران است. چیزی که نتیجه دربی را مشخص می‌کند داشتن تمرکز و روحیه است که امیدوارم این دو بخش را دربازیفردا داشته باشیم.

هنوز وضعیت بازیکنان مصدوم ما مشخص نیست

سرمربی تیمفوتبال پرسپولیستصریح کرد: ما سه چهار بازیکن مصدوم از بازی قبل داریم که هنوز وضعیت آنها مشخص نیست. امیدواریم فردا بازی خوبی انجام دهیم و در وهله اول این مسابقه جذاب باشد و بیننده لذت ببرد و در نهایت هم نتیجه دلخواه ما باشد.

برای ۳ امتیاز دربی و قهرمان شدن تمام تلاش وانرژیخود را می‌گذاریم

گل‌محمدی در مورد تأثیر این مسابقه در تعیین قهرمان لیگ برتر هم توضیح داد: در هر صورت این سه امتیاز در هفته‌های پایانی است و هر امتیازی که گرفته می‌شود در قهرمانی مؤثر است. ما هم برای سه امتیاز و قهرمان شدن تمام تلاش و انرژی‌مان را می‌گذاریم. البته شرایط بازی را باید ببینیم و از الان زود است در مورد شرایط فنی صحبت کنیم. در این مورد بعد از مسابقه حرف خواهیم زد.

تا دیروز که وضعیت عالیشاه و کنعانی‌زادگان خوب نبود

وی در مورد آخرین وضعیت مصدومیت محمدحسین کنعانی‌زادگان و امید عالیشاه گفت: هنوز چیزی مشخص نیست. ما پس از بازی با سپاهان زمان کمی برای ریکاوری داشتیم. روز گذشته بدون این بچه‌ها تمرین کردیم و متأسفانه تا دیروز وضعیت‌شان خوب نبود، اما ۲۴ ساعت تا بازی مانده و این ساعت‌ها در آمادگی بازیکنان تأثیرگذار است.

انتظار زیادی نداشتیم و تنها انتظارمان عدالت و برابری بود

سرمربیپرسپولیسدر ادامه در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکهباشگاه پرسپولیسخواستار برگزاری دربی با تعداد بازی‌های مساوی شده بود، اما این اتفاق رخ نداد تصریح کرد: این اعتراض را ما از یک ماه پیش داشتیم، ولی متأسفانه توجهی به آن نشد. این تبعیض نسبت به نیم‌فصل اول وجود داشته است. برنامه بازی‌ها اصلاً برای ما مناسب نبود و شرایط سختی برای ما درست کردند. انتظار زیادی نداشتیم و تنها انتظارمان عدالت و برابری بود. خواسته استقلال را درنیم فصل اولکه همین بود، اجرا کردند ولی در دور برگشت خواسته ما اجرا نشد. در هر صورت این تبعیض‌ها وجود داشت. ما هم تلاش می‌کنیم با قدرت جلو برویم و در این راه با خیلی چیزها مبارزه می‌کنیم که یکی از آن همین برنامه‌ریزی مسابقات است و مسئله دیگر برنامه‌های چیپ صدا و سیماست که میهمان‌هایی که دعوت می‌کنند اکثراً استقلالی هستند و یا مجری‌ها خودشان را به آب و آتش می‌زنند که تیم داوری پرسپولیسی است و فشار زیادی به آنها می‌آورند. حتی خودباشگاه استقلالهم در این باره بیانیه داده بود. این‌ها نگران‌کننده است. من از کسانی که می‌توانند تأثیرگذار باشند می‌خواهم که آرامش را برقرار کنند. اجازه دهیم تیم داوری در آرامش کارش را کند، این تنها خواسته ماست.

گل‌محمدی در پاسخ به سؤالی درباره اینکه گفته می‌شود جدایی کنعانی‌زادگان از پرسپولیس قطعی شده است، گفت: در مورد این مسائل قبل از این صحبت شده است و بهتر است در مورد بازی صحبت کنیم.

نمی‌توانیم در مورد اینکه چه کسی بازی می‌کند، صحبت کنیم

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که با بازگشت سعید آقایی آیا او به جای وحید امیری در پست دفاع چپ پرسپولیس حضور خواهد داشت یا خیر، عنوان کرد: نمی‌توانیم در مورد اینکه چه کسی بازی می‌کند، صحبت کنیم. همه چیز فردا مشخص می‌شود.

بازیکنان پرسپولیسذهنبرنده و بزرگی دارند و این موضوع در دربی به ما کمک می‌کند

سرمربی پرسپولیس درباره سیستم تهاجمی تیمش برای دربی نیز یادآور شد: برای پرسپولیس همه بازی‌ها مهم است. ما در تمام مسابقات برای برد بهزمینمی‌رویم. اینفلسفهپرسپولیس است. هیچ فرقی نمی‌کند حریف کجایجدولباشد. بازیکنان ما ذهن برنده و بزرگی دارند و این موضوع در بازی فردا خیلی به ما کمک می‌کند.

اولین خواسته ما پیروزی در دربی است

گل‌محمدی در رابطه با این پرسش که به نظرش با توجه به شرایط جدول فشار روی کدام تیم در بازی فردا بیشتر است، تصریح کرد: ما الان با توجه به نتایج و شرایط جدول، یک رقیب سرسخت داریم که سپاهان است. فکر نمی‌کنم در هیچ مسابقه‌ای ما برای مساوی به زمین برویم. فردا اولین خواسته ما این است که برنده باشیم و این هدف ما در دربی است.

نظر گل‌محمدی درباره گل خوردن پرسپولیس در دقایق پایانی

وی در ادامه نشست خبری خود درباره دلایل گل خوردن تیمش در دقایق پایانی توضیح داد: شرایط بازی ها متفاوت است ولی در هر صورت باید روی این مسئله کار کنیم. خودم هم تا حدودی این موضوع را قبول دارم. بعد از گل اول ما باید برای گل دوم برویم، البته عقب‌نشینی طبیعی است و حریف هم فشار می آورد. تمام بازی‌های فوتبال همین است، ولی باید روی این موضوع بیشتر کار کنیم.

گل محمدی در ادامه پرسش قبل در واکنش به نظر خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا به نظرش با تعویض نمی‌تواند فشار را از روی تیمش بردارد؟ گفت: چشم تعویض هم می‌کنیم!

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

به‌نظر می‌رسد باشگاه سپاهان در اندیشه جذب مهاجم قرضی پرسپولیس است.

5 دقیقه پیش

سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی در ۸ سال دولت تدبیر و امید ۷۱ پروژه بیمارستانی را احداث کرد که مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

8 دقیقه پیش

محموله ۴۰ کیلوگرمی مواد مخدر قبل از ورود به الیگودرز کشف و ضبط شد.

10 دقیقه پیش

قیمت طلا تحت تاثیر ضعیف شدن ارزش دلار، در معاملات روز جمعه بازار جهانی در مسیر ثبت نخستین رشد هفتگی در چهار هفته گذشته قرار گرفت.

یک ربع پیش

وزیر بهداشت اعلام کرد: تا پایان مرداد گروه‌های آسیب‌پذیر، بیماران صعب‌العلاج و افراد بالای 60 سال واکسن دریافت خواهند کرد.

نیم ساعت پیش

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: سهمیه‌ها در آزمون سراسری ۱۴۰۰ همانند سال ۹۹ و بدون تغییر اعمال می‌شود.

نیم ساعت پیش

کروزر برفی جنوبگان زیر نظر دریادار ریچارد برد توسعه یافت. فرمانده دوم وی، دکتر توماس پولتر از سفر اکتشافی پیشین در سال 1934 با ایده ساخت یک وسیله نقلیه عظیم برای کاوش در جنوبگان به آمریکا بازگشته بود.

نیم ساعت پیش

شیراز-نماینده ولی فقیه در استان فارس با بیان اینکه هر یک از حرم‌های اهل بیت(ع) در ایران اسلامی، ویژگی خاص و منحصر به فردی دارد، تاکید کرد که تربیت کاتبان قرآن، باید به یک ویژه حرم سوم اهل بیت، بدل شود.

نیم ساعت پیش

سه بازیکن تیم پرسپولیس به دلیل مصدومیت دیدار این تیم مقابل مس رفسنجان را از دست دادند.

نیم ساعت پیش

در حال حاضر پیش بینی فعالان بازار خودرو در مورد قیمت ها به روزهای آینده موکول شده چرا که معتقدند در حال حاضر نمی توان تصمیم قطعی را در مورد سرنوشت قیمت خودروها در بازار مطرح کرد.

نیم ساعت پیش

دیورتیکولیت یکی از بیماری‌های شایع دستگاه گوارش است که با التهاب و عفونت همراه است.

1 ساعت پیش

پورشه مدل GTS را به ۲۰۲۲، ۹۱۱ اضافه می‌کند و در مدل‌های کوپه و کابریولت چهار چرخ متحرک عقب موجود است. مجهز به یک موتور توربوشارژ دوقلوی ۳.۰ لیتری هستند که ۴۷۳ اسب بخار نیرو تولید می‌کند و با گیربکس هشت سرعته اتوماتیک دو کلاچه یا گیربکس هفت سرعته در دسترس است.

1 ساعت پیش

نمایندگان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه انتخاب اصلح مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهد بود، مشارکت حداکثری پای صندوق های رای را زمینه ساز حل مشکلات کشور دانستند.

1 ساعت پیش

گروه استان‌ها- نماینده ولی فقیه در همدان رعایت عدالت انتظاری است که مردم از دستگاه قضا دارند، گفت: رعایت عدالت و حکم به عدالت وظیفه بسیار حساس و سنگینی است که باید رعایت شود.

1 ساعت پیش

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: دستگاه قضا با مقصران حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران برخورد خواهد کرد.

1 ساعت پیش

بیشتر...