پیشرفت فیزیکی ۴۹ درصدی ساخت بیمارستان ۳۵۰ تختخوابی مهاباد all tv logo

پیشرفت فیزیکی ۴۹ درصدی ساخت بیمارستان ۳۵۰ تختخوابی مهاباد
مهابادمهاباد

سامان مصلحی سرپرست کارگاه پروژه ساختبیمارستان ۳۵۰ تختخوابی مهابادگفت: عملیات احداث بیمارستان ۳۵۰ تختخوابی که متوقف شده بود،با تزریق منابع مالی دوباره فعال شده و تاکنون ۴۹ درصدپیشرفت فیزیکیداشته است.

وی با بیان اینکه با ۱۵۰ نفر در این کارگاه مشغول کار هستند، افزود: این بیمارستان در زمینی با زیربنای ۴۰ هزار مترمربع با دو محدوده شش طبقه و دو محدوده سه طبقه درحال احداث است و تاکنون ۸۰۰ میلیارد ریال برای اجرای آن هزینه شده است.

آوات تیموری مسئول اداری مالی اجرای این طرح هم گفت: قرارداد اولیه این پروژه ۴۹۸ میلیارد ریال بوده است که تا به امروز حدود ۸۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی افزود: قرار است تا پایان سال فاز نخست را به پایان برسد و هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تا پایان سازه اسکلت هزینه داشته باشد.

باشگاه خبرنگاران جوانمهابادمهاباد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مبلغ این قرارداد از یک صندوق ویژه نظامی به مبلغ 100 میلیارد یورو تامین می شود که سال گذشته پس از حمله روسیه به اوکراین توسط دولت آلمان تصویب شد.

1 ساعت پیش

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در نشستی با حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعیسی طباطبایی و هیات همراه که بمناسبت تجلیل از مجاهدان در غربت در ایران بسر می‌برند، ضمن تقدیر از ایشان، تلاش‌های وی را در راستای فعالیتهای امام موسی صدر توصیف کرد.

1 ساعت پیش

فارس نوشت:دختر فرمانده شهیدمان بود، با پیراهن پدرش بر تن داشت از بابای قهرمان‌اش می‌گفت؛ از تنها عکس ۲ نفره‌شان با پدر.

1 ساعت پیش

مدیرکل دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت با اشاره به غربالگری رایگان ۳ بیماری مرتبط با سلامت قلب، گفت: جمعیت بالای ۳۰ سال کشور که به مراکز جامع خدمات سلامت مراجعه کنند، به صورت رایگان تحت غربالگری و خطرسنجی فشارخون، بیماری‌های قلبی و دیابت قرار می‌گیرند.

1 ساعت پیش

سپاهان در حالی در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا میزبان الاتحاد است که این تیم روزهای خوبی را با نونو اسپریتو سانتو و کریم بنزما پشت سر می‌گذارد.

یک ربع پیش

رحیمی جهان آبادی نماینده مجلس : چین و روسیه از اینکه همه مشکلات ما با غرب و آمریکا حل شود دل خوشی ندارند.

1 ساعت پیش

این نشانه ای از تقویت و ارتقای روابط میان ریاض و پکن است / عربستان سعودی بزگترین خریدار تسلیحاتی و جنگ افزارهای آمریکایی در جهان است.

1 ساعت پیش

دنیس اکرت مهاجم شاغل در لیگ بلژیک با حضور در یک برنامه تلویزیونی حقایقی جالب را از زندگی شخصی خود بیان کرد.

نیم ساعت پیش

سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی پس از مدتی غیبت بار دیگر با انتشار ویدیویی از خود و رجزخوانی‌های عجیبش، بر سر زبان‌ها افتاد.

1 ساعت پیش

بیشتر...