خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

فرمانده کل سپاه : ما در حصر جنگ اقتصادی هستیم امسال هزار روستا توسط سپاه آب رسانی خواهد شد خبرآنلاین

فرمانده کل سپاه  : ما در حصر و جنگ ‌اقتصادی هستیم /  امسال ۸ هزار روستا توسط سپاه آب رسانی خواهد شد

تسنیم نوشت : سرلشکر سلامی گفت: از آنجایی که ‌ما در حصر و جنگ ‌اقتصادی هستیم ایران باید قادر باشد با استفاده از منابع داخلی استمرار حیات و استقلال خود را تداوم بخشد.

سردار سرلشکر پاسدار حسین ‌سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در آیین آغاز رزمایش مشترک صرفه‌جویی مصرف آب و برق که با حضور علی‌اکبر محرابیان وزیر نیرو و جمعی از فرماندهان و مسئولین در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد، اظهار داشت: این‌که در جنگ اقتصادی قرار داریم واقعیتی پذیرفته شده است، از این رو ادراک‌ ما از شرایطی که در آن هستیم بیانگر قرار داشتن در این جنگ آن‌هم با تمام مشخصاتی که برای یک جنگ متصور باشد، است.

وی افزود: ‌جنگ‌ها با هر ماهیتی ‌که تحمیل می‌شوند هدف‌شان شکستن اراده طرف مقابل است و امروز ما در یک تهاجم اقتصادی از سوی دشمن قرار داریم.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: هرچند این تحریم‌ها تاکنون موجب رویش‌های ارزشمند برای گسستن ‌تمام بندهای وابستگی از بیگانگان شده است لذا از آنجایی که ‌ما در حصر و جنگ ‌اقتصادی هستیم این‌ ‌کشور باید قادر باشد با استفاده از منابع داخلی استمرار حیات و استقلال خود را تداوم بخشد.سرلشکر سلامی: استقلال ایران با تکیه بر منابع داخلی استمرار می‌یابد

بیشتر بخوانید :

  • اعلام مسئولیت جدید حسین طائب/سردارسرتیپ کاظمی ، رئیس سازمان اطلاعات سپاه شد

  • گمانه ای درباره مقصد بعدی رئیس برکنار شده سازمان اطلاعات سپاه / واگذاری «ماموریت مهمتر و راهبردی تر» به حسین طائب؟

سردار سلامی افزود: عبور موفق از جنگ ‌اقتصادی موضوع ورود سپاه به صرفه جویی آب و برق است البته در صرفه‌جویی همیشه برداشتن بار اضافی مدنظر است؛ کشوری که می‌خواهد پیشرفت کند لازمه آن برخورداری از آب است به همین جهت هیچ‌کس حق ندارد سرمایه‌های خود را با مصرف بیهوده هدر دهد.

وی با بیان اینکه امسال ۸ هزار روستا توسط سپاه آب رسانی خواهد شد، افزود: سپاه همواره اهل عمل است لذا در اجرای مصرف بهینه انرژی نیز مصمم است زیرا بدین‌وسیله تلاش داریم توطئه‌های شوم دشمن در سیاه‌نمایی در حوزه آب و برق را شکست دهیم و از زحمات کسانی که در سرما و گرما تلاش می‌کنند تا انرژی در دسترس همگان قرار گیرد، قدردانی کنیم.

۲۱۲۲۰#‌سیاسی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هنوز چند روزی از اهانت فائزه هاشمی به ساحت نورانی و مقدس پیامبر اسلام (ص) نگذشته است که وی در اظهار نظری جنجالی به حمایت از افراد بی‌حجاب و هنجارشکن شیراز پرداخته و مردم را به نافرمانی مدنی تشویق می‌کند. سوابق او را مرور می‌کنیم.

2 ساعت پیش

سرمربی تیم پرسپولیس دوباره به سراغ دستیار سابقش رفته تا بلکه بتواند نظر او را برای حضور در پرسپولیس جلب کند.

2 ساعت پیش

فارس نوشت : وحیدی گفت:کسانی که هنوز ثبت نام نکرده‌اند حضورشان از این به بعد غیر قانونی است و با آن ها برخورد خواهد شد.

2 ساعت پیش

معضل سگ‌های ولگرد و حمله آنها به انسان‌ها اما معضل تازه‌ای نیست. سالانه میلیون‌ها نفر در سراسر جهان مورد حمله سگ‌ها قرار می‌گیرند و آمارها می‌گویند اغلب این قربانیان کودکان هستند

2 ساعت پیش

فرماندار بلگورود روسیه اعلام کرد که پس از وقوع انفجارهایی در این منطقه، خانه های متعدد ویران و دست کم ۷ تن کشته و زخمی شدند.

2 ساعت پیش

مرتضی همیشه نگران این بود که گوشه ای بماند و از جهاد فاصله بگیرد.البته سال قبل از شهادتش خیلی خسته شده بود. مدام نگران بود.

2 ساعت پیش

غلامرضا بنی اسدی - روزنامه نگار

2 ساعت پیش

فارس نوشت : بالن از جا کنده شد. طناب‌ها را رها کردند. فریاد مردم در میدان مشق پیچید. هرکسی چیزی می‌گفت. عده‌ای بنای کف و سوت‌ زدن را پیش گرفتند و عده‌ای دیگر هاج و واج مانده، از خدا طلب بخشش می‌کردند ...

2 ساعت پیش

دادستان عمومی و انقلاب تهران از صدور کیفرخواست درخصوص پرونده فائزه هاشمی خبر داد.

2 ساعت پیش

بیشتر...